[narzędzia] Mata, liniał i nóż.

Hyde Park czyli "magiel" ale w granicach rozsądku

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

Awatar użytkownika
Vivit
Posty: 1717
Rejestracja: wt mar 11 2003, 8:42
Lokalizacja: Koszalin

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Vivit »

no nie....znim coś npiszecie to poczytajcie proszę...
Oferta....narzęzia profesionalne....
linijki stalowe ..oznaczenie t30,t40,t50,t70,t100, numery katalogowe....40051,40052,40053,40054,40055
Wszystkie linijki są z podkładką korkową i wytrawioną skalą z jednej strony co 0,5 z drugiej co 1 mm ....o odpowiednich długościach30,40,50,70,100....sam mam to wiem co mam i są zrobione ze stali nierdzewnej....
Pozdrawiam okrętowiec Vivit
Obrazek
Awatar użytkownika
dudus
Posty: 75
Rejestracja: śr lis 03 2004, 10:54

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: dudus »

LENIARA sprzedawalem kilka lat temu teraz czasem sobie kupie dla moich dzieci a wtedy nie mieli stali w ofercie ale poczytalem:) i rzeczywiscie zaczynaja sie szerzej bujac widze i maja wiecej w ofercie niz mieli moze bym sie nimi na nowo zainteresowal :?: :idea: a ja cholera po swiecie szukam narzedzi dla modelarskiego plemienia mam ich pod nose dz za pomysl ludziska ;-)
OLFA Ostro tniemy
www.dudus.com.pl
irQ
Posty: 119
Rejestracja: czw gru 09 2004, 5:37
Lokalizacja: EPBC

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: irQ »

Byłem dzis w 3 Rossmanach (Wwa) ..... i wogole nie slyszeli o takim zestawie :|.
Prosze o info. jak by ktos zobaczyl gdzies podobny zestaw.... albo sama mate do ciecia za "normalne" pieniadze
Awatar użytkownika
messer
Posty: 727
Rejestracja: śr maja 28 2003, 21:35
Lokalizacja: Piaseczno
x 31

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: messer »

właśnie pare godzin temu kupiłem taki zestawik w Rossmanie przy Francuskiej, troche tam tego leżało. Z Centrum autobus 117, przystanek Meksykańska.
Pajda
Posty: 54
Rejestracja: sob sty 29 2005, 11:03
Lokalizacja: Olkusz

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pajda »

Też sobie wczoraj kupiłem ten zestawik. Jak dla mnie za takie pieniądze (11.99) zestaw jest b.dobry. Nigdy wcześniej nie klejiłem na macie, więc będe się do niej musiał przyzwyczjić (narazie jest ok), bardzo dobrze tnie mi się nożykiem z zestwu, linijki nie używam (mam stalową ktora jest dla mnie niezastąpiona).
Ostatnio zmieniony pt lut 04 2005, 11:37 przez Pajda, łącznie zmieniany 1 raz.
Maniur

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Maniur »

Pajda. Czy istaniałaby ewentualnie taka możliwość żebyś mi zakupił taki zestaw i wysłał pocztą?? Oczywiście wpierw prześlę kaskę dla ciebie.
W Krakowie szukałem i niestety już go nie mają :cry:
Pajda
Posty: 54
Rejestracja: sob sty 29 2005, 11:03
Lokalizacja: Olkusz

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pajda »

Oczywiście że istniałaby taka możliwość. Jeżeli się zdecydujesz to prześle Ci moje dane i po kłopocie.
Maniur

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Maniur »

No to super. Mój mail: maniur@op.pl Prześlij mi proszę swoje dane niezbędne do przelewu i numer rachunku bankowego, a ja ci podrzucę mój adres :D Wielkie dzięki.
Herne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Herne »

Ja też bym się dołączył - mieszkam dokładnie między Wami - nie wiem czy jest sens angażować pocztę. Może Pajda wybiera się w weekend do Krakowa na obiad? :lol: Odebralibyśmy mu to.

Pajda,wysłałem Ci wiadomośc o ulicę w Olkuszu gdzie można to kupić.

Prośba jak możesz o odpowiedź.
Herne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Herne »

Herne pisze:Ja też bym się dołączył - mieszkam dokładnie między Wami - nie wiem czy jest sens angażować pocztę. Może Pajda wybiera się w weekend do Krakowa na obiad? :lol: Odebralibyśmy mu to.

Pajda,wysłałem Ci wiadomośc o ulicę w Olkuszu gdzie można to kupić.

Prośba jak możesz o odpowiedź.
Pajda, zauważyłem dopiero teraz że masz 18 lat. Please podaj ulicę (jeśli to kupiłeś w Olkuszu. Przy okazji, jest w Olkuszu jakiś sklep modelarski?
ODPOWIEDZ