*[Relacja/Okręt] ORP GENERAŁ HALLER

Zakończone relacje i galerie gotowych modeli.

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

ODPOWIEDZ
Piterski
Posty: 1009
Rejestracja: wt sty 11 2005, 19:17
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Piterski »

Herbaciany, jesteś po prostu artystą. Sama przyjemność śledzić ten wątek.
Na tapecie:GAZ 69M;PGM17.
staszkov

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: staszkov »

:boje::boje::boje::boje::boje::boje::boje::boje::boje::boje::boje::boje::boje::boje::boje::boje::boje::boje::boje::boje::boje::boje::boje::boje:
ESP
Posty: 136
Rejestracja: pt sty 14 2005, 12:20
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ESP »

taaa ...
mozna ich zbanowac? herbacianego laszlika swingera seburo i im podobnych? bo przez nich nie ma sie przyjemnosci z dlubaniny (ktora przed zajrzeniem na to forum nazywalem modelarstwem)...

a niech was wszystkich....

Pozdrawiam z zazdrosnym blyskiem w oku...
matik

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: matik »

-------BEGIN HAPPY BLOCK-- ---------
aaaaaaaaaaa :!: :!: :!: :!: :!: :!:
on jest z tego samego miasta co ja :D:D:D, zapamiętajcie to sobie na zawsze. z tego samego :!:
wooooooooooooow
może go kiedyś zobacze :!:
a może kiedyś .... dotknę jego dłoni :!: , NIEEEEEEEEE to już by było świętokradztwo :!:
---------END HAPPY BLOCK-----------

a teraz na poważnie: to się nazywa masochizm ... chociaż z drugiej strony ... nie to jednak jest masochizm !!! :twisted: :twisted: :twisted:

powiedz mi tylko jedno: JAAAAAAAK ?!?!?!?!?!??!!?

a żeby nie było że nie na temat:

z czego wykonałeś to śmieszne coś co wygląda jak średniowieczy chełm płetwonurka położony na fragmencie kolumny greckiej w stylu jońskim ??
Awatar użytkownika
herbaciany
Posty: 670
Rejestracja: czw lis 04 2004, 23:22
Lokalizacja: Strzegom

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: herbaciany »

Matik-kolumna jest z wycinanki,dodatkowo ponaklejałem paski papiery w celu uzyskania faktury.Kulę wysrtugałem z drewna i szlifowałem papierem 500.
Awatar użytkownika
Waller_Yan
Posty: 26
Rejestracja: śr wrz 01 2004, 23:05
Lokalizacja: Lublin

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Waller_Yan »

No jasne! ... 1,2,3 - i już! i jakie to proste.... "i wszystko to lekkie jakby to była piłeczka nie stal... "


Muszę się przejść! - Jakiś dłuższy spacer, na powietrzu, świeżym albo co...!? Muszę zadbać o równowagę - nie tylko psychiczną... Śledzę twoją robotę od początku i uchylam czoła! To doprawdy piękna robota!

A żeby nie było, że nie na temat - ta podstawa o grettingowatym wyglądzie z pasków brystolu to jak? Paski były robione na zasadzie wyplatanki jak słomiany kapelusz czy też docinałeś z kartonu maleńkie kwadraciki i wklejałeś między paski czy też dłutko ze śrubokręcika zegarmistrzoskiego i młoteczek hę?

I jeszcze jedno: czym strugasz oprócz rąk? Czy masz jakąś tokareczkę lub coś podobnego?

Eehhh! :shock:
Doświadczenie uczy, że doświadczenie niczego nie uczy!
Awatar użytkownika
herbaciany
Posty: 670
Rejestracja: czw lis 04 2004, 23:22
Lokalizacja: Strzegom

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: herbaciany »

Waler_Yan-tokareczki nie mam,wszystko muszę męczyć ręcznie.Co do grettingu to naklejałem długi pasek a potem małe kwadraciki i znowu długi itd.
Awatar użytkownika
Ethelfrid
Posty: 269
Rejestracja: wt cze 22 2004, 21:01
Lokalizacja: Warszawa --> Kobenhavn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ethelfrid »

:boje: :boje: :boje: :boje: to rzeczywiscie jest juz sztuka , bo model wyglada ładniej niż oryginał hehe
Naprawdę piękna robota MISTRZU!!!
Aha dołączam się do prośby o tajniki wykonanie tego czegos( nie wiem jak to sie nazywa :C). Powinieneś robić relacje z wykonania kazdego elementu!!!!
Awatar użytkownika
syjek
Posty: 113
Rejestracja: wt cze 22 2004, 10:26
Lokalizacja: Łódź

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: syjek »

herbaciany, czy ty pojawiasz sie na jakis zlotach np. w Kruszwicy, gdzie mozna w realu zobaczyc że istniejesz naprawde, że to nie fikcja, fatamorgana i przywitać się z tobą ? :)
Czy swój model wystawisz w Muzeum Marynarki Wojennej?
A może zaczniesz robić okręty w skali 1:1 i tym podreperujesz stan naszej żałosnie małej i biednej floty?
Może zastanów sie nad zbudowaniem w skali 1:1 lotniskowca klasy Nimitz to chociaż postraszymy Sowietów ...
:roll:
Awatar użytkownika
kopajt
Posty: 548
Rejestracja: wt mar 30 2004, 20:21
Lokalizacja: Radom

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kopajt »

Pierwsza klasa :)
Już wiem że motocykl będzie wyglądał pięknie :)
Najlepsze modele dopiero przed nami :)
w produkcji: Endurance (Interstellar)
KMH "Sokół" Radom
ODPOWIEDZ