Pokraczna dyskusja

Hyde Park czyli "magiel" ale w granicach rozsądku

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

Awatar użytkownika
Łosiu
Posty: 572
Rejestracja: ndz lut 15 2004, 16:11
Lokalizacja: Strzebielino

Post autor: Łosiu »

Model wygląda na b.fajnie klejony - nie uważasz że forum by zyskało gdyby paru "teoretyków" jednak pokazało swoje prace, szczególnie na takim poziomie?? Gdybyś zasypywał forum takimi modelami to myśle że ZS nie miałoby powodów do szydery, chyba że zdjęcia byłyby na dywanie, robione komurką (taką z drzwiami na skobel) a na końcu model by pożarł pies/UFO itp.
Awatar użytkownika
DonRycho
Posty: 130
Rejestracja: wt maja 03 2005, 12:10
Lokalizacja: Redło

Post autor: DonRycho »

Wiele nauczyłem się na tym forum, Sporo sposobików podejrzanych na forum zastosowałem w swoich modelach. Wypadałoby w jakiejś formie wesprzeć to forum.
F14?
Awatar użytkownika
Szydercza Gała
Posty: 2303
Rejestracja: pt mar 05 2004, 14:48
Lokalizacja: ZIELONA WYSPA PEŁNA OWIEC
x 156

Post autor: Szydercza Gała »

NO TO NA CO CZEKASZ ?? Nie pytaj co forum moze zrobic dla ciebie, zapytaj co TY MOZESZ ZROBIC DLA FORUM :haha: . Jak zalozysz i poprowadzisz jakas relacje, odszczekam teoretyka.
NUR FüR MASON!!!!! :haha:
ZŁO SQUAD
WSPÓŁZAWODNICTWO RACJONALIZATORSKIE- DŹWIGNIĄ POSTĘPU TECHNICZNEGO!
NIE OTWIERAM MINIATUREK !!!
Awatar użytkownika
DonRycho
Posty: 130
Rejestracja: wt maja 03 2005, 12:10
Lokalizacja: Redło

Post autor: DonRycho »

Na pewno to uczynię. Na razie od rana do wieczora rysuję. W ciągu miesiąca powinienem uporać się z projektami . A wtedy upomnę się o teoretyka :)
F14?
Awatar użytkownika
OSTOJA
Posty: 1216
Rejestracja: pt gru 19 2008, 14:08
Lokalizacja: Mielec (Ostróda, Iława)

Post autor: OSTOJA »

Model wygląda bardzo ładnie. GRATULACJE :!: :!: :!:
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.
W imadle:
Dorobek
Awatar użytkownika
Rafal N.
Posty: 311
Rejestracja: śr wrz 22 2004, 16:38
Lokalizacja: Szczecin
x 1
Kontakt:

Post autor: Rafal N. »

Ja to kieruje się zasadą, że gratuluje się ukończenia budowy a nie środka...
Awatar użytkownika
Szydercza Gała
Posty: 2303
Rejestracja: pt mar 05 2004, 14:48
Lokalizacja: ZIELONA WYSPA PEŁNA OWIEC
x 156

Post autor: Szydercza Gała »

Ostoja a nie myślałeś może żeby się przenieść na Księżyc, a może wogóle gdzieś do innej galaktyki? Albo zacznij się udzielać na chińskim forum, jak nie będą wiedzieli co za bzdury im tam wklepujesz to może nie będziesz podnosił tak ludziom ciśnienia?
NUR FüR MASON!!!!! :haha:
ZŁO SQUAD
WSPÓŁZAWODNICTWO RACJONALIZATORSKIE- DŹWIGNIĄ POSTĘPU TECHNICZNEGO!
NIE OTWIERAM MINIATUREK !!!
Awatar użytkownika
ramm
Posty: 512
Rejestracja: śr lut 06 2008, 0:46
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
x 1

Post autor: ramm »

Ciekawe zjawisko to chińskie forum http://www.cardmodel.cn/ co drugi model to wydrukowany skan od kolegi...
☠Rock Honor Ojczyzna☠
Awatar użytkownika
sokol363
Posty: 110
Rejestracja: wt sty 05 2010, 19:09

Post autor: sokol363 »

Chińczyków do tego kolego nie mieszaj bo zniszczą nas liczebnie :lol:
Hek!
...jestem wrogiem?
czy wroga bogiem...
Awatar użytkownika
Wujek Andrzej
Posty: 1900
Rejestracja: czw paź 16 2003, 11:41
Lokalizacja: Tychy
x 2

Post autor: Wujek Andrzej »

Przepraszam DonRycho że dopiero teraz mogę się odnieść do tego co mi odpisałeś .
Ech ... ten nielimitowany czas pracy .

U mnie niechęć do Wielkich Nadętych bierze się z raczej oczywistych powodów .
Bardzo często czytam pod swoim adresem np. : " Kleisz bardzo ładne modele ale ... i to zaczyna się wyliczanka mająca na celu udowodnienie że w porównaniu z adwersarzem czyli zasłużonym człowiekiem , piewcą polskości , wielkim patriotą , nieposzlakowanej reputacji osobą , wzorem do naśladowania na wszelkich polach poza modelarskich itd. itp. ... jesteś ( w domyśle ) niedorosłym chłystkiem .

Albo hipotetycznie i równie domyślnie :
" Wprawdzie nie robię ładnych modeli ale ... i tu następuje nieomal to samo (chciałbym zwrócić uwagę na przydatność i sukcesy zawodowe ) ... więc do pięt mi nie dorastasz .

Tak próbowałeś i ty . Przyznaję że moja ocena twojej postawy po umieszczeniu zdjęcia oraz przekazanej treści się zmieniła .

I tu przejdę do pewnej konkluzji mającej zwrócić uwagę na mój spory i coraz bardziej narastający kompleks .
Gdy zaglądniesz w mój profil zauważysz że jestem człowiekiem uprawiającym tzw. "wolny zawód" . On oraz zainteresowania są właśnie tego kompleksu powodem . Chwalenie się ilością "sukcesów" ( niech im ziemia lekką będzie ! ), przewyższającą wszystkie wasze razem wzięte , byłoby dyskwalifikujące i wysoce niemoralne !!!

Rozumiesz DonRycho ?

Z analizy wcześniejszej polemiki łatwo wyciągnąć wnioski czym zatkać buzie nam , ze ZŁO SQUAD . Jeśli to zrozumiesz będziesz się mógł czuć bezpieczny a nawet potraktowany jako sojusznik . Jakkolwiek by to nie zabrzmiało .
Zablokowany