*[Relacja/Czołg] Chi-He MM (1-2/2006)

Zakończone relacje i galerie gotowych modeli.

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

Txthor
Posty: 45
Rejestracja: pn mar 13 2006, 9:51
Lokalizacja: Bielsko - Biała

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Txthor »

Dzisiaj zakupiłem ten model więc na pewno będę się za niego brał w przyszłym tygodniu. Mam zamiar pojechać z nim do Porąbki więc Twoja relacja będzie dla mnie bardzo cenna i z uwagą będę ją sledził.
Obrazek
Bartas
Posty: 103
Rejestracja: sob wrz 30 2006, 14:59
Lokalizacja: piła

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Bartas »

WITAM WSZSYTKICH BARDZO SERDECZNIE :D


Jestem niezmiernie szczęśliwy, ponieważ mam za sobą chyba najtrudniejszy element czołgu – gąsienice :D Co prawda nie wyszły tak jak chciałem, i musiałem je malować. Wcześniej dalsza budowa stała pod wielkim znakiem zapytania, ponieważ moja siostra podczas odkurzania strąciła model z półki. Uszkodzony został CAŁY układ jezdny, dlatego wygląda trochę kiepsko, ale udało mi się jako-tako odratować chichotka :) Gąsienice co prawda nie wyszły tak jak bym sobie tego życzył, ale weźmy pod uwagę fakt, że buduje 3 model z czego pierwszy pojazd gąsienicowy :)

Podczas budowy wcześniej musiałem popełnić jakiś błąd, ponieważ gąsienice nie chciały „zazębić” się z kołami napędowymi. Poprzycinałem, podszlifowałem i jakoś się udało.


Teraz już z górki :D

Fotki:

Obrazek
Obrazek
Obrazek



W międzyczasie skleiłem takie oto również nie za piękne wydechy :)

Obrazek




Pozdrawiam
Bartas
Posty: 103
Rejestracja: sob wrz 30 2006, 14:59
Lokalizacja: piła

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Bartas »

Witam,

Dzisiaj to, co w wycinance nazwane jest „pozostałymi elementami kadłuba” :D

Fotki:

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Do tego zdjęcia taka uwaga – model nie jest taki krzywy :D To przez to, że zdjęcia robię na tapczanie i tak po prostu wyszło :D Wszystko jest równiutko.

Obrazek


pozdrawiam
Bartas
Posty: 103
Rejestracja: sob wrz 30 2006, 14:59
Lokalizacja: piła

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Bartas »

Witam.

Relacja dobiegła końca i model jest ukończony.
Nie jest idealny. ale mnie się podoba. Samo opracowanie jest bardzo dobre, ale po prostu sklejacz ze mnie jeszcze marny :D

Fotki:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

pozdrawiam
Awatar użytkownika
Roderyk
Posty: 88
Rejestracja: sob gru 04 2004, 11:47
Lokalizacja: Mrągowo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Roderyk »

Witaj Bartas.Gratuluję skończonego modelu.Ładnie Ci wyszedł modelik jednak zauważyłem jedną niezgodność z opracowaniem.Gąsieniece masz odwrotnie założone.Przyjrzyj się rysunkowi zestawieniowemu.Poza tym bardzo mi się podoba.
ODPOWIEDZ