Poszukuję zdjęć i materiałów

Hyde Park czyli "magiel" ale w granicach rozsądku

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

Awatar użytkownika
yaa
Posty: 206
Rejestracja: pt paź 31 2003, 17:50
Lokalizacja: Radom

Post autor: yaa »

juz wiem jak wklejac zdiecia na forum wiec wzucam ta cierzaruwke co ja dla konana znalzlem na internecie oto oana
[img][img]http://yaa.killer.radom.net/traptor/04.jpg[/img][/img]
Awatar użytkownika
Konan Barbarzyńca
Posty: 618
Rejestracja: pn lut 28 2005, 12:53
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: Konan Barbarzyńca »

dzięxy chłopaki za zdjecia wszystko sie przyda
OldMan to narysował sąsiad , bo on ma taki specjalny program do rysowania i go umi obsługiwać, ja mu opowiadałem a on narysował, bo to jest porteret pamięciowy to jak masz narysowane plany to prześlij
ZŁO SQUAD
Awatar użytkownika
Balceros
Posty: 38
Rejestracja: pn mar 07 2005, 23:25
Lokalizacja: THORN

Post autor: Balceros »

Zaczaiłem sie z aparatem w oknie i oto upolowana zwierzyna:
Obrazek
"Niepokonany Zakon"
Kat
Posty: 704
Rejestracja: ndz kwie 18 2004, 14:44
Lokalizacja: Radom

Post autor: Kat »

To to jest chyba ten pojazd: http://images.google.pl/imgres?imgurl=h ... D%26sa%3DN

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
pulpetto
Posty: 674
Rejestracja: pt sty 30 2004, 9:26
Lokalizacja: Radom
x 20

Post autor: pulpetto »

Ty to Kat chiba jakiegos Daltona w gałkach ocznych posiadasz. Gdzie to pomaranciowe jest, co. Musisz se jakies pingle sprawic, żeby lepi widziec.
Klub Modelarsko-Historyczny Sokół Radom
_Grzecho_
Posty: 324
Rejestracja: pn cze 06 2005, 21:09
Lokalizacja: Parczew

Post autor: _Grzecho_ »

Witaj. Jak napisałeś, że miał 6 kół i był pomarańczowy to od razu do głowy przyszedł mi Kamaz taki jak na zdjęciu:
Obrazek

Może taki Star:
Obrazek

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Konan Barbarzyńca
Posty: 618
Rejestracja: pn lut 28 2005, 12:53
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: Konan Barbarzyńca »

dzięki chłopaki za zdjęcia co prawda to żadne z tych samochodów, ale zawszze to coś przydadzą sie jak nie teraz to kiedyś indziej sie przydadzą jak bede budował model innej ciężąrówki :lol:

balcer, to nie ta ulica co zrobiłes zdjecie bo ty w toruniu mieszkasz a ja z elbląga szukałem to moze była podobna ciężarówka ale nie ta sama chyba że pojechała do twojego miasta z mojego

a ty kat se nie rob jaj :evil: bo takie cienzarowy to nie jezdza po ulicach a ja szukam prawdziwej ciezarowki a nie z klockow :twisted:

grzecho ale ja szukałem zdjec ciezarowki z ulicy a nie placu budowy

jak macie jeszcze jakies zdjecia to dawajcie i m wiecej tym lepiej
ZŁO SQUAD
Kat
Posty: 704
Rejestracja: ndz kwie 18 2004, 14:44
Lokalizacja: Radom

Post autor: Kat »

ja wogóle nie wiem o co wam chodzi, przecież na tym linku co goja wkleilem to jest pomaranczowa cienzaruwka z ulicy i jest dokladnie takasdam jak ta co ja Konan widział. wy mnie chyba nie lubicie i sie mnie tak seclajnie czepiavie.
Awatar użytkownika
Szydercza Gała
Posty: 2307
Rejestracja: pt mar 05 2004, 14:48
Lokalizacja: ZIELONA WYSPA PEŁNA OWIEC
x 160

Post autor: Szydercza Gała »

A pewnie rze cie nie lubim :jezyk2: bo my tu Konanowi pomudz kcemy a ty se jaja z nas robisz. Ty zły wogóle jesteś i nie liczysz sie z uczuciami młodszych koleguf. To co rze my nic jeszcze nie skleili ale kupki modeli w kolejce mamy. A rze ty cos skleiłeś to jusz wielki miszcz jesteś i na nas małych rzóczkuf z gury patżysz tak?
NUR FüR MASON!!!!! :haha:
ZŁO SQUAD
WSPÓŁZAWODNICTWO RACJONALIZATORSKIE- DŹWIGNIĄ POSTĘPU TECHNICZNEGO!
NIE OTWIERAM MINIATUREK !!!
Awatar użytkownika
Konan Barbarzyńca
Posty: 618
Rejestracja: pn lut 28 2005, 12:53
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: Konan Barbarzyńca »

Dziś na kolację jadłem chleb ze smalcem i kiszone ogórki i mi skwarka kapła na model co był na miejscu 4 to siem cieżąrówka przesuneła na 9.

OldMan, rysuj szybciej bo mni sie nie zdąży i będę musiał przesuwać w kolejce z przyczyn nienaturalnych, a jak mi się kupki modeli do sklejenia z tymi do oglądania pomylą to będzei tragedia
ZŁO SQUAD
Zablokowany