*[Relacja/Statek] Dar Młodzieży GPM 1/2004

Zakończone relacje i galerie gotowych modeli.

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Rutek63
Posty: 756
Rejestracja: pn paź 25 2004, 20:03
Lokalizacja: Scarsdale, NY
x 1

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Rutek63 »

Mam nadzieje ze te wewnetrzne tez sa otwarte,a wewnatrz sa ci co te drzwi zamontowali.
Pozdrowienia dla Krasnali ...
Piotr
Awatar użytkownika
Tomasz D.
Admin
Posty: 2430
Rejestracja: wt lip 01 2003, 9:56
Lokalizacja: Nowogard
x 143

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomasz D. »

Prace powolutku ale stale posuwają się do przodu. Powstaje w tej chwili wyposażenie pokładu - a jest tego troszkę. Zamierzam wyposażyć cały pokład w te różne polery, wywietrzniki, luki, następnie wykonam na nim reling i zacznie się montaż nadbudówek. Wykonałem też 6 sztuk wytyków widocznych na zdjęciu do których przymocowane będą potem jakieś linki.

Obrazek
Ostatnio zmieniony pn maja 14 2007, 19:01 przez Tomasz D., łącznie zmieniany 2 razy.
Okonek
Posty: 1782
Rejestracja: śr mar 05 2003, 23:33
Lokalizacja: Meckenheim / BRD

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Okonek »

No Bandy prawie cacy to wyglada bo teraz te piknie wykonane bulaje gryza sie strasznie z tymi plaskimi ozdobami na kadlubie :cool:
pozdrawiam
Obrazek
Awatar użytkownika
Tomasz D.
Admin
Posty: 2430
Rejestracja: wt lip 01 2003, 9:56
Lokalizacja: Nowogard
x 143

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomasz D. »

No niestety Okonku, do błędu z tymi bulajami już przyznałem się wcześniej - ale teraz to ja burt zrywał nie będę, tak musi zostać.
Awatar użytkownika
Witkow
Posty: 78
Rejestracja: pn lip 12 2004, 19:44
Lokalizacja: z Cieszyna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Witkow »

Wygląda rewelacyjnie - czysto, ładnie i dokładnie :!:
Powiedz tylko z czego łańcuch wykonany został :?:
A jeśli chodzi o ozdoby... to takie faktycznie są na Darze... chociaż trochę bardziej wypukłe chyba... Jedyne rozwiązanie jakie widzę to wydrukować ozdoby raz jeszcze, wyciąć "to złote z tego białego" i nakleić na ozdoby zainstalowane na burtach... :roll:
Aha! I miałem pytać się jeszcze jak rozwiązałeś problem uskoku pomiędzy burtą a poszyciem. Śledząc relację nie natrafiłem na informację o rozwiązaniu tego problemu... Może tego po prostu nie widać :?: I jeszcze jedno pytanie - wybiegające w przyszłość nieco - jak zamierzasz wykonać maszty, oraz żagle :?: Tzn głównie z czego...
Pozdrawiam
Dar Młodzieży z GPM'u - uzbrajanie sterówki - 90%...
Pracowałbym dalej tylko czasu brak... :(
Pozdrawiam - Witkow
Awatar użytkownika
Tomasz D.
Admin
Posty: 2430
Rejestracja: wt lip 01 2003, 9:56
Lokalizacja: Nowogard
x 143

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomasz D. »

A więc tak: uskok jest i będzie, mi on nie przeszkadza i naprawdę jest mało widoczny. ornament może poprawie - gęsty złotol i cieniutki pędzelek powinien załatwić sprawę, maszty mam gotowe kupione a żagle to sprawa na tyle przyszłościowa że jeszcze nie myślę o nich.
Awatar użytkownika
Witkow
Posty: 78
Rejestracja: pn lip 12 2004, 19:44
Lokalizacja: z Cieszyna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Witkow »

Heh.. Bundy zwróć uwagę jak na "Planie olinowania stałego i ruchomego" napisane jest "przejrzyste"...
Mylić się jest rzeczą ludzką ;-)
Ale chciałem pokazać, że czasem nawet po kilku(nastu) sprawdzeniach i tak się błędy trafiają... "Polska język - trudna język" :-)
Idę spać... :roll:
Pozdrawiam
Dar Młodzieży z GPM'u - uzbrajanie sterówki - 90%...
Pracowałbym dalej tylko czasu brak... :(
Pozdrawiam - Witkow
Awatar użytkownika
MaTeUsZ:::265564564
Posty: 5
Rejestracja: ndz gru 05 2004, 21:41
Lokalizacja: Wa-Wa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: MaTeUsZ:::265564564 »

Bundy mam pytanie słyszałem że jesteś specem od piankowego szkieletu mógłbyś mi to w jednej tręści napisać chciałbym to wykorzystać w moim Conte di Cavour.PROSZE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
mattek
Awatar użytkownika
Witkow
Posty: 78
Rejestracja: pn lip 12 2004, 19:44
Lokalizacja: z Cieszyna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Witkow »

W relacji z budowy Regulusa było wszystko ładnie opisane... Ponadto Vivit także bawił się z pianką
Wystarczyło wpisać pianka i kliknać szukaj ;-)
Pozdrawiam
Dar Młodzieży z GPM'u - uzbrajanie sterówki - 90%...
Pracowałbym dalej tylko czasu brak... :(
Pozdrawiam - Witkow
Awatar użytkownika
Tomasz D.
Admin
Posty: 2430
Rejestracja: wt lip 01 2003, 9:56
Lokalizacja: Nowogard
x 143

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomasz D. »

Prace cały czas trwają, lecz niestety ze względu na wielkość części które aktualnie wykonuję wygląda to tak jak gdyby nic nie przybywało. Tych części będących na wyposażeniu pokładowym jest cała masa więc jeszcze troszkę ta monotonia potrwa. Co do samego klejenia to na razie żadnych problemów nie napotkałem, ani w rysunkach i opisie, ani też w spasowaniu samych części.

Obrazek
Ostatnio zmieniony pn maja 14 2007, 19:03 przez Tomasz D., łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ