Ferrari 360 Modena YELLOW !!! - relacja z budowy

inne techniki modelarskie - plastik, żywica, drewno itd.

Moderatorzy: kartonwork, Edmund_Nita, Tempest

joseph77

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: joseph77 »

kierownik pisze:Piękna robota Joseph! A zdjęcia ...
Bardzo dziękuję za pomoc i przesunięcie mnie do odpowiedniego działu. Mam nadzieję, że nie zmniejszy to oglądalności mojego postu :):):)
Staram się jak mogę, a jak skończę, to sfotografuję mój warsztat i zobaczycie, co posłużyło mi do pracy. :)

P.S. Jak obserwuję inne relacje z budowy, to mam wrażenie, że moja jest nieco inaczej prowadzona, ale myślę, że nie jest źle. Ludzie w trakcie pracy pytają innych o różne rzeczy i dyskutują, ale ja nie mam tyle czasu, żeby co chwila pytać innych jak mam coś zrobić. Staram się sam sobie radzić, co nie znaczy, że nie pytam o porady.
Dzięki za wszystkie cenne uwagi, naprawdę się przydają. Już niedługo kolejne fotki. Pozdrawiam. :cool:
joseph77

lost part ...

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: joseph77 »

Ale pech. Chyba gdzieś zawieruszyłem jedną część z wypraski do modelu. Muszę sobie teraz taką dorobić :cool: A jak nie wyjdzie, to zadzwonię do TAMIYA - może przyślą :):):)
Ostatnio zmieniony sob mar 26 2005, 14:17 przez joseph77, łącznie zmieniany 1 raz.
joseph77

Tapicerka w Ferrari 360 Modena Yellow...

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: joseph77 »

Tak w ogóle, to myślałem nad tapicerką do Modeny 360 i przyznam, ze mogłem ją zrobić w stylu czarnej skóry - chyba najbardziej pasowałaby do żóltej karoserii. Zresztą zobaczcie zdjęcie z poprzedniego mojego modelu: 360 Spider - pomalowałem je po swojemu i całkiem dobrze wygląda w czerni. :cool:
Ostatnio zmieniony sob mar 26 2005, 14:19 przez joseph77, łącznie zmieniany 1 raz.
tiger'

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tiger' »

Wnętrze w Spider jest wymalowane i zrobione pierwsza klasa.
Mam dla ciebie radę czy ją wykorzystasz czy nie to już twoja sprawa. Na zdjęciach zrobionych przez ciebie widać tarcze hamulcowe są dość dobrze pomalowane, jednak farba weszła i lekko zakleiła ci dziurki hamulcowe(czy jakoś tak to się nazywa) możesz wsiąść cienką igłę i wydłubać delikatnie farbę. Przepraszam za narobienie bigosu!
Pozdr. Tiger
EDIT: Joseph może zapodasz więcej zdjęć Spidera :) ?
Ostatnio zmieniony ndz mar 13 2005, 17:51 przez tiger', łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
karol_1990
Posty: 18
Rejestracja: ndz kwie 25 2004, 23:33

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: karol_1990 »

Gały z orbit wylatują :shock: Świetnie dobrałeś kolory w tym "spiderze". Podoba mi sie :cool:
Awatar użytkownika
82RObert82
Posty: 55
Rejestracja: pn sty 31 2005, 10:37
Lokalizacja: Białystok

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: 82RObert82 »

Hej:)

Sledze Twoją relacje i podziwiam piekny samochod jak widze ze sklejaniem nie masz zadnych problemow, sam z checią bym sie zabrał za takie cudo ale ze wzgledow czyszto ekonomicznych niestety nie moge i dlatego wybralem modelarstwo kartonowem, szkoda ze nie ma takich modeli w wycinankach ;-)

Pozdrawiam i zycze milego klejenia RObert :cool:
joseph77

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: joseph77 »

tiger' pisze:Wnętrze w Spider jest wymalowane i zrobione pierwsza klasa. Mam dla ciebie radę...
Co do tarcz hamulców - rzeczywiście, trochę je "zalałem" farbą. Nie używam aerografu, dlatego pędzelkiem tak to sobie wychodzi, że trzeba poprawiać. Postaram się. Z tym bigosem, to już przeszłość - zapomnijmy.

Aha, nie wiem, czy jest sens dawać teraz zdjęcia Spidera, gdyż były już prezentowane w dziale: To co jeździ i nie lata pod hasłem: POCHWALIMY SIE. Od razu zaznaczam, że zdjęcia z tamtego postu nie są najlepszej jakości. Teraz pozyczyłem lepszy sprzęt (wielkie dzięki Sławek), więc może jak skończę Modenę, to zrobię małą sesję lepszych fotek. Zobacz również fotki z Enzo, w tym samym dziale forum.
Pozdrawiam. :cool:
Ostatnio zmieniony ndz mar 13 2005, 18:41 przez joseph77, łącznie zmieniany 1 raz.
joseph77

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: joseph77 »

82RObert82 pisze: Hej:)Sledze Twoją relacje i podziwiam piekny samochod...
karol_1990 pisze: Gały z orbit wylatują...
Dzięki chłopaki, że Wam się podoba. Cieszę się również dlatego, że doceniacie pracę amatora modelarza, bo po przejrzeniu forum z różnymi pracami nie dorastam niektórym do pięt :) Pozdrawiam. :cool:
Awatar użytkownika
gulus
Posty: 1245
Rejestracja: sob maja 24 2003, 22:22
Lokalizacja: Ełk, mazury

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: gulus »

Jak zrobisz nowe fotki, to albo podmień poprzednie, albo w tym dziale pokaż mini galerię tamtego modelu.

gulus czekając na ciąg dalszy
Awatar użytkownika
dudus
Posty: 75
Rejestracja: śr lis 03 2004, 10:54

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: dudus »

Kierowniku Bardzo dziękuję za usuniecie nieporządanych wpisów o mały włos wszystkiego nie zepsułem a miałbym wyżuty sumienia :oops:

PODZIWIAJMY W SPOKOJU
OLFA Ostro tniemy
www.dudus.com.pl
ODPOWIEDZ