Znikajace fotki

Hyde Park czyli "magiel" ale w granicach rozsądku

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

Awatar użytkownika
admin
Posty: 306
Rejestracja: sob mar 01 2003, 23:34

Znikajace fotki

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: admin »

Po raz drugi zaginely zalaczniki do postow. Uaktualnilem wszystkie komponenty forum, latajac ponownie, wszystkie znane dziury. Niestety, nie jestem wstanie zagwarantowac, ze sytuacja sie nie powtorzy

Apeluje do wszytkich aby umieszczac fotki na zewnetrznych serwerach, a nastepnie linkowac je do postow.

W tym miejscu chcialbym poznac Wasza opinie czy mozliwosc wstawiania zalacznikow do postow powinna istniec, zakladajac, ze moga one bezpowrotnie zniknac, czy nalezy te funkcje bezpowrotnie zablokowac?

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Od dzisiaj kazdy kto chce zalaczac fotki bezposrednio do postu (z wykorzystaniem serwera forum) proszony jest o PW do admina. Dostanie prawa do wstawiania zdjec na serwer kartonwork'a. Wyslanie takiego PW bedzie rownoznaczne z zaakceptowaniem mozliwosci utraty fotek.


Pozdrawiam
admin
Ostatnio zmieniony pn wrz 05 2005, 17:10 przez admin, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
POL_TOM
Posty: 63
Rejestracja: pn maja 02 2005, 15:31
Lokalizacja: Wrocław

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: POL_TOM »

Mysle ze ta opcja powinna byc odblokowana, mimo tych wszystkich zagrozen, moze po prostu umieszczajmy mniej zdjec na forum, a wiecej na swerwach zewnetrznych i tyle.a moze czas wprowadzic oplaty za uzytkowanie forum :roll: :?: :?:
W stoczni:HMS Sheffield
galwani
Posty: 731
Rejestracja: pn sie 30 2004, 21:30

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: galwani »

zablokowac... niech kazdy wrzuca fotki na zewnetrzny serwer... nie bedzie takich problemow i moze forum bedzie lepiej padac... darmowych serwerow jest sporo i nie jest to problemem....

bron boże zadnych wymuszonych oplat... dobrowolne, anonimowe moga byc, ale nie pod przymusem.... zreszta ten temat juz był wałkowany :)
Mądry ustępuje głupiemu! Smutna to prawda; toruje ona głupocie drogę do opanowania świata.
Marie von Ebner-Eschenbach
Luxuus
Posty: 4
Rejestracja: ndz maja 22 2005, 15:06

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Luxuus »

pozostać powinno.Nie kazdy wie jak ma wrzucic na zewnętrzny serwer. Ja na przyklad nie wiem
Awatar użytkownika
admin
Posty: 306
Rejestracja: sob mar 01 2003, 23:34

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: admin »

Od dzisiaj kazdy kto chce zalaczac fotki bezposrednio do postu (z wykorzystaniem serwera forum) proszony jest o PW do admina. Dostanie prawa do wstawiania zdjec na serwer kartonwork'a. Wyslanie takiego PW bedzie rownoznaczne z zaakceptowaniem mozliwosci utraty fotek.
Awatar użytkownika
OldMan
Posty: 573
Rejestracja: wt lip 06 2004, 16:27
Lokalizacja: Zadupie PRL-u

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: OldMan »

I to jest słuszna ta koncepcja. Salomonowa jakby.
Pozdrawiam, Krzysztof "OldMan" Motyczyński
galwani
Posty: 731
Rejestracja: pn sie 30 2004, 21:30

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: galwani »

luxuus- poswiec zatem pare minut na pzeczytanie tego wątku:
http://www.konradus.com/forum/read.php? ... 01&t=56601
i jzu bedziesz wiedzial :)
Mądry ustępuje głupiemu! Smutna to prawda; toruje ona głupocie drogę do opanowania świata.
Marie von Ebner-Eschenbach
Awatar użytkownika
Ethelfrid
Posty: 269
Rejestracja: wt cze 22 2004, 21:01
Lokalizacja: Warszawa --> Kobenhavn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ethelfrid »

Ja sam od ostatniej wpadki mam album na Photobucket i jestem z niego bardzo zadowolony. ALe mam pytanie czysto techniczne: Czemu przez ponad rok dzialania forum wszystko bylo OK , a teraz w krotkim okresie czasu powtorka z rozrywki, mimo iż duza cześć osob i tak przeniosla sie na zewnetrzne serwery.
Awatar użytkownika
Pablo
Posty: 460
Rejestracja: pt lis 28 2003, 22:20
Lokalizacja: Gdynia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pablo »

Awatar użytkownika
Vivit
Posty: 1717
Rejestracja: wt mar 11 2003, 8:42
Lokalizacja: Koszalin

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Vivit »

Adminie ja znowu kuriozalnie coś zaproponuję.
W moim rozumieniu boimy się wszyscy o jedno aby naprawdę wartościowe zdjęcia modeli nieprzepadły, kiedy to z jakiś nam nieznanych powodów, któryś z modelarzy nie będzie utrzymywał swoich fotek. W wyniku moich przemyśleń forum powinno gwarantować wyłącznie utrzymywanie skończonych modeli typu galeria.
Myślę że większości się ze mną zgodzi, iż takie rozwiązanie zapewni nam to, że ładne zdjęcia będą ponad czasowe i zawsze dostępne dla młodszych modelarzy. Być może warto się zastanowić nad zebraniem zdjęć nie modeli, a obrazujących technikę i zestawienia ich do działu ABC. Nie wiem czy moderatorzy mają jeszcze wolne moce przerobowe i czy chcieli by się ewentualnie czymś takim zająć, jak prowadzenie galerii. No ale poczekamy na wyniki ankiety więc wtedy będzie można coś wymyśleć.
Pozdrawiam okrętowiec Vivit
Obrazek
ODPOWIEDZ