Krazownik rakietowy projektu 1123 - Moskwa - 1/600

inne techniki modelarskie - plastik, żywica, drewno itd.

Moderatorzy: kartonwork, Edmund_Nita, Tempest

Okonek
Posty: 1782
Rejestracja: śr mar 05 2003, 23:33
Lokalizacja: Meckenheim / BRD

Post autor: Okonek »

Czesc.
Jak powiedzialem tak tez zrobilem . Pomalowalem metalizerem i faktycznie pare sztuk bylo jeszcze widac . Docisnolem je wiec wykalaczka i po sprawie . Przykleily sie :D Potem jeszcze troche popracowalem nad reszta czesci . Na tym etapie zostawie na razie tak jak jest . Troche sie boje doklejac teraz zurawiki lodziowe i relingi :oops:

Obrazek
pozdrawiam
Obrazek
Okonek
Posty: 1782
Rejestracja: śr mar 05 2003, 23:33
Lokalizacja: Meckenheim / BRD

Post autor: Okonek »

Czesc .
Winny jestem wszystkim wyjasnienia ( dostalem pare pytan z tym zwiazanych na GG ) , ze to male na dole po prawej stronie wykonane jest z czesci fototrawionych . Lancuch kotwiczny wykonany z pojedynczych ogniw . Hmmmm.....siedzialem na tym pare godzin i polowe stracilem bo lataly gdzie sie da . Nie wiem teraz czy wystarczy mi kolejnych na poklad dziobowy :-? Jestem jednak zadowolony z efektu i mysle , ze tym razem Mundek sie do mnie nie przyczepi :D Jak juz pisalem przerywam prace nad pokladem rufowym i go zamykam pokladem lotniczym .Obejma i dwie podpory wrocily na swoje miejsce . Pozostale dorobilem bo nie odpowiadaly tymi z orginalu . Platforma podnosnika zostala juz tez wklejaona w ustalonej pozycji . Teraz zabieram sie za poklad lotniczy . Dostaje dreszczy na sama mysl ile czeka mnie tam szpachlowania i szlifowania :cry:

Obrazek
pozdrawiam
Obrazek
Okonek
Posty: 1782
Rejestracja: śr mar 05 2003, 23:33
Lokalizacja: Meckenheim / BRD

Post autor: Okonek »

Czesc .
Wielkie sorry dla zainteresowanych ale na razie zamykam ta relacje z powodow prywatnych :cry: Prosze o wyrozumialosc . Byc moze kiedys ja wznowie i dlatego nie zostaje usunieta :cool:
pozdrawiam
Obrazek
Zablokowany