Super Model nr 3

inne techniki modelarskie - plastik, żywica, drewno itd.

Moderatorzy: kartonwork, Tempest, Edmund_Nita

Awatar użytkownika
Marcintosh
Posty: 1091
Rejestracja: pn mar 03 2003, 13:19
Lokalizacja: Dorset, UK
x 8

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Marcintosh »

peter pisze:i niezły poziom graficzny - a (nie oszukujmy się) w całej tej zabawie chodzi głównie o obrazki. więc jeśli są ok - to super. a są :)
Zgadzam sie. Faktycznie, wyglada to calkiem do rzeczy. Chociaz w mojej nieskromnej opinii ciutenke za duzo graficznego disco-polo ale calosc wyglada bardzo zachecajaco.
Gratuluje udanej publikacji.
Awatar użytkownika
_TONY_
Posty: 279
Rejestracja: sob paź 11 2003, 18:51
Lokalizacja: Lębork

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: _TONY_ »

cena nie równa się treści .... a ten artykólik o gąsienicach widziałem w necie z jakieś pół roku temu.
==============
.:LIFE IS BRUTAL:.
==============
Awatar użytkownika
rout
Posty: 299
Rejestracja: wt sty 04 2005, 19:35
Lokalizacja: wroclaw

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: rout »

zrozum wreszcie ze nie jestes pepkiem swiata i nie kazdy ma takie warunki jak ty. nie kazdy ma internet , nie kazdy zna fora modelarskie itd. glownie dla takich ludzie jest to czasopismo , a jak tobie sie nie podoba , to nie kupisz , proste.
peter
Posty: 561
Rejestracja: wt sty 06 2004, 15:25
Lokalizacja: Wrocław

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: peter »

Tony, ja Cię błagam...
artykulik naprawdę pisze się przez "u" a nie "ó"...

a jeśli chodzi o artykuły w sieci - jakoś wolę wersję papierową, porządnie napisaną i dobrze wydrukowaną. nie lubię czytać dłuższych tekstów no monitorze - i nie jestem w tym odosobnionym przypadkiem. jeśli więc nawet coś podobnego pojawiło się w sieci, to raczej nie jest to na moje nerwy i wzrok...
zapraszam na Forum Historyczne
Awatar użytkownika
Artur Domański
Posty: 476
Rejestracja: ndz mar 07 2004, 12:20
Lokalizacja: Włocławek

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Artur Domański »

No coz widocznie podchodza do sprawy w swoj jedyny i niepowtarzalny sposob, krytykuja, pouczaja a sami boja sie cokolwiek napisac, zaprezentowac foty swoich modeli.
Ludzie przeciez kazdy moze napisac artykul, dolaczyc zdjecia i jesli wydawca uzna za stosowne (bedzie pasowal do calosci) zamiescic artykul w gazecie to na pewno sie ukaze. A co do grafiki i pomylek, to nie od razu Krakow zbudowano.
Dajmy czas gazecie, zobaczymy co bedzie po 10-15 wydaniu. Kazdy uczy sie na bledach
Powoli coś tam dłubię
Awatar użytkownika
_TONY_
Posty: 279
Rejestracja: sob paź 11 2003, 18:51
Lokalizacja: Lębork

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: _TONY_ »

pożyjemy zobaczymy....
==============
.:LIFE IS BRUTAL:.
==============
Awatar użytkownika
VEGETATHEPUPPET
Posty: 99
Rejestracja: pn cze 06 2005, 17:43
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: VEGETATHEPUPPET »

oj tak.- . bardzo ciekawy magazyn.
stillman
Posty: 365
Rejestracja: wt sty 20 2004, 19:36
Lokalizacja: WMG

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: stillman »

Lent pisze:Ludzie przeciez kazdy moze napisac artykul, dolaczyc zdjecia i jesli wydawca uzna za stosowne (bedzie pasowal do calosci) zamiescic artykul w gazecie to na pewno sie ukaze.
chyba to jednak nie wygląda tak różowo jak piszesz...
Awatar użytkownika
Artur Domański
Posty: 476
Rejestracja: ndz mar 07 2004, 12:20
Lokalizacja: Włocławek

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Artur Domański »

stillman pisze:
Lent pisze:Ludzie przeciez kazdy moze napisac artykul, dolaczyc zdjecia i jesli wydawca uzna za stosowne (bedzie pasowal do calosci) zamiescic artykul w gazecie to na pewno sie ukaze.
chyba to jednak nie wygląda tak różowo jak piszesz...
Masz racje, jesli model bedzie sklejony "fatalnie" lub artykuł bedzie zawierał jakies obrazliwe teksty lub bedzie mial mało wspolnego z modelarstwem to na pewno sie nie ukaze, ale trzeba probowac
Powoli coś tam dłubię
Awatar użytkownika
robmario
Posty: 117
Rejestracja: sob lip 03 2004, 10:36
Lokalizacja: Lublin

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: robmario »

Dzięki za wszelkie opinie i te in plus i te in minus. Co do współpracy z SM to jeśłi tylko materiał jest na odpowiednim poziomie modelarskim, fotograficznym i tekstowym to na pewno wszyscy mają szansę zaistnienia na równych prawach. Co do poziomu to nie jest on bynajmniej niebotyczny i większość (zdecydowana) z tego,co można zobaczyć na Forum ma solidne do tego podstawy. Jesteśmy na tyle otwarci, że proponujemy pomoc merytoryczną przy redagowaniu artykułów na zasadzie twórczej współpracy. Nie przypominam sobie "olania" Tonego w SM, być może nie identyfikuję jego ksywki i prosił bym o podanie większej liczby szczegółów. Materiał o gąsienicach jest nowy, zdjęcia też gdyż powstawały przy całkiem niedawno skończonym modelu, a zdolność Tony'ego do odczytania tekstu z zamieszczonego jpega i porównania z jego mniemanym pierwowzorem wzbudziła mój podziw. Wielu kolegów z Forum stale ma ze mną kontakt w sprawach SM i wiedzą, że temat funkcjonowania w ramach redakcji nigdy nie stanowił problemu. Zaproszenie jest cały czas aktualne dla wszystkich dziedzin modelarstwa. nie tylko plastików. Warunkiem zaistnienia jest tylko danie mi takiej szansy w postaci pokazanego materiału.
Pozdrawiam wszystkich
Mariusz
Ja zawsze witam Mariusz Łukasik
Obrazek
ODPOWIEDZ