Uwaga na ten sklep!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hyde Park czyli "magiel" ale w granicach rozsądku

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

Awatar użytkownika
hide
Posty: 256
Rejestracja: ndz lis 27 2005, 15:53
Lokalizacja: Łódź

Post autor: hide »

Ja kupowałęm przez w tym sklepie... problem był podobny wysłałem pieniądze na konto i czekałem na przesyłke. po paru dniach otrzymałem maila że wysłąno paczke ale za pobraniem pieniądze wróciły do mnie przelewem a ja odebrałem paczke i miałem swoje modele (sklep zwrócił rónież różnice w koszcie paczki i zapłąte za przelew) wszystko odbyło się w kulturalnej atmosferze bez oskarżania nikogo na forum. Orlik MK również miał pomyłke w stosunku do mnie. po moich mailach przeprosił i zrealizował zamówienie w czasie 24 godzin. wiec zamiast szumu bym raczej skupił się na kontakcie ze sklepem.

pozdrawiam
Mama Just killed the man...
put the gun against his head...
push the triggle....
now he's dead...
Awatar użytkownika
PITERPANZER
Posty: 519
Rejestracja: sob mar 19 2005, 18:09
Lokalizacja: Gdańsk
x 1

Post autor: PITERPANZER »

Piszecie Koledzy,żeby skupic się na kontakcie ze sklepem.Albo czytacie nieuważnie albo unosza Was emocje.
Rozmawiałem ze sklepem telefonicznie,gdy był jeszcze u mnie doręczyciel.
Gdyby bylo tak jak twierdzicie,to wyslali by paczkę tego lub nastepnego dnia roboczego dbając o klienta.Zadnego odzewu,mailowego czy telefonicznego ,wyjaśnienia nie bylo.

P.S. O Wujek się odezwał.
Kolego w dobrym tonie jest odpowiadać na prywatną korespondencję.
A Twojego post scriptum nie rozumiem.Jakieś insynuacje?

Miłego weekendu i kupujcie gdzie chcecie,toż to Wasze pieniądze.
Pozdrawiam i zapraszam PITERPANZER
ZAPRASZAM NA FORUM BROŃ PANCERNA W SKALI 1-25
Obrazek
Awatar użytkownika
Martez
Posty: 254
Rejestracja: pn cze 30 2003, 16:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Martez »

Witam,

Osobiście kupuję w tym sklepie od samego początku jego istnienia i nigdy nie miałem ppowodów do narzekań. Co więcej - cenię sobie jego ofertę i dobry kontakt.
Czytając opis sytuacji mam wrażenie, że jest lekko histeryczny.. Faktem jest, że sklep się pomylił... ludzka (a może komputerowa?) sprawa... Nie odebrałeś przesyłki - Twoje prawo... i już po 3 dniach chodzisz po ścianach i gryziesz paznokcie?:) nie zapominaj o tym, że Poczta Polska musi oddać Twą przesyłkę do sklepu, a następnie dostarczyć Ci ją ponownie... Każde zamówienie jest indywidualne - nie wydaje mi się, by Sklep mógł od razu skompletować i wysłać identyczną paczkę... a jeśli nawet, to te 3 dni mają prawo upłynąć..
Czy tak trudno dziś o odrobinę dobrej woli? Moim skromnym zdaniem gorączkujesz się nieco zbyt szybko - tym bardziej, że tak naprawdę nie masz jeszcze o co... a pochopne sądy niepotrzebnie warzą atmosferę na tym forum.
Jestem pewien, że Sklep zadość uczyni twym oczekiwaniom... bo pracują tam naprawdę wiarygodni ludzie.. co nie zmienia faktu, że są tylko ludźmi.
Marcin

Stocznia coś tam po cichu dłubie:)
Awatar użytkownika
Martez
Posty: 254
Rejestracja: pn cze 30 2003, 16:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Martez »

Przepraszam - małe sprostowanie, bo zle doczytałem..
nie po 3 dniach, ale po tygodniu... czyli po 5 dniach roboczych...
Marcin

Stocznia coś tam po cichu dłubie:)
Awatar użytkownika
PITERPANZER
Posty: 519
Rejestracja: sob mar 19 2005, 18:09
Lokalizacja: Gdańsk
x 1

Post autor: PITERPANZER »

Martez małe sprostowanie .Ja nie czekam 3 dni,napisałem tylko ,ze paczka idzie 3 dni.
Napisalem też,że rozmawiałem ze sklepem,gdy był u mnie doręczyciel.Było to w piątek 3 marca,w godzinach w których po takiej wpadce można wysłać paczkę jeszcze przez kilka godzin.
Oczekiwanie na zwrot paczki nie jest w takim przypadku bezwzględną koniecznością.
Tak więc mija dzis 6 dzien roboczy.
Pozdrawiam i zapraszam PITERPANZER
ZAPRASZAM NA FORUM BROŃ PANCERNA W SKALI 1-25
Obrazek
Awatar użytkownika
Marek S.
Posty: 309
Rejestracja: pn cze 28 2004, 15:14
Lokalizacja: Grabówka

Post autor: Marek S. »

również dokonywałem zakupu we wspomnianym miejscu...rozdzielonym znakiem "-" :D ...i także w moim przypadku podczas jednej z transakcji sklep sie pomylił...ale kontakt z paper-hobby był bdb...otrzymałem właściwą przesyłkę i to dość w krótkim terminie
w innym przypadku za wydłużenie czasu realizacji zamówienia zostałem poinformowany we właściwym czasie....i dodatkowo z przeprosinami za zaistniałą sytuacje. Nie mam zastrzeżeń do P-H.
Awatar użytkownika
Wujek Andrzej
Posty: 1900
Rejestracja: czw paź 16 2003, 11:41
Lokalizacja: Tychy
x 2

Post autor: Wujek Andrzej »

A Wujek się zaczyna domyślać jednak pewnej wersji "relacji z zakupu" .
Ciekawi go czy to będzie relacja obejmująca każdy kolejny dzień i każde kolejne posunięcie autora tej relacji ?
Na zasadzie :
- Dzień 7 : znów nic ,
- Dzień 8 : napisałem maila i co ?
- Dzień 9 : ha , dostałem taką oto odpowiedź : " ........................... "
- Dzień 9 : ble , ble , ble . ble , ble ,
- Dzień 10 itd.itp.

To będą z całą pewnością niesamowite emocje i tak bardzo ciekawe że aż strach !
Może periodyk jaki z tego typu tematów z różnych for by ktoś zaczął wydawać na kolorowym papierze ( z możliwością sklejenia modelu ... ZAKUPA ? ) .

Wujek w morde jeża .... :?:
Awatar użytkownika
PITERPANZER
Posty: 519
Rejestracja: sob mar 19 2005, 18:09
Lokalizacja: Gdańsk
x 1

Post autor: PITERPANZER »

Podziwiam Twoje głębokie zaangażowanie i zainteresowanie Wujku.Rónież Twoje wróżbiarskie zdolności budzą respekt.Warto pisać dla takich uważnych Czytelników jak Ty.

A jak zmęczysz już oczy czytaniem to wróć do modelarskiego stołu,tam na pewno znajdziesz ukojenie.
Raz jeszcze dziękuję i życzę miłego dnia
Pozdrawiam i zapraszam PITERPANZER
ZAPRASZAM NA FORUM BROŃ PANCERNA W SKALI 1-25
Obrazek
Awatar użytkownika
admin
Posty: 305
Rejestracja: sob mar 01 2003, 23:34

Post autor: admin »

Wszyscy juz zostali ostrzezeni. Wiekszosc miala okazje sie wypowiedziec. Teraz to juz tylko bijatyka

Watek zamykam.

Jezli autor lub paper-hobby bedzie chcial dodac cos do tego watku to prosze o informacje na admin_forum@kartonwork.pl

Pozdrawiam
admin
Zablokowany