Nowy Rok - Nowe Wydawnictwo - Nowy tytuł

zapowiedzi nowych modeli i prezentacje juz wydanych

Moderatorzy: Tomasz D., kartonwork

pansnow

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pansnow »

a może to tylo takli "chwyt marketingowy"? za jakis czas ogłosi wydawnictwo konkurs na najbardziej spostrzegawczego?
Awatar użytkownika
rout
Posty: 299
Rejestracja: wt sty 04 2005, 19:35
Lokalizacja: wroclaw

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: rout »

eh , dajcie juz spokoj. przeciez nie to jest najwazniejsze - nie ocenia sie ksiazki po okladce tudziez tytule.
Awatar użytkownika
MB
Posty: 67
Rejestracja: sob wrz 02 2006, 22:21

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: MB »

Może i nie ocenia się książki po okładce, ale okładka dużo mówi o wydawcy.
karczycho
Posty: 26
Rejestracja: czw gru 02 2004, 23:44
Lokalizacja: Skawina

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: karczycho »

A mnie model się podoba,fakt cena nie mała :cry: ,ale o jakości dowiemy się dopiero po kupieniu ;-) i sklejeniu.Ja i tak poczekam,kupię i dopiero ewentualnie skrytykuję :twisted: .
PL_Alf

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: PL_Alf »

Widzę, że wydawca bez pompy rozpoczął dystrybucję modelu. Ciekaw jestem kiedy oficjalnie to ogłosi. Już się zapisałem i czekam niecierpliwie na swój egzemplarz. Przekonamy się o jakości nowego wydawnictwa. Gdy tylko dostanę go w ręce postaram się zamieścić zdjęcia.
Awatar użytkownika
Aras45
Posty: 56
Rejestracja: ndz wrz 04 2005, 19:48
Lokalizacja: Krk

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Aras45 »

Jak oceniacie surówke koledzy modelarze??Na ile będzie stać to nowe wydawnictwo??Ciekawe co wydadzą po CHI-CHA...
leetomek
Posty: 10
Rejestracja: pt sie 25 2006, 23:59

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: leetomek »

może ktoś wrzucic fotki modelu ? zeby zobaczyć jak wygladaja kolorki Pozdrawiam
Witek
Posty: 109
Rejestracja: pn mar 10 2003, 22:11
Lokalizacja: Wałbrzych

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Witek »

I ja odwiedziłem tą strone i dowiedziałem się, że jestem milionerem. Jeśli chcecie mogę Wam odsprzedac modele ktore posiadam za ceny podobne do waszych. :-)
Pozdrawiam Witek
-------------------------------
Samoloty, Okrety, Pojazdy
-------------------------------
Awatar użytkownika
Ceva
Posty: 114
Rejestracja: ndz gru 05 2004, 16:40
Lokalizacja: Sierpc
x 3

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ceva »

PostWysłany: Nie Sty 21 2007, 21:22 Temat postu: Odpowiedz z cytatem Pisownia
I ja odwiedziłem tą strone i dowiedziałem się, że jestem milionerem. Jeśli chcecie mogę Wam odsprzedac modele ktore posiadam za ceny podobne do waszych. :-)
_________________
Pozdrawiam Witek
-- -----------------------------
Samoloty, Okrety, Pojazdy
-------------------------------
Hobby model kupcie ode mnie kilka modeli a bedę bogaty. Pliss.
Awatar użytkownika
Wujek Andrzej
Posty: 1900
Rejestracja: czw paź 16 2003, 11:41
Lokalizacja: Tychy
x 2

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Wujek Andrzej »

I tak z próby zaprezentowania wydawniczego debiutu robi się kulfon .

Zastanawiałem się jak przyjąłby wpisywane tu opinie ktoś zainteresowany tematyką czołgową okresu II WW czyli np. niejaki Wujek Andrzej . Czego z wymienionych wpisów by się dowiedział o modelu ? Otóż Wujek dowiedziałby się że :

- przydałyby się gąsienice składające się z ogniwek chociaż takie już są ,
- lepiej sobie zaczekać na model z Małego Modelarza bo jest za pół ceny ( nieistotne że to dwa różne czołgi , miały inne wieże , inne silniki ) ,
- 30 PLN za model bez wnętrza " to rozbój !! " ( szukam w tej cenie modelu z wnętrzem i kurczę - ciężko jest ) ,
- z okładki wróży się przyszłość firmy ,
- ktoś nawołuje do oceny kolorów wycinanki z skanów lub zdjęć ,
- na deser : do oceny kartonowego modelu konkretnego czołgu , dodaje się komentarze dotyczące cen w sklepie internetowym firmy , bo wzorem innych podobnych stron ta również posiada i sklep i forum ,
- można się też przy okazji dowiedzieć o niespełnionych finansowych aspiracjach ...

Po zapoznaniu się więc z trójstronnicowym dziwolągiem tematycznym przykładowy Wujek doszedłby pewnie do wniosku że nie warto inwestować albo nie warto się tego typu recenzjami przejmować .

Nie znam nikogo z osób związanych z wydawnictwem -MODEL-HOBBY- . Jest mi ich jednak żal . Smutno że w podobny sposób jest "witana" większość debiutantów .

Ponieważ staje się to powoli swoistym standardem powitalnym , dobrze by było zacząć się do tego przyzwyczajać . Jakoś jednak nie potrafię .

Wujek .

P.s. Może z ofertami handlowymi sprzedaży skierować się na tamtejsze forum lub wprost do dowództwa firmy ?
Ostatnio zmieniony czw sty 25 2007, 9:09 przez Wujek Andrzej, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ