powstanie warszawskie x 3

inne techniki modelarskie - plastik, żywica, drewno itd.

Moderatorzy: kartonwork, Tempest, Edmund_Nita

Awatar użytkownika
Łukasz K.
Posty: 925
Rejestracja: wt paź 07 2003, 18:08
Lokalizacja: Gdańsk

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Łukasz K. »

Nie znam się na dioramach, więc o technice nie będę gadał. Ale nie podoba mi się:

- ceglany pył (za dużo go chyba? Warszawa to nie Mars ;-) )

- poddające się Szkopy mają za duże dłonie (czy to tylko złudzenie?)

- płyty chodnikowe ustawione w te barykady (czy cóś) wcale nie wyglądają jak płyty chodnikowe

- żenujące, nierzeczowe krytykanctwo co poniektórych modelarskich wymiataczy, co wszystkie rozumy chyba pozjadali.

Reszta mi się podoba.

P.S. Tak, wystawiajmy na zawody tylko superwypasione, mistrzowskie modele. Z pewnością przyczyni się to do popularyzacji modelarstwa. :-?
Talib
Posty: 142
Rejestracja: śr cze 16 2004, 19:25
Lokalizacja: Królewskie Stołeczne Miasto Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Talib »

wszyscy byli pierwski, jak woli Gutor, ostatni...

pyłu i gruzu jest dużo, bo jak się budynek zawalił to dużo gruzu zostawałao...

Maciek, wiesz gdzie jest pętla tramwajowa na Straych Bronowicach, albo stadion WKS Wawel? To te okolice, musisz wejść na to nowe osiedle.
Jakub Jastrzębski
modelarz/teoretyk

Once to be a str8 man turns into wreck...
leyek

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: leyek »

Sorry, wiem ze reaktywuje niepotrzebnie temat ale dopiero dzis to przeczytałem. Gutor jak jesteś taki przelol to pokaz mistrzwoską dioramkę! Co ty niby jesteś stary wyjadacz który robi dioramy od 30 lat?
Jakbyś mnie tak zgnoił to nie wiem czy następną dioramkę bym pokazał na tym forum. Wogóle na kartonworku widze teraz coraz więcej chamskich odzywek i kłótni. Wielu to zniechęca.

Pomimo że mam 13 lat to apeluje poraz kolejny


DOSYĆ CHAMSTWA NA FORUM


I wydaje mi się że nieraz młodsi są od starszych mądzrejsi. Bo nigdy nie widziałem żeby np. Paperman kogoś skrytykował tak ostro jak Gutor - Paperman często pochwali. Tacy ludzie zachęcają do dalszej pracy !
I prose nie mówić żę się to komuś podlizuje :razz: Po prostu paperman ma 13 lat :D a o taki przykład mi chodzi
peter
Posty: 561
Rejestracja: wt sty 06 2004, 15:25
Lokalizacja: Wrocław

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: peter »

jakby Ci to powiedzieć...

nie wszystko nadaje się do chwalenia... być może Gutor rzeczywiście przesadził, być może mógłby umieścić krytykę bardziej... hmmm... merytoryczną... ale całość jaka jest - każdy widzi. i wcale nie trzeba być "wyjadaczem, który robi dioramy od 30 lat", żeby podjąć się krytyki. wystarczy umieć patrzeć.

a pyłu ceglanego chyba rzeczywiście dużawo... i potwornie gryzie w oczy w zestawieniu z niebieskimi brzegami... no i pusto jakoś na tych dioramkach...

znaczy... wszystko zostało powiedziane...
zapraszam na Forum Historyczne
leyek

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: leyek »

Zgadzam się Peter ale wszystko mozna zrobic na dwa sposoby: uprzejmy i nie, np.

-Uważam, że dałeś za dużo pyłu ceglanego.

Lub tak jak scorpio

"Czesc ,
Poza tym ze na moj gust ta przewazajaca czerwien (lepiej bylby dla mnie szary ) troche razi i unienaturalnia to bardzo ladnie i pomyslowo wykonane dioramy . "

A nie np.

Cytuje:

-To poziom musiał być mniejszy niż zerowy

albo zbanowany już _TONY_

- "no comment"

I jeszcze jedna przyjrzyjcie sie wypowiedzi papermana na stronie 1 tego tematu zamiast powiedzieć np. "no comment" to poradził co zrobić żeby lepiej wyglądało.

O albo np. ty peterku też tak jakoś łagodniej "skrytykowałeś" tą dioramkę
Temat chamstwa w tym topicu uważam już za zamknięty
ODPOWIEDZ