Niszczyciel rakietowy projektu 956 A - Besstrashny - 1/200

inne techniki modelarskie - plastik, żywica, drewno itd.

Moderatorzy: kartonwork, Tempest, Edmund_Nita

ODPOWIEDZ
galwani
Posty: 731
Rejestracja: pn sie 30 2004, 21:30

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: galwani »

no ta..... i wez tu czlowieku komentarz napisz... zadne ochy i achy nie oddadza mojego zachwytu..... wiec napisze ktortkie lakoniczne SUPER ktore tak naprawde stanowi jakies 10% tego co tu sie znalezc powinno ;)
[zamotalem]

btw- czy zmienila sie nazwa watku?? czy to przez te szalenstwa sylwestrowe zle widze/ zle pamietam?? :)
Mądry ustępuje głupiemu! Smutna to prawda; toruje ona głupocie drogę do opanowania świata.
Marie von Ebner-Eschenbach
Awatar użytkownika
Pablo
Posty: 460
Rejestracja: pt lis 28 2003, 22:20
Lokalizacja: Gdynia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pablo »

Nic więcej już nie można napisać o tym maszcie. :boje: .Jestem zdołowany :placz: ;-) .
A tak na poważnie to jest to cudoooooo :D Twoich rąk.
Widzę, że Nowy Rok wniósł duże postępy przy budowie, nie to co u mnie, ale tym "pochwalę" się u siebie(bo za bardzo to nie ma czym się chwalić po tym co wczoraj zrobiłem :oops: )
Okonek
Posty: 1782
Rejestracja: śr mar 05 2003, 23:33
Lokalizacja: Meckenheim / BRD

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Okonek »

Czesc.
Ciesze sie , ze sie Wam podoba :D To ustrojstwo zabralo mi z przerwami ostatnie 10 dni zycia . Co prawda popracowalem tez troche na tylna nadbudowka ale wiekszosc czasu poswiecilem na to g.....ko :cry:
pozdrawiam
Obrazek
leyek

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: leyek »

Galwani dobrze widzisz :D, a przynajmniej ja tez tak widze, a ja nie szalałem na sylwestra. Wczesniej było chyba (sorry nie znam ruskiego) Sovremenny :?: - chyba nie pomyliłem
Okonek
Posty: 1782
Rejestracja: śr mar 05 2003, 23:33
Lokalizacja: Meckenheim / BRD

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Okonek »

No tak i zapomnialem dac wyjasnienie co do zmiany nazwy tematu . Zmiana nastapila wczoraj a to dlatego , ze powinienem zrobic to juz dawno , dawno temu w momecie kiedy zapadla decyzja co do nazwy okretu . Nazwe Sovremmeny jako pierwszego w seri uzywa sie potocznie do okreslania calego typu a tu chodzi przeciez o konkretny okret z numerem burtowym 434 czyli "Бесстрашный" ;-)
pozdrawiam
Obrazek
Okonek
Posty: 1782
Rejestracja: śr mar 05 2003, 23:33
Lokalizacja: Meckenheim / BRD

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Okonek »

Czesc.
Czas zakonczyc sprawe masztu a mozna to zrobic tylko sprawdzajac czy pasuje do reszty co tez uczynilem.
Troche dziwnie wyglada teraz przy nim przedni maszt , moze da sie cos przy nim poprawic :roll:

Obrazek

Sprawa masztu wyjasnila sie po tym jak otrzymalem dzisiaj ciekawa jak dla mnie fotke . Wyszlo na to , ze moj jest bardzo podobny ;-)

Obrazek
Ostatnio zmieniony pn paź 03 2005, 22:53 przez Okonek, łącznie zmieniany 1 raz.
pozdrawiam
Obrazek
Awatar użytkownika
Sebastian B.
Posty: 288
Rejestracja: czw gru 23 2004, 13:35
Lokalizacja: Tichau

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Sebastian B. »

Oj, Okonek dziwnie to wygląda twoje zdjęcie a nie ten maszt :lol:

Mistrzowska robota :shock: :spoko:
Teoretyk ostatnio...
Awatar użytkownika
Pablo
Posty: 460
Rejestracja: pt lis 28 2003, 22:20
Lokalizacja: Gdynia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pablo »

Widzę, że mnie wyprzedziłes z tym masztem ponieważ ja też mam w planie dziś go zamontować na swoim miejscu. Jest :spoko: . Tylko nie wiem co chcesz od przedniego, przecież niczego mu nie brakuje :roll: ?
Fidel
Posty: 405
Rejestracja: pt sty 23 2004, 10:36
Lokalizacja: Żywiec

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Fidel »

Andrzej jak widzę te dwie ostatnie fotki, to zaczynam nabierać ochoty na zrobienie okrętu... :lol:

Bardzo zawodowo to wygląda :spoko:
Ukończone: M 113 Fitter
Awatar użytkownika
Pablo
Posty: 460
Rejestracja: pt lis 28 2003, 22:20
Lokalizacja: Gdynia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pablo »

Okonek fajnie by było gdybyśmy mogli w tym samym czasie dokonać podniesienia :szampan: ;-) bandery oczywiście :D . Co do flot to może i dobrze, że będą w różnych bo mógłbym wpaść w kompleksy ;-) :lol: .
ODPOWIEDZ