II wakacyjna zabawa Forumowiczów !!!

wszystko o modelach kartonowych

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

ODPOWIEDZ
Edmund_Nita
Posty: 2057
Rejestracja: pt sie 29 2003, 11:06
Lokalizacja: Koszalin
x 8

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Edmund_Nita »

Kopajt, jak przeczytasz dokładnie pytanie, to wyczytasz, że chodzi o każdą przestrzeń znajdującą się pomiędzy dwoma kolejnymi pokładami. Jednym słowem, szukaj dalej.
Awatar użytkownika
Jeta
Posty: 980
Rejestracja: ndz mar 02 2003, 13:12
Lokalizacja: Gdańsk

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jeta »

Edmund nie stawiaj zasłony dymnej... :) Pytanie brzmi dokładnie : jak się nazywa pokład.....?. Ta przestrzeń to miała tylko pomóc, ale czy pomogła?
Awatar użytkownika
Sacrebleu
Posty: 147
Rejestracja: wt sty 18 2005, 0:12
Lokalizacja: Zgierz

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Sacrebleu »

ufff, udało się , w ostatniej chwili znalazłem, teraz muszę lecieć do pracy :) .....
Robi się : Zenit HMV 1:250
Edmund_Nita
Posty: 2057
Rejestracja: pt sie 29 2003, 11:06
Lokalizacja: Koszalin
x 8

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Edmund_Nita »

No i wmieszał się profesjonalista (gdyby ktoś nie wiedział, to Jeta - chyba mi za to głowy nie urwie - jest projektantem wnętrz okrętowych i o pokładach ma wiedzę ogromną). Ale faktycznie ma rację. Jest zasłona dymna powstała w wyniku podania przez autora pytania błędnego uzupełnienia.

Moja rada jest taka - odpowiadajcie tylko i wyłącznie na pytanie nie zwracając uwagi na drugie zdanie - jest mylące.

Ale ten Jeta czujny.....

Uśmiech dla niego, wielki :lol:
galwani
Posty: 731
Rejestracja: pn sie 30 2004, 21:30

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: galwani »

hm...znalazlem cos...co wydaje mi sie zbyt banalne.... ale w sumie ma swoje uzasadnienie....

i nie wiem.... dylematy ;-)
Mądry ustępuje głupiemu! Smutna to prawda; toruje ona głupocie drogę do opanowania świata.
Marie von Ebner-Eschenbach
Awatar użytkownika
Sacrebleu
Posty: 147
Rejestracja: wt sty 18 2005, 0:12
Lokalizacja: Zgierz

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Sacrebleu »

hm ... a ja znalazłem dokładnie taką samą definicję "tego czegoś" jaką podał autor pytania, słowo w słowo ....
Robi się : Zenit HMV 1:250
Kuba:)
Posty: 34
Rejestracja: ndz gru 21 2003, 21:05
Lokalizacja: Rzeszów/Lublin

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kuba:) »

O rany Sacrebleu, uśmiałem się, nie ma co:)
::Wszystko może trafić szlag. Jednocześnie.
Awatar użytkownika
Nocturne
Posty: 127
Rejestracja: czw cze 24 2004, 18:59
Lokalizacja: Żywiec

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Nocturne »

Ja równiez znalazłem identyczną definicje jak podał autor pytania :D Mam nadzieje że nie ma w pytaniu żadnego haczyka , bo wydaje się bardzo proste ...
==============================
Quod Me Nutri Me Destruit ......
So Say We All ...
Awatar użytkownika
JaCkyL
Posty: 785
Rejestracja: śr wrz 01 2004, 23:12
Lokalizacja: Lublin
x 2

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: JaCkyL »

Dziwnie proste to pytanie... chyba ,że to jakaś podpucha i pułapka na biednych forumowiczów ale i tak wysyłam :)
Edmund_Nita
Posty: 2057
Rejestracja: pt sie 29 2003, 11:06
Lokalizacja: Koszalin
x 8

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Edmund_Nita »

Dzisiaj też trochę wcześniej zabawa, bo potem nie będę miał dostępu do, jak to młodzież mówi, kompa - są w domu jeszcze inni użytkownicy i się poumawiali na gadki w sieci.

Siedzicie jak na szpilkach, co? To już nie będę Was trzymał w niepewności. Odpowiedź autora pytania, tj. Modelarza Kartonowego jest następująca:

Międzypokład

Czyżbym słyszał wielkie uuufffffff?

Wyjaśnię zasłonę dymną, o której wspomniał Jeta. Otóż w pytaniu była mowa o nazwie pokładu, a w dodatkowej podpowiedzi (drugie zdanie) była mowa o przestrzeni między pokładami. Według autora pytania miałoby to być to samo. A niestety nie jest. Pokład znajdujący sie między pokładem górnym, a dnem staku, to "międzypokład" i sumituję, że olbrzymia większość z Was tak właśnie odpowiedziała. Przestrzeń między poszczególnymi pokładami, to "międzypokładzie". zatem dodatkowa podpowiedź była myląca. I o to Jecie z pewniością chodziło. Gdyby było inaczej, to pewnie mnie poprawi.

Uśmiech już bez zasłony dymnej,

Edmund
ODPOWIEDZ