[ZŁY KONKURS] Rosyjski lekki samochód pancerny Ba-64

wszystko o modelach kartonowych

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

olorin

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: olorin »

Dzięki, tak przysnął bo dużo zajęć mam ale mam nadzieję, że w weekend coś zrobię :D
olorin

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: olorin »

Cześć modelarze i cała reszto miłych ludzi :D

No a teraz coby nie było, że zupełnie nic nie robię to jest fotka, wybaczcie za jakość ale aparat chwilowo tylko w komie a wiadomo jak to coś co nazywają czasami aparatem robi zdjęcia w nocy przy sztucznym oświetleniu:P
Obrazek

Pozdrawiam!
olorin

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: olorin »

Witam !

Miałem teraz chwilę wolnego czasu więc co nieco poszło do przodu.

ObrazekObrazek

To co widać, o ile widać cokolwiek, to jest efekt dzisiejszych prac. Na drugim zdjęciu tylko prowizorycznie złożony żeby zobaczyć jak to wygląda. Jak tylko będę miał lepszy aparat lub dopisze słońce to zrobię lepsze zdjęcia.

Pozdrawiam !
Piterski
Posty: 1009
Rejestracja: wt sty 11 2005, 19:17
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Piterski »

olorin Zrób zdjęcie z światłem za aparatu i będą od razu dużo lepsze.
Na tapecie:GAZ 69M;PGM17.
olorin

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: olorin »

Witam !

Dawno mnie tu nie było. Niestety ostatnio nie mam aparatu cyfrowego i brak możliwości robinia zdjęć. Prace nad modelem idą powoli. Przykleiłem błotniki, wykonałem wieżyczkę i kilka detali. Mam nadzieję, że uda mi się zdobyć aparacik to porobię duuuużooooooo fotek :P. Na razie wstawiam jedną, nie zwracajcie uwagi na kolor bo robiłem to analogiem a dopiero się uczę robić nim zdjęcia, skan robiony z odbitki. Jeżeli ktoś wie dlaczego wyszły mi takie blade kolory na kliszy to chętnie posłucham hipotez na ten temat (aparat Zenit 12XP z obiektywem Helios 44M-4, klisza Konica 200).

Pozdrawiam !

Obrazek
ODPOWIEDZ