Niszczyciel rakietowy projektu 956 A - Besstrashny - 1/200

inne techniki modelarskie - plastik, żywica, drewno itd.

Moderatorzy: kartonwork, Tempest, Edmund_Nita

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Pablo
Posty: 460
Rejestracja: pt lis 28 2003, 22:20
Lokalizacja: Gdynia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pablo »

Fajnie, że ożywiasz swój model własnymi elementami, ale zaczynasz wpedzać mnie w kompleksy bo jak widzę ten reling na nadbudówce to mnie przeraza (choć to jeszcze daleko), ze będę musial go wykonać sam (gdyż nie zamierzam kupować gotowca: 1.droższy niż cały model, 2.głównie ze względu na kształt pokładu dziobowego) i to w skali 1:200.
Okonek
Posty: 1782
Rejestracja: śr mar 05 2003, 23:33
Lokalizacja: Meckenheim / BRD

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Okonek »

Pablo ja nie uzywam tego fototrawionego gotowca :!: W modelu znajduja sie juz czesci fototrawine ale jedyne co do tej pory z nich wykonalem to tylny maszt. Zapomniales , ze nasze rodzime firmy jak Part i Aber maja w swojej ofercie zestawy fototrawione do tej skali. Osobiscie zakupilem relingi zwykle , skosne , lancuchowe i trapy z obu tych firm . Pomysl nad tym ;-)
pozdrawiam
Obrazek
Okonek
Posty: 1782
Rejestracja: śr mar 05 2003, 23:33
Lokalizacja: Meckenheim / BRD

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Okonek »

Koncze dzien twardym postanowieniem co do nazwy mojego modelu. Po dlugich przemysleniach aby nie wchodzic nikomu w parade (610-ka juz powstaje a 620-ka jest zapowiedziana ) oraz po upewnieniu sie co do zgodnosci z orginalem wybralem dla mojego modelu nazwe :

"Бесстрашный" - ufffff nareszcie wiem co robie :mrgreen:

Obrazek
pozdrawiam
Obrazek
Awatar użytkownika
Pablo
Posty: 460
Rejestracja: pt lis 28 2003, 22:20
Lokalizacja: Gdynia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pablo »

Cieszę się że nadałeś nazwę swojej jednostce. Teraz jest to już konkretny okret i jeśli masz zamiar go upiekszać , a widę że masz zamiar to zapewne będzie Ci dużo łatwiej gdyż te okręty różnią się od siebie wieloma detalami.A jak wiadomo diabeł tkwi w szczegółach.
Czekam z niecierpliwością na kolejne fotki(modelu oczywiście).
Okonek
Posty: 1782
Rejestracja: śr mar 05 2003, 23:33
Lokalizacja: Meckenheim / BRD

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Okonek »

No to dwie kolejne - stan na dzien dzisiejszy - poprawilem radar , przybylo pare innych oraz pierwsze uzbrojenie ;-)

Obrazek
Ostatnio zmieniony sob paź 15 2005, 11:37 przez Okonek, łącznie zmieniany 1 raz.
pozdrawiam
Obrazek
Awatar użytkownika
Marcintosh
Posty: 1091
Rejestracja: pn mar 03 2003, 13:19
Lokalizacja: Dorset, UK
x 8

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Marcintosh »

Okonek pisze:przybylo pare innych oraz pierwsze uzbrojenie ;-)
Uuuu... uzbrojenie.... to jest to co rekiny lubia najbardziej!
Okonek
Posty: 1782
Rejestracja: śr mar 05 2003, 23:33
Lokalizacja: Meckenheim / BRD

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Okonek »

Marcintosh pisze:Uuuu... uzbrojenie.... to jest to co rekiny lubia najbardziej!
Hehe ... a bedzie tego wiecej ;-) Na razie po dlugim wieczorze pracy nad pomostem pierwszego masztu moge wreszcie pokazac co mi wyszlo.Zastosowalem czesci fototrawione z zestawu , ktore troche wzbogacilem czesciami wlasnymi . Tak naprawde to i czesci fototrawione sa za duze i musialem sie dopasowac troche do ich wielkosci . Wiadomo , ze ta konstrukcja nie zgadza sie na 100 % z orginalem ale wiecej miejsca to tam nie ma . Mysle , ze i tak widoczne beda elementy zewnetrzne konstrukcji z jakas tam pajeczynka w srodku . Osobiscie jestem zadowolony . Obok widac jedna z przeznaczonych do tego czesci orginalnych . Wygladaja strasznie tempo :cool:

Obrazek
pozdrawiam
Obrazek
Fidel
Posty: 405
Rejestracja: pt sty 23 2004, 10:36
Lokalizacja: Żywiec

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Fidel »

Andrzej ty to kleiłeś :shock: wyszło super, o niebo lepiej wygląda niż to co pokazałeś z boku ;-)

Paweł
Ukończone: M 113 Fitter
Okonek
Posty: 1782
Rejestracja: śr mar 05 2003, 23:33
Lokalizacja: Meckenheim / BRD

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Okonek »

Nie , nie Pawelku . Przeciez wiesz , ze zatrudnilem ostatnio pluton mini krasnali ;-) Dzisiaj znowu pogonilem kurduple do roboty :mrgreen: Kazalem im dokonczyc pomost z drugiej strony . Jeden strasznie sie uparl , ze musi poprawic pewien detal ale to juz jego sprawa . Chce sie meczyc to niech sie meczy a ja w tym czasie :drink:

ObrazekObrazek
pozdrawiam
Obrazek
Awatar użytkownika
Pablo
Posty: 460
Rejestracja: pt lis 28 2003, 22:20
Lokalizacja: Gdynia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pablo »

Okonek sfolguj bo za wysoko podnosisz mi poprzeczkę :shock: ; ja już się wyłozyłem na bulajach a gdzie reszta? :oops:
ODPOWIEDZ