Moje życie z Piknikiem Lotniczym nad głową

Hyde Park czyli "magiel" ale w granicach rozsądku

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

Awatar użytkownika
_TONY_
Posty: 279
Rejestracja: sob paź 11 2003, 18:51
Lokalizacja: Lębork

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: _TONY_ »

Ja mam prośbę do tych Panów co mieszkają tak blisko tego muzeum lotniczego, ponieważ potrzebuję trochę szczegółowych fotek zestawu Sa2 ( Wołchow s75). Czy dałoby radę?? Jeśli tak to powiem co mnie szczególnie interesuje :D
==============
.:LIFE IS BRUTAL:.
==============
Awatar użytkownika
mr_tom
Posty: 125
Rejestracja: ndz wrz 19 2004, 14:05
Lokalizacja: Lesko

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mr_tom »

_Tony_ prośba o 24h za późno. Byłem, mam około 300 fotek i będę je udostępniał (przynajmniej te z wystawy statycznej), ale tych tobie potrzebnych to niestety nie mam.

Talib, jeśli to jest relacja mieszkańców, to bym podchodził do tego z dystansem. Ludzie "nie w temacie: często błędnie podchodzą to tematu, a do zabierania głosu są pierwsi a potem się wszyscy dziwią, że jest kilka wersji jednego wydarzenia.

Tad, a komu pogoda dzisiaj pokrzyżowała szyki :?: Chyba tym co się chcieli opalać. Bo co do pokazu, to nawet piloci stwierdzili, że pogoda była lepsze niż wczoraj (bo nie świeciło takie mocne słońce).


A co do zdjęć, które mam do udostępnienia, to założe odzielny wątek. Tam dopiero podam co mam i w jakich ilościach. Nie wiem tylko czy jeszcze dzisiaj to napiszę.
Awatar użytkownika
_TONY_
Posty: 279
Rejestracja: sob paź 11 2003, 18:51
Lokalizacja: Lębork

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: _TONY_ »

szkoda ze nie natrafiles na ten temat http://www.kartonwork.pl/forum/viewtopic.php?t=5527 2 dni wczesniej :((


MOZE KTOS INNY SIE WYBIERA I MI POROBI ZDJECA???


P.S przepraszam za niepolskie litery, poniewaz pisze teraz nie z swojego komputera - a jego wlasciciel ma niezle w nim namieszane.
==============
.:LIFE IS BRUTAL:.
==============
tad
Posty: 868
Rejestracja: śr lut 16 2005, 0:45
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tad »

Nie no - szło mi tylko o w miarę zabawne przedstawienie imprezy od strony ludzi, którzy nie są entuzjastami lotnictwa a muszą to znosić. Jak by nie było dwa dni hałasów i ryków samolotów - to nie takie hop siup. No i te pokazy Iskier nad blokami - to jednak przesada (na okoliczność jakiegoś wypadku po prostu masakra w regionie). Przecież nawet na pokazach lotniczych nie wolno wykonywać akrobacji nad publiką - a tu?
Co do pogody to było ewidentne - jak się zanosiło na deszcz to od razu spadała intensywność latania i na odwrót - chmury w górę - samoloty też w górę.
Z fotkami to nie wiem - mam tylko marne balkonowe (np. Magda łapała na zoom samoloty...), więc to zabawa a nie poważna dokumentacja. Mr Tom chyba ma solidną dokumentację.
Tony - wybiorę się do muzeum i porobię te fotki dla Ciebie - nie obiecuję dokładnie kiedy. Napisz mi tylko dokładnie co to za zestaw - brzmi dość nielotniczo i raczej go nie znam.
POzdr,
TAD
Awatar użytkownika
yaa
Posty: 206
Rejestracja: pt paź 31 2003, 17:50
Lokalizacja: Radom

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: yaa »

Khehe, ja mieszkam jakis kilometr od lotniska Radomskiego Osrodka Szkolenia Pilotow (w linii prostej) i bylem swiadkiem treningow wyzej wspomnianych Iskier :) Dawno ich coprawda nie widzialem nad Radomiem (bo je chyba do Deblina przeniesli), ale za to treningi Orlikow mam na codzien. Loty zazwyczaj odbywaja sie sie nad lotniskiem i w tej kilometrowej strefie pomiedzy lotniskiem i moim blokiem. W kazdym razie program pokazu znam na pamiec :)
greegg

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: greegg »

taaaak..mieszkam obok sporego poligonu i trochę rozumiem taki ból....tylko w nieco mniejszej skali....Mi-8, Mi-17 i Sokoły bardzo często robią rozmaite rzeczy nad moim osiedlem...kiedyś ,,dowcipny'' pilot Mi-17 przyziemił na niewielkim placu pośrodu osiedla - pozamiatało piasek i pozrywało ludziom pranie no i przyprawiło o kłopoty z sercem kilku słabszych psychicznie....kilka tygodni temu Mi-24 wywołał popłoch wśród nietutejszych kierowców swoim lotem koszącym równolegle do ulicy w niewielkiej od niej odległości... czołgi, BWP,BRDM (nie mówiąc o Starach) szarżujące przez ulicę w drodze z rampy kolejowej również często się spotyka, ale nie przestaje mnie bawić obserwowanie min ludzi,którzy czołg widzieli w ,,Czterech Pancernych...'' a tu wdepli an coś takiego :lol:
cieciwa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: cieciwa »

Ja tez tam bylem:)
Widoki owszem ładne, ale mnie sie bardziej podobalo to co slalo kolo budynkow Muzeum.
Np. Polski Fiat 508 z 34' na chodzie, czy dzialajaca pompa strazacka z 24'..
ODPOWIEDZ