II wakacyjna zabawa Forumowiczów !!!

wszystko o modelach kartonowych

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Sacrebleu
Posty: 147
Rejestracja: wt sty 18 2005, 0:12
Lokalizacja: Zgierz

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Sacrebleu »

no to ide do piwnicy, przeszukiwać "tatowe" modelarze, chyba są tam jeszcze takie z lat 60' ..... normalnie nie lubię nierozwiązanych zagadek ( to chyba przez ten konkurs :lol: ) oczywiście nie robię tego dla obiecanego modelu, choć taki model z Twim autografem to byłoby coś .... ( autograf sam dodałem ) oczywiście , jesli można "strzelać dwa razy .... ?
Robi się : Zenit HMV 1:250
Arek93
Posty: 82
Rejestracja: ndz kwie 11 2004, 21:01
Lokalizacja: Tbg

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Arek93 »

Albo ja jestem za mało kumaty, albo to pytanie jest takie... niezrozumiałe. Przynajmniej dla mnie. Chyba sobie na nie nie odpowiem :roll:
galwani
Posty: 731
Rejestracja: pn sie 30 2004, 21:30

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: galwani »

hm....mam nadzieje ze Vivit uzna 11 odpowiedz ;) w zrodle ktorym znalazlem mowa byla tylko o zatopieniu lotniskowca.......

nic to...jutro poszukam czegos o tych ciuchciach....cociaz moze byc ciezko ;)

Edmundzie- jestem na tropie.... mam nadzieje ze trop jest dobry :) tylko musze znalezc posiadacza pewnego....hm....czegos ;-)
Mądry ustępuje głupiemu! Smutna to prawda; toruje ona głupocie drogę do opanowania świata.
Marie von Ebner-Eschenbach
_justynaa_

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: _justynaa_ »

Kiedy wróci Vivit ?? :(
Edmund_Nita
Posty: 2057
Rejestracja: pt sie 29 2003, 11:06
Lokalizacja: Koszalin
x 8

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Edmund_Nita »

A co, Mundziu Ci nie pasuje? Vivit będzie w poniedziałek.

Sacrebleu - możesz i sto razy, ale wygrywa ten, kto pierwszy.

Co do autografu, to już z góry taką ewentualność założyłem. Mam już taki model (P-38) z autografem m.in. admina kartonworka i wiem, że to fajna pamiątka.

Uśmiech zachęcający do poszukiwań,

Edmund
_justynaa_

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: _justynaa_ »

Mundziu pasuje jak najbardziej :D tylko chciałabym zobaczyć kto wygrywa w rankingu :)
leyek

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: leyek »

Kliknj u góry Zabawa Wakacyjna. Jest na czerwono. Zobacz na sumę punktów
kl-9

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kl-9 »

to pytanie wymyślił chyba jakiś fanatyk kolejarz :evil: siedzę w necie już z godzinę i nic :( chyba se dam spokuj jak wróce z wakacji za tydzień to się weźmiemy za grę na serio bo teraz raz jestem a raz mnie nie ma i odpowiadam na co 4 pytanie :roll:
Arek93
Posty: 82
Rejestracja: ndz kwie 11 2004, 21:01
Lokalizacja: Tbg

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Arek93 »

leyek pisze:Kliknj u góry Zabawa Wakacyjna. Jest na czerwono. Zobacz na sumę punktów
Leyek, teraz ta tabela jest nieaktualna, a _justynaa_ pewnie chce wiedzieć kiedy wróci Vivit, bo to właśnie on aktualizuje ten ranking. Tak, dla sprostowania... :)
Awatar użytkownika
messer
Posty: 727
Rejestracja: śr maja 28 2003, 21:35
Lokalizacja: Piaseczno
x 31

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: messer »

Galwani pisze:hm....mam nadzieje ze Vivit uzna 11 odpowiedz ;) w zrodle ktorym znalazlem mowa byla tylko o zatopieniu lotniskowca.......
No to znowu mamy mały problem, pytanie brzmiało tak:
Jaki okręt podwodny II wojny światowej oddał najbardziej efektywną jednorazową salwę torpedową, kiedy i gdzie?

W pytaniu mamy powiedziane, że mamy podać tylko jaki okręt, kiedy i gdzie oddał tą salwę. Jakoś nie widzę, żeby było mowa o wymieniu okrętów które ta salwa trafiła, choć autor je podał w swojej odpowiedzi.
Kolejna zagrycha dla Vivita? ;-)
ODPOWIEDZ