E-2C Hawkeye [A.Haliński&W.Bączkowski]

wszystko o modelach kartonowych

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

Awatar użytkownika
gk
Posty: 2874
Rejestracja: wt sie 19 2003, 15:53
Lokalizacja: Krosno
x 824

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: gk »

Piiotreek-u z GDA

Nie mam coś spania, więc dam Ci odpór.

Piszesz, że: „Ja jednak dalej podtrzymuję stanowisko swoje co do szanowania kogokolwiek na tym forum.”

Napiszę Ci tak: Twoje wpisy powodują, że sądzę, iż robisz Sobie z nas jaja. Bo m.in. Twój post nie szanujący Laszlika, i następne zdania (np. że sloneczne dni się skończyły) przeczy Twym deklaracjom. Zdaniu Laszlika można tylko przyklasnąć. Ile to już razy zarzucano Laszlikowi brak umiejętności czytania ze zrozumieniem ??? :haha:

Jak Ci się skonczyło słońce to zaczekaj ze dwa dni, sprawdź prognozę, może jeszcze kiedyś słońce wyjdzie. Wtedy zrób zdjęcia.

Zauważ, że uczestnika ocenia się tylko po tym co napisze i jakie zdjęcia pokaże. Jaki stąd wniosek – podpowiem – nikt nie ocenia Ciebie jako osoby, tylko to co wyjdzie z Twojej klawiatury. Piszesz zaś niezrozumiale i pokazałeś gigantyczne zdjęcie wykoślawionego szkieletu. I wołasz moderatora? Nie rozumiem po co. Żeby za Ciebie skleił i pokazał?

Ogarnij się i weź udział w życiu tego Forum jak należy.

Klej, ucz się, pokazuj sensownie Swe prace, pisz zrozumiale, zdobywaj doświadczenie i wymądrzaj się dopiero jak będziesz miał co pokazać.
Jak spełnisz te niewygórowane warunki, nikt nie będzie marudził.

I dociągnij tego Hawkeye'a do końca (jak by nie wyszedł).

Pzdr Grzegorz
Awatar użytkownika
Camilllo
Posty: 482
Rejestracja: sob gru 19 2009, 22:07
Lokalizacja: Włocławek
x 21

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Camilllo »

Nawet jak się słońce skończy :O , to zawsze jest elektryczność, białe kartki z bloku albo do drukarki jako tło, zwykła lampka na biurko albo jeszcze lepiej dwie (chyba powinieneś mieć takową chociaż jedną) no i generalnie pomieszczenia w domach też mają jakieś oświetlenia, więc nie widzę problemu ze światłem. Widzę raczej problem z lenistwem, bo nie chce ci się zorganizować miejsca do fotek (a zajęłoby to jakieś 5 minut). Są ludzie na tym i innych forach którzy robią zdjęcia telefonami w relacjach i są one o wiele lepsze, więc to żadne wytłumaczenie.
Obrazek
ODPOWIEDZ