autko z reklamy Hołowczyca

technika, historia, dokumentacja, linki itp

Moderatorzy: kartonwork, kierownik

ODPOWIEDZ
mcrec
Posty: 13
Rejestracja: sob sie 30 2003, 9:50

Subaru -puzzle edition

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mcrec »

Zadałem kilka pytań temu wydawnictwu i oto odpowiedż:
''Szanowny Panie
Pragniemy poinformowac iz kolekcja RadioControl sklada sie z 45 numerow. Model zawiera ponad 300 elementow.
Kolekcja jest dwutygodnikiem.
Cena numerow w kiosku:
numer 1 - 6,90 zl
numer 2 - 17,90 zl
numer 3 i kolejne 24,90
Cena numerow w prenumeracie:
numer 1 - 6,90 zl
numer 2 - 17,90 zl
numer 3 i kolejne 22,40 zl.
Prezenty dostepne sa tylko w prenumeracie.
- pierwsza przesylka zawiera dwa lub trzy numery ( w zaleznosci od numeru zamowienia) wraz z dodatkami + smycz na klucze, identyfikator lub telefon
- trzecia przesylka zawiera dwa kolejne numery z dodatkami + T-shirt z logo kolekcji
- piata przesylka zawiera dwa numery wraz z dodatkami + miniaturke Subaru Impreza ( skala 1: 43).
Kolekcja RadioControl jest nasza najnowsza kolekcja i jest w trakcie tworzenia. Na dzien dzisiejszy nie jest jeszcze ustalona kwestia akumulatora i ladowarki. Palnujemy wydanie numeru specjalnego do kolekcji lub doleczenie w/w czesci jako prezentu dla prenumeratorow. Za utrudnienia z tym zwiazane przepraszamy.
Z serdecznymi pozdrowieniami
B.O.K. ''

Ale i tak nie potrafią odpowiedzieć czy wszystkie numery się będą ukazywać do końca....
Yacoob

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Yacoob »

Dajcie sobie spokuj z tym Subaru. Firma DeAgostini przez wiele lat produkowala rozne dziwne serie, ale z tego co pamietam zadna nie doczekala piatego numeru. W Anglii Subaru bylo pol roku temu, za pierwszy numer chcieli dosc tanio, ale juz drugi byl trzy razy drozszy. Ogolnie seria sie zakonczyla na trzech numerach. Moja rada: omijac jak najszerszym kolem.
Awatar użytkownika
davinco
Posty: 5
Rejestracja: wt lip 27 2004, 23:06
Lokalizacja: Gubin

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: davinco »

witam.
słyszałem reklamę - myślę sobie: jakaś fajna gazetka....
potem ją zobaczyłem - myślę sobie: kolejny drogi bajer dla dzieci których naiwni rodzice dadzą się naciągnąć...
pytałem w kiosku i pani mi mówi: "...ta sama firma wydała Titanica, tylko jeden z klientów który kupował od początku wytrwał do końca. wyniosło go ok. 2500 PLN..." - myślę że jeżeli bawić się w RC WRC to lepiej już kupić jakiś pożądny model...
:)
pozdrawiam
SEBA1100101

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: SEBA1100101 »

Za 2500 PLN można zwodować Titanica w 1/50 :lol:
łuszczan
Posty: 21
Rejestracja: sob sie 21 2004, 10:39
Lokalizacja: Białystok

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: łuszczan »

Wiem coś na temat tego titanica :evil: .Kupiłem 23 nr wydalem na to koło 700zł :evil: i ztego dopiero miałem gotowy szkielet i połowe poszycia :evil: . Dopiero hamy w 10 nr napisali że będzie tego 100nr a i to napisali to w takim miejscu i takim druczkiem :evil: że zauważylem to gdzieś w 15 nr. Szkoda słow poprostu !!!
Bóg mi powierzył honor Polaków, Bogu go tylko oddam.
Na warsztacie:Mercedes L3000
carpet

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: carpet »

witam kiedyś kupowałem robotmanie ukazalo się 5 nr. kicha
stillman
Posty: 365
Rejestracja: wt sty 20 2004, 19:36
Lokalizacja: WMG

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: stillman »

łuszczan pisze: Dopiero hamy w 10 nr napisali że będzie tego 100nr a i to napisali to w takim miejscu i takim druczkiem(...) że zauważylem to gdzieś w 15 nr. Szkoda słow poprostu !!!
Po pierwsze: chamy się pisze przez ch ;-). polecam www.so.pwn.pl.
Po drugie: nie chamy, tylko ludzie interesu. I nie widzę w tym niczego dziwnego i zdrożnego. Wyjaśnię dlaczego. Jak chcesz kupić gazetę lub gazetę z prezentem, idziesz do kiosku lub Empiku. Jak chcesz kupić model, to szukasz w dobrych sklepach modelarskich. I taki podział powinien zostać zachowany. Z wielu oczywistych względów.

PS
jak oglądasz serial w TV to też nie wiesz ile odcinków będzie liczył.
Awatar użytkownika
KHOT
Posty: 70
Rejestracja: wt paź 12 2004, 7:52
Lokalizacja: Konsorcium Honette Ober Advencer Mercantiles

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: KHOT »

łuszczan pisze:Wiem coś na temat tego titanica :evil: .Kupiłem 23 nr wydalem na to koło 700zł :evil: i ztego dopiero miałem gotowy szkielet i połowe poszycia :evil: . Dopiero hamy w 10 nr napisali że będzie tego 100nr a i to napisali to w takim miejscu i takim druczkiem :evil: że zauważylem to gdzieś w 15 nr. Szkoda słow poprostu !!!
... jak tak, to czekamy niecierpliwie na relację z tworzenia dalszej części na własną rękę - po władowaniu takiej kasy nie opłaca się chyba tego wszystkiego rzucić...

...pozdrawiam...
W planach: samochód -> żona -> dziecko -> dom -> emeryturka -> urna... ;-)
Obrazek
łuszczan
Posty: 21
Rejestracja: sob sie 21 2004, 10:39
Lokalizacja: Białystok

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: łuszczan »

Zastanawiałem się nad tym jednak z braku doświadczenia pewnie ten titanic poleży sobie jeszcze w szafie pae lat :oops: . A oto cały sprawca zamieszania. ;-) Troche zakurzony!!!
łuszczan
Posty: 21
Rejestracja: sob sie 21 2004, 10:39
Lokalizacja: Białystok

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: łuszczan »

I jescze jedno ...
Bóg mi powierzył honor Polaków, Bogu go tylko oddam.
Na warsztacie:Mercedes L3000
ODPOWIEDZ