Pokraczna dyskusja

Hyde Park czyli "magiel" ale w granicach rozsądku

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

Awatar użytkownika
laszlik
Posty: 2067
Rejestracja: pn cze 07 2004, 1:42
Lokalizacja: WAW
x 112

Post autor: laszlik »

Mniemam OSTOJA, że o swojej dupie piszesz...
No i w końcu mam okazję pogratulować WAM (Tobie i reszcie DOBRO SQUAD'u) niesamowitej oryginalności i pomysłowości odnośnie nazwy waszego stowarzyszenia. "DOBRO SQUAD"... To brzmi dumnie hahahahahahahaha :haha: :haha: :haha:
Mogliście chociaż drugi człon tej śmiesznej nazwy zmienić, a nie rżnąć z naszej nazwy, ale żeby coś samemu stworzyć, trzeba niestety ruszyć mózgownicą, ale niestety w Waszym "SQUADZIE" macie trochę z tym na bakier :haha"
"Sookcesooff na frontzie"!!!
Ostatnio zmieniony pt mar 26 2010, 11:33 przez laszlik, łącznie zmieniany 1 raz.
-Dziadku, ruskie w kosmos poleciały!
-Wszystkie?
-Nie, dwóch tylko.
-To co mi d... zawracasz!?

ZŁO SQUAD
Awatar użytkownika
jjb89
Posty: 84
Rejestracja: wt maja 06 2008, 13:39
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: jjb89 »

Ludzie, spokojnie. Dla większąści modelarstwo to hobby, a jak to czytam to mi powoli zalatuje fanatyzmem. Każdy ma swoje rację i koniec, niedługo zaczniecie się bezpośrednio wyzywać na wzajem...po co to?
Ja tu jestem od niedawna w sumie, więc nie wiem kto ma jaki wkład w obecną formę forum (również wywlekanie-"co było a nie jest niepisze się w rejestr", nie? :D), jak dla mnie staje się to śmieszne powoli. Modelarstwo to aż taka wielka wartość społeczno-kulturowa ? że aż takie emocje budzi?
Może jakieś medytacje albo joga? :D

Na początku myślałem, że wiem o co chodzi Wujkowi gdy krytykował Ostoje, teraz to już się pogubiłem...

Pzdr.
Awatar użytkownika
OSTOJA
Posty: 1216
Rejestracja: pt gru 19 2008, 14:08
Lokalizacja: Mielec (Ostróda, Iława)

Post autor: OSTOJA »

Coś cieniutko "śpiewasz" Laszlik.
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.
W imadle:
Dorobek
Awatar użytkownika
Łosiu
Posty: 572
Rejestracja: ndz lut 15 2004, 16:11
Lokalizacja: Strzebielino

Post autor: Łosiu »

Dobro Squad - kojarzy mi się troche z "Troskliwymi Misiami" ;-))

Tak patrząc z zewnątrz - zazwyczaj kibicuje ZS - też mnie drażni/śmieszy postawa niektórych, nie lubie badziewiactwa itp, radiowych relacji, zdjęć komurką na dywanie i UFOKów porywających modele - ale cienka jest granica między walką z ww badziewiacką postawą a walką z ludźmi - ostatnio chyba pare razy ją przekroczono.
Awatar użytkownika
YoQuieroFumar
Posty: 40
Rejestracja: sob mar 13 2010, 11:34

Post autor: YoQuieroFumar »

Nie rozumiem zarzutów po adresem Zła, ich praca jest bezkonkurencyjna w zestawieniu z "dobrem". Czepiacie się formy w jakiej tą pracę prezentują, a wydaję się, że to chyba treść jest ważna?? Poza tym nie widziałem, żeby ktoś wyrwał za "niewinność". A co Wy "dobrzy" ludzie forum sobą reprezentujecie?? Przeciętność, bylejakość w potoku farmazonów upychanych gdzie się tylko da, wszystko na masę i dla poklasku, bo kogo jakość obchodzi... i afera w wypadku, gdy ktoś zauważy fakt, że model to gniot. Tyle od "świerzaka" forumowego, "podglądającego z boku w pierwszym rzędzie".
Awatar użytkownika
laszlik
Posty: 2067
Rejestracja: pn cze 07 2004, 1:42
Lokalizacja: WAW
x 112

Post autor: laszlik »

OSTOJA pisze:Coś cieniutko "śpiewasz" Laszlik.
Doprawdy??? Na jakiej podstawie jesteś w stanie to stwierdzić, Sherlocku?
-Dziadku, ruskie w kosmos poleciały!
-Wszystkie?
-Nie, dwóch tylko.
-To co mi d... zawracasz!?

ZŁO SQUAD
edipodium

Post autor: edipodium »

Laszlik, z waszej nazwy nie zerżnąłem. Nie chcę stwarzać żadnej oryginalnej nazwy, jakbym chciał to bym wymyślił coś innego. W DOBRO SQUAD chodziło mi o sparodiowanie/wyśmianie waszej nazwy.
Z resztą kto nam zabroni się tak nazywać? Wy (ZŁO SQUAD)?!
Łosiu i YoQuieroFumar, nigdy nie twierdziłem że ZŁO SQUAD klei brzydkie, okropne, itp. modele. Co do tego to nie da się ukryć że kleją oni najlepsze modele na tym forum (i nie tylko) a od ich relacji można się uczyć jak z podręczników. Po prostu nie lubię chamstwa jakie nie raz prezentują. To tak jak z komuną. Niby nie oni żądzą, a jednak; a jak ktoś im podskoczy, to go „milicją” straszą.
Mam nadzieję że to moja pierwsza i ostatnia odpowiedz w sprawie DOBRO SQUAD’u. Jak ktoś ma pretensje to niech je zachowa dla siebie.
Pozdro!
Awatar użytkownika
laszlik
Posty: 2067
Rejestracja: pn cze 07 2004, 1:42
Lokalizacja: WAW
x 112

Post autor: laszlik »

No to sparodiowałeś/wyśmiałeś... Niestety chyba samego siebie. Jeżeli już chcecie porywać się na parodię, to powinno być to coś co wiązałoby się z jakąś konkretną akcją, a nie tylko z wstawieniem sobie niebieskiego podpisu, który, jak słusznie zauważył Łosiu, kojarzy się z raczej z dziecinadą...
Jeżeli o mnie chodzi, to miejcie sobie ten wasz DOBRO SQUAD. Przynajmniej będzie się z czego pośmiać :haha:
Miejcie tylko świadomość, że kiepsko wypadniecie w konfrontacji z nami, a niestety wstawiając sobie ten podpis, zmuszacie postronnych forumowiczów, żeby Was z nami konfrontowali, nawet podświadomie. Tak to będzie działać niestety, więc kręcicie bat na własną d... (...Jakby to OSTOJA napisał)...
Ale powodzenia mimo wszystko.
-Dziadku, ruskie w kosmos poleciały!
-Wszystkie?
-Nie, dwóch tylko.
-To co mi d... zawracasz!?

ZŁO SQUAD
Awatar użytkownika
sokol363
Posty: 110
Rejestracja: wt sty 05 2010, 19:09

Post autor: sokol363 »

tomisław filip pisze:Żeby nie skończyło się na sześciu stronach... Co to ma być, szybki numerek jakiś? Trochę powagi.
No i masz babo placek hehe...
Będzie pokrak trzeciej generacji:D??
Pozdrawiam.
Hek!
...jestem wrogiem?
czy wroga bogiem...
Awatar użytkownika
Wujek Andrzej
Posty: 1900
Rejestracja: czw paź 16 2003, 11:41
Lokalizacja: Tychy
x 2

Post autor: Wujek Andrzej »

Jeta .

Ponieważ nadal brniesz w kłamstwie otrzymujesz od Wujka drugą już żółtą kartkę . Gdybyś interesował się Forum to wiedziałbyś kiedy była pierwsza . Oznacza to że od tej chwili przestaję cię traktować poważnie .

Śnij dalej te swoje sny o potędze .
Zablokowany