[R/G] Arsenal Delanne 10C.1 (MPModel 1/33)

wszystko o modelach kartonowych

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

ODPOWIEDZ
Sztuk 4

Re: [R/G] Arsenal Delanne 10C.1 (MPModel 1/33)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Sztuk 4 »

Eeeeenooooooo nie róbmy o tej porze nabiału - 1mm w takim miejscu - dasz radę, pomyśl o tych siatkach osłon silnika cz.45, ale spoko jest rezerwa :lol: :
https://www.mojehobby.pl/products/PZL-P ... lery_start
Awatar użytkownika
gk
Posty: 2868
Rejestracja: wt sie 19 2003, 15:53
Lokalizacja: Krosno
x 817

Re: [R/G] Arsenal Delanne 10C.1 (MPModel 1/33)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: gk »

:haha:

Nie no. Jeszcze go lepię. Czasu trochę chwilowo nie mam, bo trza zarobić na kolejnych półkowników :faja: . Ale zlepiłem dziś jedną lotkę :mrgreen: .

Jutro znowu pod paczkomat. Może klej wreszcie dojedzie :lol:

Skoro już podałeś link do arkuszy, to warto zerknąć na żebro cz.34e (linia odcięcia) i zamknięcie skrzydła 35a. Jak żyć.

Może faktycznie założę nowy wONtek bo już jedziemy całkiem poza tematem :roll: . Pomyślę.
pzdr Grzegorz

ZŁO SQUAD
Sztuk 4

Re: [R/G] Arsenal Delanne 10C.1 (MPModel 1/33)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Sztuk 4 »

Widzeeeeeew cz.34e, nie widzeeeeeew cz.35a, może chodzi o cz. 35 beeeeee ?
Spokojnie, niema spiny, może jeszcze nie zakładaj nowej relacji, a jak jednak wszystko pójdzie cacy tzn. poprawisz nieścisłości, dojedzie klej to wtedy siup z nową relacją, a te poboczne teksty z tej relacji się wtedy wytnie. :pice:
Awatar użytkownika
gk
Posty: 2868
Rejestracja: wt sie 19 2003, 15:53
Lokalizacja: Krosno
x 817

Re: [R/G] Arsenal Delanne 10C.1 (MPModel 1/33)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: gk »

A no tak, na arkuszu z wręgami be rzecz jasna. 35a jest taka sama tylko z kolorem i sklejkami do odgięcia. Na innym arkuszu jest.
Sztuk 4 pisze: czw lis 19 2020, 21:35 a te poboczne teksty z tej relacji się wtedy wytnie.
Ja to zasadniczo nie mam z tym problemu. można sE banialuki paplać ;-)
Tylko tak porządkowo myślę, że pod tytułem Arsenal nie ma sensu omawiać P.7.

A Widzeeeeew w końcówce lat 80 miał sztamę z Karpatami i chłopaki jeździli pociągiem z Galicji na mecze do Łodzi. Jak jest dziś - nie mam pojęcia :roll: .
pzdr Grzegorz

ZŁO SQUAD
Awatar użytkownika
laszlik
Posty: 2063
Rejestracja: pn cze 07 2004, 1:42
Lokalizacja: WAW
x 111

Re: [R/G] Arsenal Delanne 10C.1 (MPModel 1/33)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: laszlik »

Sztuk4, bardzo Cię proszę o nie "widzewowanie" mi tutaj.
Ja akurat mam głęboko w dupie kto komu kibicuje, jak i zresztą cały polski futbol, ale zaraz znajdzie się jakiś ziomek, na przykład Legionista, Lechita, czy inny Arkowiec, albo Cracovianin, któremu Twoje hasła nie przypadną do gustu, a ja sobie klubowych awanturek tutaj nie życzę.
To nie forum futbolowe ani tym bardziej nie forum kibiców Widzewa. Moja uwaga nie podlega dyskusji ani oprotestowaniu. Proszę się do niej zastosować.
Dziękuję za uwagę.
-Dziadku, ruskie w kosmos poleciały!
-Wszystkie?
-Nie, dwóch tylko.
-To co mi d... zawracasz!?

ZŁO SQUAD
Sztuk 4

Re: [R/G] Arsenal Delanne 10C.1 (MPModel 1/33)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Sztuk 4 »

Przepraszam Maćku, ale Twoja reakcja jest chyba kompletnie nieadekwatna do tego co napisałem.
Tak napisałem, taki żart, ponieważ żadna nazwa innej dzielnicy mojego rodzinnego miasta nie pasuje do takiej gry słownej, czyli dodania do słowa widzeeeeeee litery "w" i nawet przez ułamek sekundy nie miałem na myśli nazwy klubu piłkarskiego, a tylko nazwę łódzkiej dzielnicy - tej oto :
https://pl.wikipedia.org/wiki/Widzew
Łączenie mojej osoby z jakimiś kibicowskimi bzdurami to jakieś gigantyczne nieporozumienie - skąd taki pomysł ?!
Ostatni raz na meczu Widzewa byłem... 16 maja 1981 roku, przypadek, że akurat z Legią, dla porządku podaję wynik 0:0 i po tym co tam się działo powiedziałem, że więcej moja noga tam nie stanie i tak się stało, a było to 39 lat temu !!!!
Ostatni raz na meczu polskiej reprezentacji byłem... 17.04.1983 roku,czyli 37 lat temu !!!! Przypadek, że akurat w Warszawie na Stadionie Dziesięciolecia, tak był taki stadion na meczu Polska -Finlandia 1-1, przypadkowo akurat bramki strzelili widzewiacy gdyż, ponieważ od października 1982 roku służyłem w warszawskiej jednostce LWP i akurat dowódca jednostki - Baczność ! - był niesamowicie zadowolony z naszej służby tzn. ściśle wyselekcjonowanych żołnierzy i pojechaliśmy autokarem na ten mecz plus jeszcze jedna cywilka :lol:
Można przecież tak samo napisać, że mam w dupie, że każdemu nazwa Widzew od razu kojarzy się z klubem piłkarskim i jakimiś wojenkami kibicowskimi.
Awatar użytkownika
laszlik
Posty: 2063
Rejestracja: pn cze 07 2004, 1:42
Lokalizacja: WAW
x 111

Re: [R/G] Arsenal Delanne 10C.1 (MPModel 1/33)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: laszlik »

Dobrze, Piotrku, skoro już po imieniu.
Odpowiem, choć wolałbym już więcej nie zaśmiecać wątku Grześkowi.
Twoje poczucie humoru jest bardzo specyficzne i to co piszesz często bywa dwuznaczne, lub źle zrozumiane.
Mnie osobiście hasło "widzeeeeeew" nie kojarzy się z lokalnym patriotyzmem dla dzielnicy Twojego miasta, a raczej ze stadionowymi pokrzykiwaniami.
Nie znam Cię osobiście, o czym już kiedyś pisałem w potyczce między mną a Tobą na Konradusie i nie mam pojęcia, czy jesteś kibicem, czy nie. Nie interesuje mnie to też zbytnio. Natomiast kibicem ma prawo być każdy i nie ma w tym nic złego, o ile oczywiście mówimy o kibicowaniu, a nie o stadionowych huliganach, dziś nazywanych "patriotami". To jest jednak forum modelarskie i prosiłbym o pisanie w sposób nie wzbudzający wątpliwości i kontrowersji. Unikniemy wtedy niepotrzebnych nieporozumień. Humor jest oczywiście jak najbardziej wskazany, jednak nie każdy musi rozumieć Twoje poczucie humoru i miej to na uwadze.
A jak sam widzisz, nawet Grześ podłapał temat Widzewa, jako klubu piłkarskiego. Nie jest chyba zatem tak, że to tylko mnie się coś ubzdurało.
I jeszcze jedno. To że po każdym zwróceniu Ci uwagi odwracasz kota ogonem i twierdzisz że miałeś na myśli coś całkiem innego, i że brnięcie w dyskusję z Tobą wymaga stalowych nerwów i zaniechania wszystkich innych obowiązków życiowych, większość z nas zna już z innych for, z których finalnie wylatywałeś z banem.
Ja nie mam czasu ani ochoty się z Tobą tu kopać i brnąć w takie niekończące się dyskusje. Proszę Cię zatem bardzo grzecznie o wzięcie pod uwagę tego co napisałem. To wszystko co mam na ten temat do powiedzenia i mam nadzieję że powstrzymasz się od dalszych komentarzy. W przeciwnym razie będą one usuwane.
Pozdrawiam.
-Dziadku, ruskie w kosmos poleciały!
-Wszystkie?
-Nie, dwóch tylko.
-To co mi d... zawracasz!?

ZŁO SQUAD
ODPOWIEDZ