SCANIA 144L 460KM LEGO Skala 1:13

inne techniki modelarskie - plastik, żywica, drewno itd.

Moderatorzy: kartonwork, Tempest, Edmund_Nita

ODPOWIEDZ
Okonek
Posty: 1782
Rejestracja: śr mar 05 2003, 23:33
Lokalizacja: Meckenheim / BRD

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Okonek »

Albo do jakiegos dealera marki Skania ;-)
pozdrawiam
Obrazek
Jaroslaw
Posty: 110
Rejestracja: czw paź 28 2004, 21:37
Lokalizacja: Nidzica

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jaroslaw »

najprościej osoby związanej z tym tematem; te fotki tak mnie natchnęły że chyba sam coś popróbuje :D
odszedłem dawno ale myśle nad powrotem, nie wiem z jakim modelem ale milczeniem odpokutuje moją nieobecność
TiTo & Anakin
Posty: 63
Rejestracja: wt maja 24 2005, 16:03
Lokalizacja: Środa Śląska

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: TiTo & Anakin »

hmmm w sumie dobry pomysł ... ale ja moge tylko wyporzyczyc samochód na okreslony czas bo jego cena jest bezcenna:P ale ja nie wiem jak to sie załatwia?? moze ktos zna kogos w tej branzy ??
LEGO LIVE FOREVER :)
Jaroslaw
Posty: 110
Rejestracja: czw paź 28 2004, 21:37
Lokalizacja: Nidzica

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jaroslaw »

doskonale rozumiem że Wasze cudo jest dla Was bezcenne; ale nie chodzi koniecznie o sprzedarz Scani; możecie ją zaprezentować potencjalnemu klientowi, i sie spytać czy go interesuje coś z tego typu, i jak koleś by się zgodził to byście pogadali z nim żeby zasponsorował odpowiednie (i odpowiedniego koloru) klocki, można by było podyskutować jeszcze o marce auta, no i oczywiście żeby odpalił wam jakąś kase za robocizne; fajnie by taki TIR z przyczepą wyglądał w gabinecie B) no ale to wasza decyzja a ja sie na tym dobrze nie znam
odszedłem dawno ale myśle nad powrotem, nie wiem z jakim modelem ale milczeniem odpokutuje moją nieobecność
TiTo & Anakin
Posty: 63
Rejestracja: wt maja 24 2005, 16:03
Lokalizacja: Środa Śląska

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: TiTo & Anakin »

No ba dokładnie tak by nam odpowiadało tylko aby chętnego znaleść <= z tym to najtrudniej jak dla nas .
LEGO LIVE FOREVER :)
Jaroslaw
Posty: 110
Rejestracja: czw paź 28 2004, 21:37
Lokalizacja: Nidzica

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jaroslaw »

w tym sęq (senk, sęk) że o zleceniodawce jest problem... bo z resztą na pewno byście dali sobie rade; musielibyście się skontaktować z odpowiednią osobą, ale najlepiej jakby ktoś doświadczony wam jeszcze poomogł; może jakiś inny forumowicz coś doradzi? bo mi się kończą pomysły i koncepcje; przede wszystkim musicie być wytrwali i cieszyć się z tego co robicie :D
odszedłem dawno ale myśle nad powrotem, nie wiem z jakim modelem ale milczeniem odpokutuje moją nieobecność
TiTo & Anakin
Posty: 63
Rejestracja: wt maja 24 2005, 16:03
Lokalizacja: Środa Śląska

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: TiTo & Anakin »

wielkie dzieki :) Zobaczymy co bedzie na MTM moze ktos nas zauwazy :P ponoc ma być Scania :P narazie potrzbujemy klocków?? ma ktoś na zbyciu ??
LEGO LIVE FOREVER :)
Awatar użytkownika
Nemo
Posty: 66
Rejestracja: śr lis 26 2003, 22:26

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Nemo »

TiTo & Anakin pisze:No ba dokładnie tak by nam odpowiadało tylko aby chętnego znaleść <= z tym to najtrudniej jak dla nas .

Spóbujcie inaczej, mój chłopak każdy zestaw który dostał budował tylko raz w/g instrukcji potem były dowolne wariacje na temat i nie tylko.
Kiedyś mnie namówił cobym mu sfocił jego "dzieła" i potajemnie korzystając z pomocy Pań na poczcie ( w tajemnicy , to robił gad , przed rodzicami) wysłał do siedziby dowództwa Lego te zdjątka.
Kopara mi opadła jak po prawie dwóch miesiącach przyszła paka z trzema zestawami i listem chwalącym inwencję i takie tam.
Chłopak szczęśliwy , a ja mnie mało nie rozsadziło że takie zdolne dziecię się uplęgło w mej zagrodzie.


Co Wam szkodzi kilka złoty na list i trochę trudu.

Szkoda że niema (chyba )konkursów na taką twórczość przy użyciu klocków, jedynie tylko są mieżdunarodnyje zawody w budowie lub uzyciu zestawów Lego Mind Storm.

Pozdrawiam z piekielnie upalnej Łodzi
Kpt.Nemo w stanie spoczynku.
Paweł Radecki ŁKMK
TiTo & Anakin
Posty: 63
Rejestracja: wt maja 24 2005, 16:03
Lokalizacja: Środa Śląska

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: TiTo & Anakin »

czyli mamy wywołac zdjecia zrobic je i wysłac za granice ?? czy tutaj w Polsce? wiecej wiadomosci prosze:P[/u]
LEGO LIVE FOREVER :)
Awatar użytkownika
Nemo
Posty: 66
Rejestracja: śr lis 26 2003, 22:26

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Nemo »

TiTo & Anakin pisze:czyli mamy wywołac zdjecia zrobic je i wysłac za granice ?? czy tutaj w Polsce? wiecej wiadomosci prosze:P[/u]

Już napisałem , poproście o pomoc, ich ośrodek badawczo rozwojowy, zużywa tyle klocków co roku na róznego rodzaju próby że moglibyście z nich zbudować cały konwój.
Paweł Radecki ŁKMK
ODPOWIEDZ