Niszczyciel rakietowy projektu 956 A - Besstrashny - 1/200

inne techniki modelarskie - plastik, żywica, drewno itd.

Moderatorzy: kartonwork, Tempest, Edmund_Nita

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
grzegorz
Posty: 652
Rejestracja: pn lis 24 2003, 19:19
Lokalizacja: Gorzów Wlkp

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: grzegorz »

Hm...... co mnie wzrok nie myli to ta fotografia to..hm...1135 KRIVAK a relingi co nieco sie róznią .... tak mimo-chodem......
Okonek
Posty: 1782
Rejestracja: śr mar 05 2003, 23:33
Lokalizacja: Meckenheim / BRD

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Okonek »

Oj chyba Grzegorz nie masz racji . To fotka Bespokoinego albo Nastoychivego .Juz teraz nie pamietam ale byl tu gdzies link do jego fotek . Niby dobrze ale jak to wykonac w 200-ce :roll: Dlatego tez napisalem Tadziowi aby zwocil sie z tym do producentow elementow fototrawionych .Troche nie rozumiem jego postu . Co do modelu to wlasnie powstal radar MR-184 ,, Kite Screech ,, sluzacy do kierowania ogniem dzial AK-130 . Relingi na jego podstawie wykonalem dzieki planom z Modelarza .Niestety po znalezieniu w sieci fotek samego radaru bede musial nad nim jeszcze troche popracowac :cry:

ObrazekObrazek
Ostatnio zmieniony ndz sie 22 2004, 15:11 przez Okonek, łącznie zmieniany 1 raz.
pozdrawiam
Obrazek
Awatar użytkownika
Jeta
Posty: 980
Rejestracja: ndz mar 02 2003, 13:12
Lokalizacja: Gdańsk

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jeta »

Jędruś mój post wstawiłem ponieważ Fidel napisał wcześniej że relingi wyglądają jak prawdziwe. Ot co. Fototrawki niestety nigdy nie będą wyglądały jak prawdziwe. Ale chyba się czepiam... :oops:
Okonek
Posty: 1782
Rejestracja: śr mar 05 2003, 23:33
Lokalizacja: Meckenheim / BRD

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Okonek »

A tak wyglada juz na dachu pomostu bojowego . Przed nim widoczna oslona radaru ,, Band Stand ,, kierujacego ogniem pociskow rakietowych SS-N-22 :cool:
Obrazek
pozdrawiam
Obrazek
Awatar użytkownika
grzegorz
Posty: 652
Rejestracja: pn lis 24 2003, 19:19
Lokalizacja: Gorzów Wlkp

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: grzegorz »

Dobry wieczór...
Okonek masz styl.. i zacięcie.......
A co do wczesniejszego sdjecia nie mam zamiaru mędrkować ale wspominałem juz ze biegle znam rosyjski...hm... spojżyj na koło ratunkowe. Tam jest napisane CKP 02 (storozevoj korabl 02) okręt eskortowy 02, i nazwa własna jednostki PYLKIJ. Typ 956 nie jest CKP ..... chyba że rosjanie robią sobie pozyczki kół ratunkowych ( hihihi) a Pylkij to właśnie 1135 KRIVAK.... Z wyrazmi szacunku Grzegorz :-)
Okonek
Posty: 1782
Rejestracja: śr mar 05 2003, 23:33
Lokalizacja: Meckenheim / BRD

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Okonek »

No Grzeorz zaglebilem sie wiecej w temat i wyszlo na to , ze ktos robi ludzi w balona. Na stronie http://medlem.spray.se/sturmvogel/ w fotkach przedstawiajacych Bespokoinego zaplatala sie ta wlasnie fotka . Na innej widac , ze za nim stoi wlasnie Pylkij .

Obrazek


Sprawdzilem jego fotki i to wlasnie na nim wymalowane sa te sylwetki samolotow .

Obrazek
Obrazek

Grzegorz jestes wielki :piwo:
pozdrawiam
Obrazek
Okonek
Posty: 1782
Rejestracja: śr mar 05 2003, 23:33
Lokalizacja: Meckenheim / BRD

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Okonek »

Kurna czas juz spac wiec pokaze Wam to co kosztowalo mnie ostatnie dwie godziny pracy.Jest to podstawa jednego z radarow na maszcie glownym .W modelu w tym miejscu sa tylko dwa zdrubienia imitujace jakies tam wzmocnienia . Okonka jednak cos takiego nie bawi wiec postanowil troche utrudnic sobie prace :mrgreen:

Obrazek
pozdrawiam
Obrazek
Awatar użytkownika
Jeta
Posty: 980
Rejestracja: ndz mar 02 2003, 13:12
Lokalizacja: Gdańsk

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jeta »

Jędruś utrudniaj sobie, utrudniaj. Model tylko na tym skorzysta. Przy okazji podaj jaką długość powinna mieć półeczka pod niego. Przygotuję sobie takową by była gotowa na moment jak skończysz.... bo do twojej gabloty, mam nadzieję, się nie zmieści... :D
Okonek
Posty: 1782
Rejestracja: śr mar 05 2003, 23:33
Lokalizacja: Meckenheim / BRD

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Okonek »

Ooooooooo - co to - to nie :nie: Podstawke to i tak mozesz zrobic ale pod tego Yamato co u Ciebie na szafie stoi :jezyk2:
pozdrawiam
Obrazek
Awatar użytkownika
pszyman
Posty: 227
Rejestracja: sob mar 08 2003, 18:20

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pszyman »

Okonek pisze:Ooooooooo - co to - to nie :nie: Podstawke to i tak mozesz zrobic ale pod tego Yamato co u Ciebie na szafie stoi :jezyk2:
:haha:
ODPOWIEDZ