Diorama do modeli w skali 1-25

inne techniki modelarskie - plastik, żywica, drewno itd.

Moderatorzy: kartonwork, Edmund_Nita, Tempest

Awatar użytkownika
Tempest
Posty: 3235
Rejestracja: sob maja 10 2003, 0:15
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
x 101

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tempest »

PITERPANZER - bawię się teraz w budowę pseudomakiety kolejowej w skali 1:87 i w brodę sobie czasami pluję że nie wybrałem TT (1:120) a tu - diorama w skali 1:25 :shock:

Jakiej firmy są drzewa i trawa.

To błoto wziąłeś z podwórka czy też jest to jakiś specjalistyczny produkt ?

Co do asfaltu to z papieru ściernego będzie chyba jakiś taki dziwny. Są specjalne farby imitujące asfalt ale nigdy ich jeszcze nie używałem.

No i jeszcze te pagórki, są chyba zbyt "pofałdowane". Kojarzom mi się z taką trójwymiarową mapą ścienną naszych gór, która wisiała w pracowni geograficznej w czasie gdy musiałem chodzić do szkoły.
Pozdrawiam
Tempest

Szukajcie a znajdziecie...
Awatar użytkownika
PITERPANZER
Posty: 518
Rejestracja: sob mar 19 2005, 18:09
Lokalizacja: Gdańsk
x 1

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: PITERPANZER »

Tempest, jestem duzy to i diorama duża.Błoto ,z tego samego wiaderka,które było użyte do malowania czołgów (czytaj post błoto na czolgach).Drzewka i krzewy wprost ze sklepu,ale opakowań juz nie ma ,więc i firma przepadła.
Asfalt-dobry,gładki niemiecki asfalt,nic lepszego jak glanz-paper.Jeśli będzie trzeba to najwyzej delikatnie go "zawash`uję".
Górki i doliny -ars poetica,takie znajdziesz wszędzie.Tam ,gdzie kopano rowy i okopy świeży piach z głębszych warstw.Dopiero po latach pokryty zostal trawami,chwastami i wyrosły na tym drzewa,ale akcja dzieje sie "teraz",tuz po wykopaniu rowów.
Pozdrawiam i zapraszam PITERPANZER
ZAPRASZAM NA FORUM BROŃ PANCERNA W SKALI 1-25
Obrazek
ODPOWIEDZ