SCANIA 144L 460KM LEGO Skala 1:13

inne techniki modelarskie - plastik, żywica, drewno itd.

Moderatorzy: kartonwork, Tempest, Edmund_Nita

galwani
Posty: 731
Rejestracja: pn sie 30 2004, 21:30

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: galwani »

osobiscie preferuje najprostsze rozwiązania [leń jestem ;>]

w pierwszej kolejnosci poszukalbym przez google dealerow, serwisow i innych firm związanych z tąmarką[i innymi tyż...w koncu mozecie powiedziec ze jestescie w stanie zlozyc tez inne ciezarowki]... wyciągnalbym ze stronek maile do nich... i porozsylal maile ze zdjeciami

tylko nie wysylajcie ich w formie zalacznika...najlepiej zrobcie pare dobrych, ostrych fotek, na ładnym tle, w rownych rozmiarach, wrzuccie na serwer, zrobcie nawet najprostsząstronke i wyslijcie linka....jak beda zalaczniki to odrazu poleci do kosza taka wiadomosc...

a nóz widelec ktoś odpisze?

ps..... w mailu podajcie mozliwie duzo informacji dotyczacych tego modelu....wymiary, waga, orientacyjna cena i tak dalej :) mozecie tez poprosic kogos aby skleciłwam w miare "oficjalnego" maila :)

ps2. jesli chcecie to wysylac... to polecam zalozyc jakiegos dobrz wygladajacego maila...wiem ze to glupio wyglada ale pracowalem prez krotki czas w dziale d/s rekrutacji w pewnej firmie... i widzialem jak sie wszyscy smieja gdy ktos przysyla powaznego maila, a w adresie "calusek@buziaczek.pl" ;)
[wybaczcie mi to wypracowanie ;>]
Mądry ustępuje głupiemu! Smutna to prawda; toruje ona głupocie drogę do opanowania świata.
Marie von Ebner-Eschenbach
TiTo & Anakin
Posty: 63
Rejestracja: wt maja 24 2005, 16:03
Lokalizacja: Środa Śląska

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: TiTo & Anakin »

hmmm narazie nastawiamy sie na pomysł Nemo :P a potem bierzemy sie za pomysł Galwani'ego, kurde szukalismy adresów ale jest ich od groma a na dodatek angielski nie jest nasz mocna strona :| pomocy !! !! :( :-? :cry:
Ostatnio zmieniony sob maja 28 2005, 22:25 przez TiTo & Anakin, łącznie zmieniany 1 raz.
LEGO LIVE FOREVER :)
galwani
Posty: 731
Rejestracja: pn sie 30 2004, 21:30

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: galwani »

jesli nikt wam nie pomoże do wtorku to postaram sie cus ogarnąc w tym temacie :)

w poniedzialek ostatmi egzamin mam i sporo anuki jeszcze wiec nie bardzo teraz mam czas :)
Mądry ustępuje głupiemu! Smutna to prawda; toruje ona głupocie drogę do opanowania świata.
Marie von Ebner-Eschenbach
TiTo & Anakin
Posty: 63
Rejestracja: wt maja 24 2005, 16:03
Lokalizacja: Środa Śląska

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: TiTo & Anakin »

spoko wiec czekamy, chyba ze damy rade albo nemo sobie cos przypomnie:P gdzie to wysyłał
LEGO LIVE FOREVER :)
Awatar użytkownika
alert
Posty: 43
Rejestracja: pt wrz 03 2004, 21:16
Lokalizacja: Stalowa Wola

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: alert »

Chłopaki dacie rade. Teraz moda na takie autka u Panów Prezesów i to nie koniecznie firm transportowych.... Galwani egzamin we wtorek lol gratuluje zeróweczka?:) heh i wakacje chlopak bedzie mial...:) Pozdro
Pamiętajcie że w Stalowej Woli ogromna huta z żelaza stoi.
galwani
Posty: 731
Rejestracja: pn sie 30 2004, 21:30

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: galwani »

alert pisze: Galwani egzamin we wtorek lol gratuluje zeróweczka?:) heh i wakacje chlopak bedzie mial...:)
:?: :?: :?: ze co :?: :?: :?:
Mądry ustępuje głupiemu! Smutna to prawda; toruje ona głupocie drogę do opanowania świata.
Marie von Ebner-Eschenbach
Awatar użytkownika
alert
Posty: 43
Rejestracja: pt wrz 03 2004, 21:16
Lokalizacja: Stalowa Wola

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: alert »

ajjj nic nic Galwani :) w poniedzialek :P student?:)
Pamiętajcie że w Stalowej Woli ogromna huta z żelaza stoi.
TiTo & Anakin
Posty: 63
Rejestracja: wt maja 24 2005, 16:03
Lokalizacja: Środa Śląska

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: TiTo & Anakin »

czekamy na pomoc :P (LEGOLAND) o znalezienie adresu (jak kto nie wiem o co chodiz to strone wczesnie sie cofnać POST-NEMO)
LEGO LIVE FOREVER :)
Awatar użytkownika
tomo11
Posty: 578
Rejestracja: pt sty 07 2005, 16:23
Lokalizacja: CHORZÓW
x 40

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tomo11 »

Może ja spróbuje do PKM KATOWICE tak z moim VECTEM ;-)
Skończone- SU45, Jelcz Vecto, ET22, Neoplan CITYLINER N 1216 HD, Lokomotywa SP45, Ghostbusters ECTO-1A
TiTo & Anakin
Posty: 63
Rejestracja: wt maja 24 2005, 16:03
Lokalizacja: Środa Śląska

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: TiTo & Anakin »

sprobuj:P
Własnie zmierzyłem przed chwila ciężarówke wiec podaje wymiary
Długość - 45,5cm
Szerokość - 20cm, z lusterkami 24,5
Wysokość-25,5cm
LEGO LIVE FOREVER :)
ODPOWIEDZ