[modele z zapałek] wiejska chatka by Jaroslaw

inne techniki modelarskie - plastik, żywica, drewno itd.

Moderatorzy: kartonwork, Tempest, Edmund_Nita

galwani
Posty: 731
Rejestracja: pn sie 30 2004, 21:30

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: galwani »

e... prace modelarza doceniają też często osoby ktore nic z tym wspolnego nie mają.... txty w tylu "jak ty to skleiles? przeciez to takie malutkie" albo "niesamowite" slyszane z ust znajomych zdarzaja sie czesto [mimo ze miestrzem jak wiecie nie jestem] ;) powiedzialbym nawet ze lepiej pokazywac modele ludziom ktorzy sie na tym nie znają ;)

i zeby nie bylo ze pisze calkowicie nie w temacie... i zeby mnie tu nikt nic nie wywalil.. to napisze ze chatka wychodzi zjawiskowo wręcz i jestem pełen podziwu dla Jarosława :D umiem zmontowac rozne rzeczy ale do zapalek podchodzilem juz kilka razy.. i zawsze z marnym skutkiem :) za szybko mi sie nudzilo to ukladanie zapalek ;)

btw... jak sie klei głupa? tego nie slyszalem :)
Mądry ustępuje głupiemu! Smutna to prawda; toruje ona głupocie drogę do opanowania świata.
Marie von Ebner-Eschenbach
TERMINATOR
Posty: 102
Rejestracja: śr mar 16 2005, 12:53
Lokalizacja: Centralne pomorze!!!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: TERMINATOR »

Hej Galwani! jak masz coś ulepione z zapałek to pokaż, nam zapałkarzom bardzo by zależało na rozpropagowaniu tego rodzaju modelarstwa
Potrójny projekt 1492:
NINA
PINTA
Jaroslaw
Posty: 110
Rejestracja: czw paź 28 2004, 21:37
Lokalizacja: Nidzica

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jaroslaw »

powstał szkielet konstrukcji dachu, troche dachówek; powoli powstaje kratownica podbudówki, w najbliższym czasie zaprezentuje zdjęcia :)
odszedłem dawno ale myśle nad powrotem, nie wiem z jakim modelem ale milczeniem odpokutuje moją nieobecność
Jaroslaw
Posty: 110
Rejestracja: czw paź 28 2004, 21:37
Lokalizacja: Nidzica

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jaroslaw »

lol patrzcie wszyscy na to :shock: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=51820637 ale nie sądze że ktoś to kupi za taką cene... dokładam jako ciekawostke dla tych co się tym inteesują ;-) niedługo dalsze efekty pracy nad domkiem
odszedłem dawno ale myśle nad powrotem, nie wiem z jakim modelem ale milczeniem odpokutuje moją nieobecność
Awatar użytkownika
Waldemar
Posty: 159
Rejestracja: wt gru 21 2004, 21:30
Lokalizacja: Szczecinek

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Waldemar »

Jareczku jeśli ten domek jest wystawiony za taką sumę to na ile można by wycenić moją łajbę (nie mam zamiaru jej sprzedać)?
Pozdrawiam
Waldek
http://www.szczecinek.org/forum/viewtopic.php?t=26
............................
Modele z zapałek.
TERMINATOR
Posty: 102
Rejestracja: śr mar 16 2005, 12:53
Lokalizacja: Centralne pomorze!!!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: TERMINATOR »

kolo jest śmieszny, taki domek to miesiąc roboty i nie ma żadnych trudnych elementów, 3 tysiące tylko wtedy jak to jest antyk :-)
Potrójny projekt 1492:
NINA
PINTA
Jaroslaw
Posty: 110
Rejestracja: czw paź 28 2004, 21:37
Lokalizacja: Nidzica

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jaroslaw »

dlatego śmiem twierdzić koledzy zapaleńcy - ale to fajnie brzmi - że koleś się przeliczył... takiej kasy za to nie dostanie, foty są zbyt słabe, i zbyt mało konkretów (ale jak trafi podobnemu sobie "stopniem zaawansowania" to sprzeda ;-) ); zdjęcia sobie warto nadysk skopiować jako "przyszły projekt-pomysł"; można pomyśleć o zastosowaniu patentu z łuskami od szyszek w naszych modelach; ale mi i tak bardziej się podoba pomysł z dachówkami z zapałek :D
odszedłem dawno ale myśle nad powrotem, nie wiem z jakim modelem ale milczeniem odpokutuje moją nieobecność
Jaroslaw
Posty: 110
Rejestracja: czw paź 28 2004, 21:37
Lokalizacja: Nidzica

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jaroslaw »

Z przykrego powodu (dziewczyna -a zarazem towarzyszka przy budowie chatki- mnie rzuciła... To nie dotyczy tematu, więc proszę niech nikt tego faktu nie komentuje...)Dla tego zawieszam budowę chatki na czas nieokreślony... Prawdopodobnie nie zostanie skończona i skończy na dnie szafy... Tych, którzy tu zaglądali przepraszam...
odszedłem dawno ale myśle nad powrotem, nie wiem z jakim modelem ale milczeniem odpokutuje moją nieobecność
TERMINATOR
Posty: 102
Rejestracja: śr mar 16 2005, 12:53
Lokalizacja: Centralne pomorze!!!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: TERMINATOR »

takie właśnie są kobiety, niszczą nie tylko nas ale przy okazji niszczą sztukę!!! (ale mi się powiedziało)
Potrójny projekt 1492:
NINA
PINTA
Jaroslaw
Posty: 110
Rejestracja: czw paź 28 2004, 21:37
Lokalizacja: Nidzica

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jaroslaw »

taaa ten tekst chętnie bym (nie tylko ja) oprawił w ramke i na ściane
odszedłem dawno ale myśle nad powrotem, nie wiem z jakim modelem ale milczeniem odpokutuje moją nieobecność
ODPOWIEDZ