MM Wodnik ma ktoś skany???

technika, historia, dokumentacja, linki itp

Moderator: kartonwork

galwani
Posty: 731
Rejestracja: pn sie 30 2004, 21:30

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: galwani »

prosz...widze ze sporo osob dysponuje zeskanowanym wodnikiem... wiec jesli moglbym sie podłaczyc do prosb to moje sa takie:
szkielet (bo swój zmarnowalem nieumiejetnie użytą pianką i szpachlą..heh ;>) i pokłady (bo po podklejeniu zapomnialem o przycisnieciu [pozno bylo a ja troche za bardzo "w stanie"] i sie krotko mowiac "wygły" we wszystkie mozliwe strony swiata ;>)

galwani@interia.pl

:)) pozdrawiam :D
Mądry ustępuje głupiemu! Smutna to prawda; toruje ona głupocie drogę do opanowania świata.
Marie von Ebner-Eschenbach
Awatar użytkownika
mr_benek
Posty: 13
Rejestracja: sob sie 07 2004, 12:27
Lokalizacja: Katowice

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mr_benek »

Ta fajowa kobitka to moja kobitka:P Napewno pozdrowie:P Troche dawno mnie niebyło tu:) Jak skończe vicotry to się biore za Wodnika którego zakupiłem na allegro za grosze:P Skany niepotrzebne już:) Jest okazja to się pochwale victorym może jakaś ocena:) Można go podziwiać na skromnej galerii :)
Pozdrawiam
Pozdrawiam,
BeNeK
Awatar użytkownika
Piotr K
Posty: 153
Rejestracja: śr sie 25 2004, 9:53
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Piotr K »

mr_benek pisze: Jest okazja to się pochwale victorym może jakaś ocena:) Można go podziwiać na skromnej galerii :)
Pozdrawiam
A może zrobił byś na forum małą relacje z tego co zrobiłeś i nad czym w tym modelu pracujesz?
Myślę, że wiele osób było by zainteresowanych...
pozdrawiam

Piotr
------------
W budowie HMS GRANADO 1:96 Shipyard
Awatar użytkownika
mr_benek
Posty: 13
Rejestracja: sob sie 07 2004, 12:27
Lokalizacja: Katowice

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mr_benek »

Hmmm wsumie teraz model stoi na tv w takiej postaci do dziś od jakiś 2 miesięcy, cały wolny czas poświęcam na wykonanie fiacika z modelika na urodziny wiec jak skończe go to zrobie małą relację z opisem co zrobiłem do teraz. Jest u mnie tylko problem ze zdjęciami bo nieposiadam aparatu tylko jak pożycze od kuzyna bo te z telefonu niesą najlepszej jakości. Dzieki za propozycje. Jest to mój pierwszy kartonowy żaglowiec, więc żadnej rewelacji niema ale i tak jestem zadowolony:) W planach mam zakup Victory z Shipyardu tego wznowionego, wtedy będzie relacja od deski do deski:) Ale to jeszcze daleko:)
Pozdrawiam
Pozdrawiam,
BeNeK
Awatar użytkownika
Ryszard
Posty: 27
Rejestracja: wt lut 08 2005, 16:41
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ryszard »

Proponuję zajżeć na stonę redakcji tam można go kupić wysyłkowo
http://www.lok-zg.org.pl/maly_modelarz.htm :D
Kto ma żródło, ten ma wiedzę.
ODPOWIEDZ