HMS Warspite - raport z budowy NIE KASOWAĆ!!!

wszystko o modelach kartonowych

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Tomasz D.
Admin
Posty: 2430
Rejestracja: wt lip 01 2003, 9:56
Lokalizacja: Nowogard
x 143

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomasz D. »

Czyżbyś Martez urlopik właśnie rozpoczął ?? jeśli tak to witam w klubie :D ja też właśnie w czasie wiosennego przesilenia spędzam mile całe dzionki klejąc :spoko:
Awatar użytkownika
Martez
Posty: 254
Rejestracja: pn cze 30 2003, 16:00
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Martez »

Wiesz Bundy, to można nazwać urlopem..:D poza jednym wyjatkiem - wraca sie z niego do innej pracy..:))
A tak poważnie, to w poniedzialek odwiedzil mnie moj szef (biedaczek, musiał z Warszawy do Poznania jechać) i wręczył mi pewien papierek, który uwalnia mnie z obowiązku martwienia się o dalszą przyszłość firmy.. Mam jeszcze kilka dni na porządki i.. odpoczywam - wakacji nie miałem od 2 lat :x Nie powiem, bym był bardzo zmartwiony.. mam wiele ciekawych i ważnych rzeczy do zrobienia (nie tylko modele..:))
Marcin

Stocznia coś tam po cichu dłubie:)
Awatar użytkownika
DarekZet
Posty: 52
Rejestracja: wt mar 09 2004, 10:28
Lokalizacja: Suchy Las k/Poznania

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: DarekZet »

Ciesz się człowieku, a nie zamartwiaj!
Ja jestem w podobnej sytuacji i zaczynam myśleć o dużym modelu (wiadomo jakim).
Nie można ciągle o pracy myśleć - bo zwariujesz a wtedy to, że Ci podziękują za pracę będzie miało sens. Praca rzecz nabyta - może zostać stracona. Ale działa też w drugą stronę. Wracając do meritum sprawy. Widziałem pokrowce - już dużo lepiej. Czekam na dalsze relacje. No muszę krajana dopingować! Na kiedy planujesz koniec? Chciałbym Go zobaczyć na żywo.

DarekZet
DarekZet

doświadczam Mutsuki'ego
Awatar użytkownika
Martez
Posty: 254
Rejestracja: pn cze 30 2003, 16:00
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Martez »

Ależ ja sie wcale nie zamartwiam.. :) Daję sobie jakieś 2 miesiące na znalezienie nowej - zwykle tyle wystarczało, a każda kolejna była lepsza od poprzedniej:))
Aby pokazać, że nie próżnuję - oto artyleria uniwersalna 144mm montowana 4xII na głównym pokładzie, na śródokręciu. Jeszcze nie złożona w całość, retusz jest dopiero wstępny (kreda wymaga dwukrotnego malowania)
Obrazek
Marcin

Stocznia coś tam po cichu dłubie:)
Awatar użytkownika
Martez
Posty: 254
Rejestracja: pn cze 30 2003, 16:00
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Martez »

No i jeszcze dwa ujęcia - z niezniszczalnym wzorcem.. czyli jednogroszówką.. :D
Uprzedzając pytania - te małe niby-grzybki to.. siedzenia dla obsługi..:)

Obrazek

Obrazek
Marcin

Stocznia coś tam po cichu dłubie:)
Awatar użytkownika
Martez
Posty: 254
Rejestracja: pn cze 30 2003, 16:00
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Martez »

DarekZet pisze:Czekam na dalsze relacje. No muszę krajana dopingować! Na kiedy planujesz koniec? Chciałbym Go zobaczyć na żywo.

DarekZet
Darek, ta relacja bedzie dokonczona, musi być..:D Niewiele już zostało, może do końca kwietnia oddam go do służby..:) Tym bardziej, że już korci mnie coś kolejnego..
A co do wizyty - zapraszam w każdej chwili - masz niedaleko (na Piątkowo..) Chłodne :piwo: będzie czekać:)) Ja również chętnie popatrzę na to, co zbudowałeś:)
Marcin

Stocznia coś tam po cichu dłubie:)
Awatar użytkownika
Riurik
Posty: 35
Rejestracja: wt lis 25 2003, 16:48
Lokalizacja: Żywiec

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Riurik »

Widze że nie próżnujesz Martez, zabawiasz się w zegarmistrzostwo. Mówisz że masz już coś kolejnego na oku??
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
DarekZet
Posty: 52
Rejestracja: wt mar 09 2004, 10:28
Lokalizacja: Suchy Las k/Poznania

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: DarekZet »

Widzisz! I tu musiałbym Cię zmartwić
U mnie nie miałbyś jeszcze co oglądać.
Szykuję się do walki z Yamato ale w skali 1:100.
To dopiero będzie wojna. Nie wiem czy temat mnie nie przerasta ale liczę na doping ze strony forumowiczów i Twój - z prostej przyczyny - jesteś blisko. Oglądać Yamato w Koszalinie - to trochę za daleko - za leniwy na to jestem. Ale na Piątkowo - toż to prawie o rzut kamieniem. Chętnie bym wskoczył nacieszyć oczy „CZYMŚ DUŻYM” co wybudowałeś. Należymy już do pokolenia „mamutów” - tak, tak!
Moja rodzinka mówi mi, że sfiksowałem, że dom nie skończony, że tamto ..., a mi się zachciewa budować modele z papieru. Tak w gruncie rzeczy to marzyłem o tym od dziecka. Parę sztuk nawet zbudowałem. Takie fajne Zero wisiało na nitkach przyklejonych do sufitu na wikol, jakiś kadłub czekał na skończenie już nie pamiętam nawet czy został skończony. Ach! Przepraszam rozmarzyłem się. Na prywatne pogaduchy na pewno się wkrótce umówimy. Poczekam tylko aż "Warspite" będzie gotów.

DarekZet
DarekZet

doświadczam Mutsuki'ego
Awatar użytkownika
Martez
Posty: 254
Rejestracja: pn cze 30 2003, 16:00
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Martez »

Z tych dawnych modeli pozostało mi kilka - swoją drogą może warto otworzyć wątek ze starociami??:)) porównanie z obecnymi modelami jest szokujące.. A może nie tylko u mnie uchowały się modele z lat 80-tych i wcześniejsze?:)
Z dużych rzeczy mogę pochwalić się HOODem - ale tylko ze względu na jego wymiary, bo wykonanie... pomine milczeniem:) kilka zdjęć modeli jest w mojej galerii na forum.. Dopiero Warspite planuje umieścić w galerii ogólnej:)
Na mój doping możesz liczyć, Darku - Yamato mnie też fascynuje, mam to wydanie, które buduje Vivit, ale widzę, że na razie poleży w kolejce.. nie tylko dlatego, że jest ona długa.. przede wszystkim musze jeszcze dużo ćwiczyć, ćwiczyć, ćwiczyć... i budować ;)
Riurik, Ty wiesz, że coś już buduję..:D ale na wszystko przyjdzie czas:) swoją drogą Ty sam zainteresowałeś mnie okrętami z I wojny światowej...
Marcin

Stocznia coś tam po cichu dłubie:)
Awatar użytkownika
DarekZet
Posty: 52
Rejestracja: wt mar 09 2004, 10:28
Lokalizacja: Suchy Las k/Poznania

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: DarekZet »

Wcale tak dużo nie musisz ćwiczyć.
Pamiętaj nadmiar ćwiczeń też jest szkodliwy.
Odbiera nam siły do głównej walki.

Zbierający siły do walki.

DarekZet
DarekZet

doświadczam Mutsuki'ego
ODPOWIEDZ