[RELACJA] Dodge Charger

wszystko o modelach kartonowych

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

jpl
Posty: 41
Rejestracja: wt lis 21 2006, 22:09

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: jpl »

Jak na początek, to fajnie wyszedł. Moje modele wyglądają dużo gorzej. Nawet żadnego nie ośmieliłem się tutaj pokazać. :D
Jacek J
Posty: 62
Rejestracja: sob maja 14 2005, 16:40
Lokalizacja: Kielce

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jacek J »

Witam.
Podoba mi sie ;-)

Czy mogłbyś podać link do modelu, lub przesłać mi plik ?

Dzieki Pozdrawiam Jacek J
WALDAS
Posty: 101
Rejestracja: ndz lip 27 2008, 23:14
Lokalizacja: CZŁUCHÓW
x 1

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: WALDAS »

Od czegoś trzeba zaczynać ,uważam że nie jest źle.Wiadomo że z czasem będzie coraz lepiej.
Awatar użytkownika
Szymcio190
Posty: 29
Rejestracja: wt paź 20 2009, 15:21
Lokalizacja: Sosnowiec

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Szymcio190 »

Jacek J pisze:
Czy mogłbyś podać link do modelu, lub przesłać mi plik ?

Dzieki Pozdrawiam Jacek J
Proszę bardzo :lol: http://translate.googleusercontent.com/ ... ML2J-YgPEA

a tutaj jest więcej modeli http://translate.googleusercontent.com/ ... U1C_iU_Xow

Dziękuje za miłe komentarze ;-) na pewno z każdym nowym modelem będzie szło mi lepiej. :cool:
Awatar użytkownika
krisbaum
Posty: 22
Rejestracja: ndz gru 16 2007, 17:24
Lokalizacja: Chorzów

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: krisbaum »

Stary a co ci tu komentować tak prościutki model? Czysto wykonany, gratulujemy, lecz to archeologia modelarstwa kartonowego. Takie modeliki to "Młody Technik" pod koniec lat pięćdziesiątych zapodawał . Nie mniej jednak potrafisz uzyskać właściwą bryłę w prostym modeliku (przejrzałem też pozostałe modele w podpisie). Co tu dużo mówić - podstawy opanowałeś, czas wznieść się na wyższy poziom. Nie można odmówić ci zacięcia i pasji. Ale to co sklejasz to proste modeliki skorupowe, bez szkieletu, z minimalną ilością detali. Polecam przejrzeć kilka relacji z forum z budowy samochodów. Zobaczyć na czym to polega, wybrać kolejny model profesjonalnej firmy - prosty przykład - jesienne propozycje Modelika, lub innej firmy, żeby nie było, że robię komuś reklamę. Stary! Dawaj do przodu, bo skorupkowe modeliki opanowałeś do perfekcji. A tu wydaje mi się nikt cię nie wyśmieje i jeszcze ci doradzą.
elestrago
Posty: 4
Rejestracja: czw mar 05 2009, 10:04

witam

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: elestrago »

wiesz co niezły modelik ALE postaraj sie sklej model z detalami o normalnych kształtach to co zkleiłes jest czysto wykonane wiec postaraj sie przysiądz do modelu poświęc mu wiecej czasu miłego dnia
ODPOWIEDZ