Wakacyjna zabawa forumowiczów

wszystko o modelach kartonowych

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
kopajt
Posty: 548
Rejestracja: wt mar 30 2004, 20:21
Lokalizacja: Radom

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kopajt »

Oj... i juz sie zaczyna...
Losiu - ja holduje zasadzie - jak cos robisz, to staraj sie to robic dobrze... klejenie plastiku mi nie wychodzi wiec tego nie robie...

Z "wielodziedzinowym"i specjalistami mamy do czynienia w sejmie i wiemy do czego to prowadzi :)

Wiem ze chodzi o zabawe, ale nie wiem jak podejdzie do takiego problemu E-Nita, ktory jak wiadomo te nagrody ufundowal i sie dowie, ze np. Victory bede chcial sprzedac na allegro i kupic cos kartonowego...
Czy nie bedzie mu troche przykro ???
Bo mial np. nadzieje, ze kazdy wygrywajacy poprowadzi relacje z klejenia swojej nagrody ?
Najlepsze modele dopiero przed nami :)
w produkcji: Endurance (Interstellar)
KMH "Sokół" Radom
Gutor
Posty: 280
Rejestracja: sob lis 22 2003, 0:08
Lokalizacja: Mysłowice

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Gutor »

Kopajt jak zwykle dobrze mówi. Popieram "ręcami" i nogami :diabel:
Edmund_Nita
Posty: 2057
Rejestracja: pt sie 29 2003, 11:06
Lokalizacja: Koszalin
x 8

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Edmund_Nita »

Drogi kopajt, Mundziowi nie będzie przykro z tego powodu, że wystawisz nagrodę np. na Allegro. To Twoja brocha co zrobisz z nagrodą, przecież jest Twoja (jeżeli wygrasz, ma się rozumieć). A ja Ci obiecuję, że jeżeli zajmiesz pierwsze, podkreślam pierwsze miejsce w konkursie, to dostaniesz ode mnie model kartonowy z Małego Modelarza, jakiś archiwalny numer. Taki żeby staroć cieszyła i jeszcze dał się skleić. OK?
Awatar użytkownika
piotr73
Posty: 132
Rejestracja: sob maja 22 2004, 16:13
Lokalizacja: Zabrze

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: piotr73 »

Ja też uważam, że kopajt ma rację.
Ja plastiku nie ruszalem jakieś 15-16lat i teraz kleję tylko karton. Jeśli mi się trafi jakaś "plastikowa" nagroda pocieszenia to mam nadzieję, że nikt się nie obrazi, ale przekażę ją do Domu Dziecka w Gliwicach. Ja z plastiku niczego dobrego nie zrobię a dzieciaki będą miały frajdę.
Ostatnio zmieniony śr sie 25 2004, 21:04 przez piotr73, łącznie zmieniany 1 raz.
ORP Czujny - TEN
...potwór nadchodzi...

Żeby wszystko tak łatwo sklejało się jak modele...
Awatar użytkownika
Łosiu
Posty: 572
Rejestracja: ndz lut 15 2004, 16:11
Lokalizacja: Strzebielino

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Łosiu »

Kopajt - ja mam inną lekko filozofie - robie to co mi się chce robić (oczywiście legalne i nie naruszające pewnych zasad :twisted: ) a perfekcja - mam nadzieje - przyjdzie z czasem.
Inaczej oglądałbym tylko TV bo nikt nie robi dobrze np kartonówek od zaraz bez etapu spierniczania...
Awatar użytkownika
kopajt
Posty: 548
Rejestracja: wt mar 30 2004, 20:21
Lokalizacja: Radom

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kopajt »

Edmund_Nita pisze:A ja Ci obiecuję, że jeżeli zajmiesz pierwsze, podkreślam pierwsze miejsce w konkursie, to dostaniesz ode mnie model kartonowy z Małego Modelarza, jakiś archiwalny numer. Taki żeby staroć cieszyła i jeszcze dał się skleić. OK?
E_Nita - dziekuje za te slowa :)
jezeli wygram, to wiecej nagrod nie potrzebuje :)
jednak prosilbym o to co przeslalem dwa dni temu na PW... jesli moge oczywiscie :)
Najlepsze modele dopiero przed nami :)
w produkcji: Endurance (Interstellar)
KMH "Sokół" Radom
Awatar użytkownika
kopajt
Posty: 548
Rejestracja: wt mar 30 2004, 20:21
Lokalizacja: Radom

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kopajt »

Łosiu pisze:Inaczej oglądałbym tylko TV bo nikt nie robi dobrze np kartonówek od zaraz bez etapu spierniczania...
dlatego zaczolem kleic modele kartonowe :) w przerwach w ogladaniu TV :cool:
A drugim powodem dla ktorego nie kleje plastiku jest brak poteznych pieniedzy na wlasnie takie modele... jak zobaczylem ze np. Victory kosztuje w sklepie 120 zl to sie zlapalem za glowe... Drakkar 25 Euro... Deutshland'a nie moglem znalezc...

Dla mnie granica za model jest 50 zl... i to jest model naprawde wypasiony jak Yamato, czy Sharnchorst Halinskiego
Najlepsze modele dopiero przed nami :)
w produkcji: Endurance (Interstellar)
KMH "Sokół" Radom
Awatar użytkownika
Vivit
Posty: 1717
Rejestracja: wt mar 11 2003, 8:42
Lokalizacja: Koszalin

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Vivit »

Ojejku i znowu się zaczęło...panowie miała to być zabawa w samym pierwotnym założeniu...ponieważ chcieliśmy Edziem nagrodzić tych co to zdobyli najwięcej punktów, postanowiliśmy ufundować a w zasadzie Edzio postanowił przekazać zbędnę mu modele. Modele, które jak zauważacie kosztują niemało. Zatem nikt was nie będzie rozliczał czy go skleicie, wymienicie lub sprzedacie. To jest sprawa wyłącznie tego, który zgromadzi najwięcej punktów. A uważam w tym wątku nie musimy słuchć kto co preferuje i co ma zamiar sklejać....bo nie miejsce ani temat ku temu.....nagrody kartonowe też są przewidziane lub były.....muszę sie zastanowić czy warto.....:evil:
Pozdrawiam okrętowiec Vivit
Obrazek
Awatar użytkownika
Łosiu
Posty: 572
Rejestracja: ndz lut 15 2004, 16:11
Lokalizacja: Strzebielino

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Łosiu »

Vivit - warto. Mam nadzieje że poprostu narzekają z nudów.... (ale powinniśmy się do tego chyba przyzwyczaić w Polsce... )


ale jak nie...
Dają ludziom darmowe modele a ci jęczą że nie takie... Był mus grania??
Awatar użytkownika
Vivit
Posty: 1717
Rejestracja: wt mar 11 2003, 8:42
Lokalizacja: Koszalin

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Vivit »

Łosiu moja ciocia mówiła że darowanemu koniowi nie patrzy się w pysk :zeby: chyba miała rację....
Pozdrawiam okrętowiec Vivit
Obrazek
ODPOWIEDZ