Nowe czasopismo MODELARSTWO OKRĘTOWE

technika, historia, dokumentacja, linki itp

Moderator: kartonwork

_Grzecho_
Posty: 324
Rejestracja: pn cze 06 2005, 21:09
Lokalizacja: Parczew

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: _Grzecho_ »

Ja kupie na pewno, super, że są plany Yukikaze. Ja też na kiosk nie licze i zamówie w sklepie internetowym. A do tego przesyłka gratis..... :D
Awatar użytkownika
Maciej
Posty: 593
Rejestracja: śr maja 05 2004, 19:41
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Maciej »

BRAWO PANOWIE!!!
Ja kupię napewno - Powodzenia!

Pozdrawiam,
Maciej

P.S.
Cholernie fajnie, że ktoś myśli o niszczycielach - większych rybek od groma wszędzie...
Nie zapominajcie o DD i ch siostrach - zwłaszcza angielskich... :D
Awatar użytkownika
Maciej
Posty: 593
Rejestracja: śr maja 05 2004, 19:41
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Maciej »

Aha... Dziękuję JETA za reakcję - z braku czasu po porannym przeczytaniu Grzegorza wpisu sam nie zareagowałem ale lepiej bym tego nie ujął...

Pozdrawiam,
Maciej
Adrian(a-graph)
Posty: 81
Rejestracja: pn lip 26 2004, 19:26
Lokalizacja: Glasgow,UK

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adrian(a-graph) »

Tak,Macieju zwlaszcza angielskich.Dobrze to ujales
Royal Navy first
dopel

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: dopel »

Choć nie jestem jakimś szczególnym fanem okrętów to kupię to czasopismo chocby z ciekawości. Obawiam się tylko, aby w tym przypadku nie sprawdziło się powiedzenie, że jak coś jest do wszystkiego do jest do niczego ... Mam tu na myśli "coś o okrętach wojennych, statkach cywilnych a także żaglowcach", "coś o pancernikach, niszczycielach, krążownikach", "coś dla kartonowców, plastikowców i modelarzy żywicznych". I takie tam. Wiecie pewnie co mam na myśli.

Ale mimo wszystko życzę powodzenia. I jak pisałem, ja kupię conajmniej pierwszy numer.
Awatar użytkownika
Toff
Posty: 311
Rejestracja: wt lip 12 2005, 15:32
Lokalizacja: Gdańsk

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Toff »

Nie obiecam, że kupię, najpierw muszę zajrzeć do środka. Mnie zawartość pierwszego numeru nie powala w tej chwili na kolana.

Kwestia ceny (nie patrząc w tej chwili na zawartość tematyczną).
Czy dużo?
Dużo.
Dla mnie dużo.
Bo raptem za 40 stron + plany A1 płacę 18zł. Raz na dwa miesiące.
Za MSiO bez planów ale z 82 stronami płacę (również co dwa miesiące) 9,90zł. Czyli ciut więcej niż połowę.
Jest to po cześci wytłumaczone nakładem, bowiem MSiO ukazuję się w liczbie 12000 egz., a MO (początkowo) - 2000 egz.

Napomknę jeszcze o terminach wydawania. Mam nadzieję, że nie będzie takiej sytuacji, gdzie MSiO i MO ukazywać się będą w tym samym miesiącu (broń Boże tygodniu), bo wtedy wybieram MSiO. >>> To taka mała sugestia dla redakcji, żeby trafiać z kolejnymi numerami do punktów ich dystrybucji miesiąc po czy przed MSiO. ;) <<<
Pozdrawiam
MODELARSTWO OKRĘTOWE
Posty: 39
Rejestracja: pn lis 07 2005, 23:18
Lokalizacja: Łódź

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: MODELARSTWO OKRĘTOWE »

Dzięki Toff za sugestie, postaramy się nie wydawać wtedy co MSiO choć jeszcze raz napomknę że jednak tematyka MO i MSiO jest inna i nie jesteśmy dla siebie konkurencją. Co do ceny to zgadza się: jeśli wydrukujemy kiedyś 12000 egz. to będzie ok. 10 zł. :)

_Grzecho_: Nadmienię tylko, że plany Yukikaze pokazywać będą ten piękny niszczyciel w innym okresie niż ten wydany przez wyd. AH. Różnice są spore ...
Awatar użytkownika
grzegorz
Posty: 652
Rejestracja: pn lis 24 2003, 19:19
Lokalizacja: Gorzów Wlkp

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: grzegorz »

Przepraszam ale ponownie zadam pytanie...
„Czy wydawnictwo ujawni zestaw nazwisk ludzi współpracujących w zakresie dokumentacji dla modelarzy okrętowych....?”...
Obrazek
lech
Posty: 89
Rejestracja: pn lut 23 2004, 10:03
Lokalizacja: Wrocław

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: lech »

Bardzo dużo na wszelkich forach jest dyskusji o cenach (rozumiem, że jest to temat istotny i rozumiem, ze każda cena jest za wysoka). Cenę (jak i wszystkie inne elementy czasopisma) zweryfikuje rynek, a narazie cieszmy się, że pojawia się nowe czasopismo.
Do wydawcy i autorów: trzymam kciuki i życzę sukcesu.
Lech
Awatar użytkownika
Nocturne
Posty: 127
Rejestracja: czw cze 24 2004, 18:59
Lokalizacja: Żywiec

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Nocturne »

Świetnie że ktos w końcu pomyślał o modelarzach okrętowych :D Szczególnie cieszy mnie podjęty przez Autorów temat japońskiej marynarki ... :D Kupie na pewno :D
==============================
Quod Me Nutri Me Destruit ......
So Say We All ...
ODPOWIEDZ