O wszystkim i o niczym

Hyde Park czyli "magiel" ale w granicach rozsądku

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

Zablokowany
Awatar użytkownika
Marek P.
Posty: 285
Rejestracja: ndz cze 01 2003, 11:59
Lokalizacja: Olecko

Post autor: Marek P. »

Szydercza Gała: masz doświadczenie... daj przydkład.

Rutek63: słowo nonsens powinno odpowiadać zdaje się sytuacji "większościowej" to znaczy, że wyjątek od reguły nie jest potwierdzniem błędności twierdzenia. Ja też potrafię wyszukiwać relacje z podglądu projektowania.
Gdybyś przeczytał ze zrozumieniem to co napisałem to przykładowe: „spadajcie na drzewo jełopy” jest alegorycznym podkreśleniem podsumowania prywatnej dyskusji poza forum :)
Przeleciałem forum zaciekawiony "Z braku czasu wstawiam tylko jeden adres": sorry chłopie, ale mógłbym być pracownikiem tartaku z liczeniem tych relacji... Przy tylu projektantach?
... zdaje się, że ten geniusz tu jest potrzebny :-)
Obrazek
Awatar użytkownika
Marek P.
Posty: 285
Rejestracja: ndz cze 01 2003, 11:59
Lokalizacja: Olecko

Post autor: Marek P. »

Admin: bez przesady. To całkiem porządna dyskusja.
Obrazek
Awatar użytkownika
Marek P.
Posty: 285
Rejestracja: ndz cze 01 2003, 11:59
Lokalizacja: Olecko

Post autor: Marek P. »

Marek P. pisze: Była niejednokrotna, można to tak określić, próba przedstawienia pracy „powstawania” modelu. Każda kończyła się stwierdzeniami, które można brutalnie i nieelegancko zawrzeć w zdaniu: „spadajcie na drzewo jełopy” (bez obrazy, ale to jest ogólna myśl dyskusji jaka odbywa się między mami wydawco-projektantami na GG czy Skype.
A tak brzmi wypowiedź, która wg. Rutek63 ma wyglądać inaczej. Kilka usuniętych wyrazów i już można wieszać psy na autorze wypowiedzi.

No no no... Ty brzydki manipulatorku. Nie ładnie. Słowo "Nonsens" pasuje do manipulacji :twisted:
Obrazek
Awatar użytkownika
Sicore
Posty: 1264
Rejestracja: wt gru 16 2003, 9:59
Lokalizacja: FRA/LUZ
x 40

Post autor: Sicore »

Ja to bym dał komuś temporary, a najlepiej instant bana za flooding...
Dyskusja już się robi tak bezsensowna, że dawno powinna być wywalona...
ZŁO SQUAD

Samuraj nie ma celu, tylko drogę.
Ki-61 . I-16 typ10 . MS.406 C1 . Bf-109D
Zablokowany