Piard i Gniot, czyli eksperymenty inżyniera Łysenki (by ZS)

wszystko o modelach kartonowych

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Szydercza Gała
Posty: 2287
Rejestracja: pt mar 05 2004, 14:48
Lokalizacja: ZIELONA WYSPA PEŁNA OWIEC
x 149

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Szydercza Gała »

??? ;-)
Rozwiń swoją myśl, albowiem jej sens głębszy pozostaje dla mnie zaciemnionym ;-)
NUR FüR MASON!!!!! :haha:
ZŁO SQUAD
WSPÓŁZAWODNICTWO RACJONALIZATORSKIE- DŹWIGNIĄ POSTĘPU TECHNICZNEGO!
NIE OTWIERAM MINIATUREK !!!
Awatar użytkownika
nocternity
Posty: 29
Rejestracja: pt sty 21 2011, 8:54
Lokalizacja: Dabrowa Tarnowska

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: nocternity »

W porządku – zaświecę.
Farby które stosujesz wyglądają jak z demobilu. Albo pactry przeterminowały Ci się na obczyźnie albo te z irlandzkiego zabawkowego po prostu nie robią...
Wyglądają tłusto i nienaturalnie…
A może to zwykła tęsknota za standardem? Sam nie wiem…
Z drugiej strony może po tym co odstawiłeś przy okazji Wariaga te dwa pierdy nie robią i nie zrobią wrażenia…
Może to też być tęsknota za wiosną – tak czy srak w lokalnej modelarni zapanowały marazm i zwątpienie…
:kwas:
Awatar użytkownika
Szydercza Gała
Posty: 2287
Rejestracja: pt mar 05 2004, 14:48
Lokalizacja: ZIELONA WYSPA PEŁNA OWIEC
x 149

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Szydercza Gała »

Następny :haha: ja nie wiem jak cos nie jest wielkim klamorem w stylu dwusmarka czy jajamota to juz zaraz jest be.... Ja tego tak nie widzę, poza tym jaki jest sens testowania nowych technologii na modelu który buduje sie 5 lat ? :haha: Pocieszę Cię jednak, jak i wszystkich Twoich stronników, następny będzie klamor ( może nie tak wielki jak jajamoto ) i to taki że opadną wam i ręce i spodnie :haha:

Świeci się nierównomiernie, bo jest walniete sidoluxem, nie ma to nic wspólnego z farbami, w dodatku miejscami robiłem poprawki farbami i nie dawałem już potem sido, wszystko bedzie wyglądało zupełnie inaczej po nałożeniu brudów i końnczącego matu.

W tej relacji też panuje marazm i zwtpienie, szczególnie moje w sens prowadzenia relacji wogóle :haha:
NUR FüR MASON!!!!! :haha:
ZŁO SQUAD
WSPÓŁZAWODNICTWO RACJONALIZATORSKIE- DŹWIGNIĄ POSTĘPU TECHNICZNEGO!
NIE OTWIERAM MINIATUREK !!!
Awatar użytkownika
Art
Posty: 465
Rejestracja: wt paź 20 2009, 13:51
Lokalizacja: Rzeszów
x 4

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Art »

Gała jest gotowy jeszcze w depresję zimową nam wdepnąć, więc trzeba zluzować. Mimo, że te dwa, ten tego tam... ogryzki nie mają WYTYCZONYCH rozmiarów (nie mylić z wielkością ;-) ) dwu-smarków :cry: , to mają jednak w sobie to coś, niezaprzeczalnie :spoko:

PS.
A czymże nasz Pułkownik chce zaskoczyć w nowym projekcie, bardzo to tajne jest? Może by wesprzeć i poprzeć...?
Art
W trakcie budowy: PBY CATALINA
Zbudowałem: ARADO Ar-196 ; MiG-29; Pancernik BISMARCK
Awatar użytkownika
Szydercza Gała
Posty: 2287
Rejestracja: pt mar 05 2004, 14:48
Lokalizacja: ZIELONA WYSPA PEŁNA OWIEC
x 149

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Szydercza Gała »

TAJNE ;-)
Pułkownik stosuje w tym wypadku starą sprawdzoną metodę: najpierw strzelać, potem zadawać pytania :haha:

PS:Pułkownik zaprzecza również, jakoby Oscar Pistorius pracował dla Ochrany :haha:
NUR FüR MASON!!!!! :haha:
ZŁO SQUAD
WSPÓŁZAWODNICTWO RACJONALIZATORSKIE- DŹWIGNIĄ POSTĘPU TECHNICZNEGO!
NIE OTWIERAM MINIATUREK !!!
Awatar użytkownika
piotter
Posty: 203
Rejestracja: ndz lis 20 2005, 14:42

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: piotter »

A dlaczego to wy Kolego Gała stosowaliście Sidolux w trakcie budowy ?
Do tego tak jakoś bez ładu składu. No może jakby malować całe podzespoły jako gotowce, ale tak ?
I nie marudzić mi tam o sensie bo was płk Mitrofanoff przepyta co mieliście na myśli.

Poza tym - ja wiem jakie to malizny są, a ci co nie wiedzą nigdy się nie dowiedzą.:lol:



Przy okazji: ponieważ dorobiłem się nowego stanowiska pracy w nowym lokalu - na honorowym miejscu ustawiłem dwa kadłuby ( kadłubki :) ) i się namyślam. :)
Tyle pięknych samolotów do sklejenia...
Awatar użytkownika
Szydercza Gała
Posty: 2287
Rejestracja: pt mar 05 2004, 14:48
Lokalizacja: ZIELONA WYSPA PEŁNA OWIEC
x 149

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Szydercza Gała »

Piotter a dlaczego nie ? :haha: Jak experyment to experyment, tak sobie sprawdzam różne heretyckie plastikowe teorie. On jest CAŁY walnięty sido, tylko w kilku miejscach, gdzie potrzebne bbyły jakies poprawki przy instalacji czegoś farba poszła jeszcze raz na sido i tam juz nie lakierowałem znowu JESZCZE, bo nie chciało mi sie rozkładać pistoleta. Tak więc różnicami w "błyszczeniu" nie należy zawracać sobie głowy.
Się juz nie namyślaj tylko DO ROBOTY, bo wyślę Ci Ciapka z kuzynem z Komodo, żeby Cię zachęcili ;-)
NUR FüR MASON!!!!! :haha:
ZŁO SQUAD
WSPÓŁZAWODNICTWO RACJONALIZATORSKIE- DŹWIGNIĄ POSTĘPU TECHNICZNEGO!
NIE OTWIERAM MINIATUREK !!!
Awatar użytkownika
Szydercza Gała
Posty: 2287
Rejestracja: pt mar 05 2004, 14:48
Lokalizacja: ZIELONA WYSPA PEŁNA OWIEC
x 149

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Szydercza Gała »

No i moje krypy doczekały sie spzętu poszukiwawczo-sygnalizacyjnego. Gdyby teraz w nocy Pułkownikowi wypadła z kieszeni piersiówka, to mołojcy w mig oświetlą i odnajdą ( a nuż się podzieli :haha: )
Póki co cały ten sprzęt wygląda troche cukierkowo, szczególnie ganz neue alufelgi :haha: ale jak sie trochę popaskudzi, powinno byc lepiej. Pułkownik wysłał juz szpiegów do relacji kolejowych, coby podpatrzyli conieco :haha:

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ostatnio zmieniony czw lip 06 2017, 18:58 przez Szydercza Gała, łącznie zmieniany 2 razy.
NUR FüR MASON!!!!! :haha:
ZŁO SQUAD
WSPÓŁZAWODNICTWO RACJONALIZATORSKIE- DŹWIGNIĄ POSTĘPU TECHNICZNEGO!
NIE OTWIERAM MINIATUREK !!!
Awatar użytkownika
pulpetto
Posty: 672
Rejestracja: pt sty 30 2004, 9:26
Lokalizacja: Radom
x 20

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulpetto »

Pułkownik własnie awansował na jaśnie "OŚWIECONEGO" ;-)
Pozdrawiam
Klub Modelarsko-Historyczny Sokół Radom
Awatar użytkownika
izi
Posty: 107
Rejestracja: czw mar 02 2006, 16:56
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: izi »

Ten grosz ma... pryszcza :lol:
ODPOWIEDZ