[R]Star 20 (model gratisowy) wyd. MODELIK

wszystko o modelach kartonowych

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

misiek
Posty: 69
Rejestracja: pn lip 21 2008, 22:02
Lokalizacja: piechowice
x 1

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: misiek »

Witam !!
cimoszek pisze: Pytanie mam czym malujesz? pędzel czy areograf? a może masz inna technikę
Maluję pędzelkiem ;-)
Kupuję sobie w sklepie papierniczym jak najbardziej wodniste farbki plakatowe i bez moczenia pędzelka w wodzie maluję to co mam do pomalowania :)
misiek
Posty: 69
Rejestracja: pn lip 21 2008, 22:02
Lokalizacja: piechowice
x 1

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: misiek »

Witam po dość długiej przerwie :grin:
Dziś króciutko ;) Jest to przed przed ostatnia aktualizacja, w następnej pokażę "kiper" a potem galeria :lol:
oto co udało mi się wydziórgać :
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Pozdrawiam :)
misiek
Posty: 69
Rejestracja: pn lip 21 2008, 22:02
Lokalizacja: piechowice
x 1

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: misiek »

Witam wszystkich :)
W pierwszej kolejności chciałbym Was przeprosić za tak długą nieobecność w relacji :mil3: :mil3: :mil3:
Model od ponad miesiąca stoi gotowy, ale nie miałem kiedy zrobić fotek, :mil8: postaram się je dzisiaj zrobić i jutro wrzucić ;)
Wcześniej jednak wrzucam fotki "kipera"

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Pozdrawiam
misiek
Posty: 69
Rejestracja: pn lip 21 2008, 22:02
Lokalizacja: piechowice
x 1

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: misiek »

Witam !!!
Fotki dopiero dzisiaj, ponieważ jestem uzależniony od pogody ( zdjęcia robię telefonem i w pomieszczeniu nie są najładniejsze ), a jaka jest pogoda to wszyscy wiemy, dopiero dziś wyszło u mnie słońce, więc mam nadzieję, że mi wybaczycie ::) ::)
Jest to pierwsza część galerii, docelowo model będzie stał na makiecie - z czym wiąże się jego wykonanie - model celowo kleiłem "niedokładnie" tzn. w niektórych miejscach części są powyginane, oszklenie brudne i porysowane itp. model był pobrudzony ( z myślą o brudzeniu się zgłosiłem do konkursu ) ale po dyskusji na temat tego, że model powinien być w "standardzie" pomalowałem go, aby pstryknąć parę fotek, teraz z powrotem go przybrudzę i postawię na dioramce ( to będzie część druga galerii, którą wstawię za niedługo )

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
OSTOJA
Posty: 1216
Rejestracja: pt gru 19 2008, 14:08
Lokalizacja: Mielec (Ostróda, Iława)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: OSTOJA »

GRATULACJE!!! Gdyby nie ta wielka trawa to wywrotka byłaby jak "żywa".
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.
W imadle:
Dorobek
ODPOWIEDZ