Niszczyciel rakietowy projektu 956 A - Besstrashny - 1/200

inne techniki modelarskie - plastik, żywica, drewno itd.

Moderatorzy: kartonwork, Tempest, Edmund_Nita

ODPOWIEDZ
Okonek
Posty: 1782
Rejestracja: śr mar 05 2003, 23:33
Lokalizacja: Meckenheim / BRD

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Okonek »

Czesc .

Panowie mam maly problem z antenami rozpietymi pomiedzy oboma masztami . Chodzi mi o wyglad , miejsca mocowania itp . Macie cos na temat :pomoc: :pomoc: :pomoc:
pozdrawiam
Obrazek
Awatar użytkownika
grzegorz
Posty: 652
Rejestracja: pn lis 24 2003, 19:19
Lokalizacja: Gorzów Wlkp

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: grzegorz »

Okonek no masz plany tego okretu.... :-) czy ich nie dostałeś moze....?tam to powinno być.......
Obrazek
Okonek
Posty: 1782
Rejestracja: śr mar 05 2003, 23:33
Lokalizacja: Meckenheim / BRD

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Okonek »

Hmmmm jakos tego tam nie uwzglednili :cry:
pozdrawiam
Obrazek
Awatar użytkownika
Pablo
Posty: 460
Rejestracja: pt lis 28 2003, 22:20
Lokalizacja: Gdynia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pablo »

Okonek pisze:Czesc .

Panowie mam maly problem z antenami rozpietymi pomiedzy oboma masztami . Chodzi mi o wyglad , miejsca mocowania itp . Macie cos na temat :pomoc: :pomoc: :pomoc:
Dysponuję czymś takim ale nie wiem czy to Ci pomoże :?: :roll:
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Okonek
Posty: 1782
Rejestracja: śr mar 05 2003, 23:33
Lokalizacja: Meckenheim / BRD

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Okonek »

Dzieki Pablo . Pare z tych fotek mam ale sa i takie , ktorych jeszcze nie widzialem . Piekny model . No ale w takiej skali to mozna cos zrobic .....hehe...... No to zabieram sie do roboty ;-)
Ostatnio zmieniony śr cze 08 2005, 1:43 przez Okonek, łącznie zmieniany 1 raz.
pozdrawiam
Obrazek
Okonek
Posty: 1782
Rejestracja: śr mar 05 2003, 23:33
Lokalizacja: Meckenheim / BRD

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Okonek »

Czesc.
No jak widze zaineresowanie ogromne :-? To oczywiscie Okonkowi nie przeszkadza i skonczy model tak czy inaczej :paker: Ostatnio pokazalem schemat anten , ktory udalo mi sie rozrysowac dzieki paru fotkom orginalu . Niestety nie do konca jest on dobry i zostanie poprawiony . W modelu jak na razie przybyly anteny na lewej burcie . Prawa strona to calkowicie cos innego ale do tego jak juz pisalem dojdziemy pozniej . Teraz cos dla ogladaczy i naprawde zainteresowanych kolegow . Szkoda , ze Was tak malo ale mysle , ze moja praca i wskazowki przydadza sie kiedys innym ;-) :roll:

Obrazek
Ostatnio zmieniony pn paź 03 2005, 17:37 przez Okonek, łącznie zmieniany 2 razy.
pozdrawiam
Obrazek
peter
Posty: 561
Rejestracja: wt sty 06 2004, 15:25
Lokalizacja: Wrocław

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: peter »

eeeej, nie dramatyzuj.
śledzę cały czas i podziwiam - tyle, że jako kompletny laik w kwestiach pływadeł - nie zabieram głosu przy mądrzejszych.
i przypuszczam, że takich, jak ja jest tu więcej. wystarczy zresztą spojrzeć na ilość odsłon :)
zapraszam na Forum Historyczne
Awatar użytkownika
pulpetto
Posty: 674
Rejestracja: pt sty 30 2004, 9:26
Lokalizacja: Radom
x 20

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulpetto »

Ja zaliczam się do oglądaczy, bo plastik to nie jest moja zbyt mocna strona (choć założyłem temacik z dioramką z powstania i walczę). A jeśli chodzi o ilość oglądających, to musiałem założyć listę kolejkową przy swoim monitorze i naliczanie gołotowe (tzn. sekundowe) ;-) , żeby każdy mógł się napatrzeć.
Pozdrawiam
Klub Modelarsko-Historyczny Sokół Radom
Okonek
Posty: 1782
Rejestracja: śr mar 05 2003, 23:33
Lokalizacja: Meckenheim / BRD

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Okonek »

Peter dramat to ja widze ale w tym czy wyrobie sie z modelem do urlopu tak jak sobie obiecalem . Czasu na modelarstwo malo a zostaly jeszcze 4 tygodnie . Teraz wiadomosc dla Mudzia bo widze , ze pojawil sie po dlugim czasie na forum - moje podejscie do wymiany lancucha sie nie powiodly . Powod - zostal on przyklejony do pokladu . Proba oderwania wystarczyla aby zaniechac dalsza operacje . No nic mowi sie trudno . Blad widac tylko w powiekszeniach ale wezme sobie Twoje slowa do serca i w nastepnym modelu pojawi sie juz wlasciwy , ktory udalo mi sie po dlugich poszukiwaniach zdobyc ;-)
pozdrawiam
Obrazek
Edmund_Nita
Posty: 2057
Rejestracja: pt sie 29 2003, 11:06
Lokalizacja: Koszalin
x 8

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Edmund_Nita »

Jędrusiu drogi, to że nie pisałem na forum nie znaczy, że mnie tu nie było. Codziennie zaglądam, a jak tylko coś nowego się dzieje z Twoim "Nieustraszonym"(?), to ja w te pędy, bo to kawał solidnej roboty. A wiesz, że ja takie cóś lubię oglądać.
Miałem ostatnio zastój, bo musiałem nadrobić braki w literaturze. Jeszcze jedna książka do poczytania, chociaż wczoraj pogrzebałem przy pepitanku (wiesz, Maciej mnie naciska) i jeszcze przy czymś, ale to niespodzianka przewidziana na październik.

Skoro już piszesz o urlopie, to podejrzewam, że przyjedziesz do Polski. A jeżeli tak, to coś wspomniałeś, że się na chwilkę zatrzymasz po drodze w Koszalinie na krótką pogawędkę z grupą koszalińską.

Uśmiech oczekujący,

Edmund


P.S.: No szkoda, że z łańcuchami nie wyszło, ale na przyszłość pamiętaj....
ODPOWIEDZ