Niszczyciel rakietowy projektu 956 A - Besstrashny - 1/200

inne techniki modelarskie - plastik, żywica, drewno itd.

Moderatorzy: kartonwork, Tempest, Edmund_Nita

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Pablo
Posty: 460
Rejestracja: pt lis 28 2003, 22:20
Lokalizacja: Gdynia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pablo »

Wracaj do zdrowia ale pozostań przy modelu. ;-)
Okonek
Posty: 1782
Rejestracja: śr mar 05 2003, 23:33
Lokalizacja: Meckenheim / BRD

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Okonek »

Dzieki panowie za slowa otuchy . Jakos udalo mi sie dorobic ten kolorek ale musze chyba jeszcze troche nad nim popracowac bo wydaje mi sie , ze jest troche za bardzo niebieski a za malo szary . A moze czepiam sie juz sam siebie . Nic dziwnego ogladajac prace innych kolegow w tym dziale mam wrazenie , ze sie cofam . :roll: Ostatnie dwa dni pozwolily mi na zamontowanie relingow na pokladzie . Na dziobie sprawa nie byla taka latwa na jaka wygladala . Wznios pokladu zmusil mnie do podzielenia relingu na pare czesci . Polaczenie ich na stykach kosztowalo mnie troche nerwow aby wyszla z tego jakas plynnosc. Mysle , ze mi sie to udalo. W tej chwili relingi dochodza do tylnej nadbudowki . Znajac swoje tempo w ostatnim czasie prace nad modelem jeszcze troche potrwaja. Na koniec dodam , ze doswiadczenia zdobyte przy brudzeniu plandeki Urala pozwolily mi na przybrudzenie takowych na szalupach . ;-)

Obrazek
Obrazek
pozdrawiam
Obrazek
lisu
Posty: 52
Rejestracja: pt cze 25 2004, 23:24
Lokalizacja: Wrocław

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: lisu »

Widziałem Okonek, że dasz sobie rade z tym kolorem. Nie odzywałem się często w tym wątku, ale śledze go cały czas. Jestem pełen podziwu dla Twojej pracy, oby tak dalej :spoko:
Pozdrawiam moja przyjaciółke Monisie :)
Okonek
Posty: 1782
Rejestracja: śr mar 05 2003, 23:33
Lokalizacja: Meckenheim / BRD

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Okonek »

No to lisu specjalnie dla Ciebie jako wiernego sluchacza :D jeszcze jedna fotka . ;-)

Obrazek
pozdrawiam
Obrazek
Edmund_Nita
Posty: 2057
Rejestracja: pt sie 29 2003, 11:06
Lokalizacja: Koszalin
x 8

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Edmund_Nita »

Wiesz kurna Jędruś? Jakoś nie chce mi się wierzyć, że nie stać Cię na zrobienie porządniejszych łańcuszków kotwicznych.

Uśmiech skręcony,

Edmund
lisu
Posty: 52
Rejestracja: pt cze 25 2004, 23:24
Lokalizacja: Wrocław

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: lisu »

Dziękuję Okonku :) i czekam na następne ;-)
Pozdrawiam moja przyjaciółke Monisie :)
Okonek
Posty: 1782
Rejestracja: śr mar 05 2003, 23:33
Lokalizacja: Meckenheim / BRD

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Okonek »

Edmund_Nita pisze:Wiesz kurna Jędruś? Jakoś nie chce mi się wierzyć, że nie stać Cię na zrobienie porządniejszych łańcuszków kotwicznych.
Jak mam to rozumiec drogi Mundziu :roll: Znaczy nie podobaja sie :?: Wielka szkoda :placz: Obiecuje poprawe przy innych detalach :pice:
pozdrawiam
Obrazek
Awatar użytkownika
Pablo
Posty: 460
Rejestracja: pt lis 28 2003, 22:20
Lokalizacja: Gdynia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pablo »

Widzę, że prace trwają nieustannie. Ale w związku z tym, że masz kilka modeli na warsztacie to jeszcze potrwają :cry: . Ale zauważyłem, że chodzi Ci po głowie kolejny pomysł ;-) . Ja tez pod koniec budowy każdego modelu mam kilka pomysłów na zapas ale jak przychodzi co do czego to nie mogę się zdecydować. :-?
Okonek
Posty: 1782
Rejestracja: śr mar 05 2003, 23:33
Lokalizacja: Meckenheim / BRD

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Okonek »

Niestety Pablo model jest tylo jeden na warsztacie no i ostatnio nic sie nie dzieje . Czasu brak . :cry: A co do nowych pomyslow to juz tak na zapas aby cos wybrac . Spostrzegawczy jestes ;-)
pozdrawiam
Obrazek
Edmund_Nita
Posty: 2057
Rejestracja: pt sie 29 2003, 11:06
Lokalizacja: Koszalin
x 8

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Edmund_Nita »

Jędrusiu drogi, uśmiech był skręcony, bo wydaje mi się, że ogniwa Twoich łańcuszków kotwicznych też są skręcone. A takiego czegoś, jak świat światem, nie widziałem. No chyba, że się mylę i fotka przekłamuje nieco. Jeżeli tak, to proszę o inny zestaw zdjęć, coby skręcenia nie było widać.

Uśmiech wyjaśniającyocomichodzi,

Edmund
ODPOWIEDZ