Niszczyciel rakietowy projektu 956 A - Besstrashny - 1/200

inne techniki modelarskie - plastik, żywica, drewno itd.

Moderatorzy: kartonwork, Edmund_Nita, Tempest

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
O.S.T.R.Y.
Posty: 6
Rejestracja: wt sie 10 2004, 22:14
Lokalizacja: Gliwice

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: O.S.T.R.Y. »

No nieźle Okonek a ja myślałem na pierwszy rzut oka :roll: ze to prawdziwa łódz haaaaa
pozdrawiam d.
Okonek
Posty: 1782
Rejestracja: śr mar 05 2003, 23:33
Lokalizacja: Meckenheim / BRD

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Okonek »

Czesc. W temacie obok Pablo trafil na problem przy wytaczaniu torow minowych . Dlatego tez postanowilem przykleic poklady do kadluba i pokazac jak to wyglada w moim modelu . Troche dziwnie podzielono tylny poklad i bedzie on wymagal troche pracy aby to polaczenie zatuszowac . Samo polaczenie wzmocnilem kawalkiem karty telefonicznej . Nad reszta bede walczyl w pozniejszym terminie ;-)

Obrazek
Obrazek
pozdrawiam
Obrazek
Okonek
Posty: 1782
Rejestracja: śr mar 05 2003, 23:33
Lokalizacja: Meckenheim / BRD

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Okonek »

W tej chwili trwaja prace jednoczesnie nad dwoma pokladami : lodziowym oraz przednim rakietowym ( chyba tak to mozna nazwac ) :cool:

Obrazek
Obrazek
pozdrawiam
Obrazek
Awatar użytkownika
Pablo
Posty: 460
Rejestracja: pt lis 28 2003, 22:20
Lokalizacja: Gdynia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pablo »

Dzięki za fotki pokładu.
Okonek
Posty: 1782
Rejestracja: śr mar 05 2003, 23:33
Lokalizacja: Meckenheim / BRD

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Okonek »

Okretowcy milcza wiec dalej bede nazywal ten poklad : przednim rakietowym . Pozostaly jeszcze do zamocowania kola ratunkowe ale to zostawie sobie na koniec ;-)

Obrazek
pozdrawiam
Obrazek
Awatar użytkownika
Frytek
Posty: 252
Rejestracja: pt maja 02 2003, 14:39
Lokalizacja: Kielce

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Frytek »

Okonek - bardzo ładnie Ci to wychodzi . Gratuluję . I czekam na dalszy przebieg prac ...
Okonek
Posty: 1782
Rejestracja: śr mar 05 2003, 23:33
Lokalizacja: Meckenheim / BRD

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Okonek »

Dzieki Grzesiu . Staram sie . W tej chwili walcze nad pokladem lodziowym . Co ciekawe prawie na kazdym okrecie z tego typu wyglada on inaczej . Potrzeba troche czasu aby wychwycic co jest a czego nie powinno byc na Бесстрашный - ym :cry:
pozdrawiam
Obrazek
Okonek
Posty: 1782
Rejestracja: śr mar 05 2003, 23:33
Lokalizacja: Meckenheim / BRD

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Okonek »

_TONY_ pisze:fajnie tylko ten czerwony jest za ostry !!!! okręt z takkimi kolorami rażącymi by zobaczył ślepy pilot z wys 15 km
Oj Tony , Tony :cry: Kolor jest dobry i nic na to nie poradze . Przy dzisiejszej technice nie ma to wielkiego znaczenia jakim kolorem jest pomalowany poklad . A moze wlasnie specjalnie jest tak malowany aby wlasnie byl widoczny :?: Moze Rosja w ten sposob chce zwrocic na siebie uwage i pokazac , ze ma jeszcze cos co plywa :roll:
pozdrawiam
Obrazek
Awatar użytkownika
Pablo
Posty: 460
Rejestracja: pt lis 28 2003, 22:20
Lokalizacja: Gdynia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pablo »

I Ty mówisz, że ja szybko pracuję ;-) spójrz na Twoje efekty.
Kiedy ja będę przy tej dziobowej nadbudówce? ;-) a tak na marginesie to jakiego koloru i rodzaju farby używasz do pokładów nadbudówek? Bo ja humbrola 100.
Okonek
Posty: 1782
Rejestracja: śr mar 05 2003, 23:33
Lokalizacja: Meckenheim / BRD

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Okonek »

Pablo ja tylko pracuje w chwilach wolnych tzn. czesciowo w sobote i niedziele ;-) Kolor do pokladow mieszalem na podstawie fotek z Revellkow . Samego przepisu juz nie pamietam :cry: W stoczni skonczono dzisiaj poklad lodziowy. Wlasnie przybyly tratwy ratunkowe . Zmienilem troche ich rozmieszczenie tak jak ma to miejsce na Бесстрашный - ym. Dorobilem tez blokady na zrzutnikach . Pozostaly jeszcze same lodzie . Mam maly problem z wybraniem malowania do nich . Widzialem juz fotki gdzie sa pomalowane calosciowo w kolorze okretu , Sa tez ujecia bialymi akcentami oraz z linia wodna i dnem w innym kolorze . Nie wiem jeszcze jak je pomaluje :roll: Macie jakies pomysly :?: Na drugiej fotce widac ukonczana tylna czesc przedniego masztu ;-)

Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony sob paź 15 2005, 11:44 przez Okonek, łącznie zmieniany 1 raz.
pozdrawiam
Obrazek
ODPOWIEDZ