Plany do Stara 66

technika, historia, dokumentacja, linki itp

Moderatorzy: kartonwork, kierownik

Flotoma
Posty: 8
Rejestracja: wt sty 11 2005, 9:41
Lokalizacja: Gorzow Wlkp.

Plany do Stara 66

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Flotoma »

Witam Wszystkich! Wlasnie zapisalem sie na Wasze forum, od jakiegos czasu zagladalem na nie jako gosc. Musze powiedziec, ze Wasze dokonania jakie tu prezentujace sa naprawde godne podziwu.
A teraz do rzeczy :) Poszukuje planow (dokumentacji) do Stara 66. Gdyby bylo to mozliwe, to interesuje mnie wersja z dzwigiem. W jej przypadku kabina rozni sie od typowego ukladu. Wiem rowniez, ze w Modelarzu 3/2002 byly publikowane plany tego stara (wersji zwyklej). Moze ktos z Was moglby mi podeslac skan tego artykulu? Zamierzam zbudowac model tego pojazdu.
W wolnej chwili zapraszam na inne forum, na ktorym sie udzielam, a szszegolnie do watku w ktorym opisalem moj ostatni model:

http://www.forum.martel.pl/viewtopic.ph ... 67afadc080
galwani
Posty: 731
Rejestracja: pn sie 30 2004, 21:30

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: galwani »

sprawdz PW :)
Mądry ustępuje głupiemu! Smutna to prawda; toruje ona głupocie drogę do opanowania świata.
Marie von Ebner-Eschenbach
Awatar użytkownika
Waldemar
Posty: 159
Rejestracja: wt gru 21 2004, 21:30
Lokalizacja: Szczecinek

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Waldemar »

Witaj
Zajrzyj na moje posty gdzieś powinny być zdięcia stara pontonowego z zapałek. Dziś to już leciwy staruszek bo zrobiony w 1971 roku.

Pozdrowienia
Waldek
Pozdrawiam
Waldek
http://www.szczecinek.org/forum/viewtopic.php?t=26
............................
Modele z zapałek.
Kat
Posty: 704
Rejestracja: ndz kwie 18 2004, 14:44
Lokalizacja: Radom

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kat »

Witam, jestem teraz w trakcie budowy stara 660. Troche dokumentacji mi sie uzbieralo, jak chcesz to podaj majla na PW to Ci podesle to co mam.

Pozdrawiam
Flotoma
Posty: 8
Rejestracja: wt sty 11 2005, 9:41
Lokalizacja: Gorzow Wlkp.

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Flotoma »

Zajrzyj na moje posty gdzieś powinny być zdięcia stara pontonowego z zapałek. Dziś to już leciwy staruszek bo zrobiony w 1971 roku.
Tak, modele widzialem, prezentuja sie ciekawie![/quote]
Awatar użytkownika
gulus
Posty: 1245
Rejestracja: sob maja 24 2003, 22:22
Lokalizacja: Ełk, mazury

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: gulus »

Śliczny ten ZIS, do tego w takiej skali. Konkurencja dla ergiego.
Faktycznie, trochę szkoda, że linki na wysięgniku są "włochowate", chyba że poprawiłeś to od tamtego czasu?
gulus
Fidel
Posty: 405
Rejestracja: pt sty 23 2004, 10:36
Lokalizacja: Żywiec

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Fidel »

Witam, bardzo ładny ten ZIS w skali 1/87 a wygląda jak 1/35 naprawdę bardzo ciekawie się prezentuje. Mam pytanie czy może są gdzieś dostępne fotki archiwalne tego pojazdu z LWP?
Ukończone: M 113 Fitter
Flotoma
Posty: 8
Rejestracja: wt sty 11 2005, 9:41
Lokalizacja: Gorzow Wlkp.

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Flotoma »

Dzieki za slowa uznania! :D Nitek jeszcze nie poprawilem. Na razie na warsztacie mam rowniez Zis-a, ale w wersji skrzyniowej.
Flotoma
Posty: 8
Rejestracja: wt sty 11 2005, 9:41
Lokalizacja: Gorzow Wlkp.

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Flotoma »

Chcialbym odswiezyc troche watek. Moze ktos z Was mialby jakies dokladniejsze rysunki lub fotki ramy stara 66? Od paru forumowiczow dostalem juz troche materialow, za ktore serdecznie dziekuje! Jednak kwestia ramy nadal nie daje mi spokoju, brakuje mi informacji.
Kat
Posty: 704
Rejestracja: ndz kwie 18 2004, 14:44
Lokalizacja: Radom

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kat »

Flotoma, może napisz dokładniej jaki masz problem z ramą i jakich informacji Ci brakuje. Wspólnie coś napewno wymyslimy. Czy zaczołeś już sklejać swój model czy jesteś w fazie rysowania? Masz może juz jakieś fotki swojego modelu?

Pozdrawiam
ODPOWIEDZ