[Prezentacja] Krasin z MM czyli Anglik pod czerwoną banderą

wszystko o modelach kartonowych

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

OloM

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: OloM »

Kolejna mini-porcyjka z prac stoczniowych. Wreszcie uporałem się z wszystkimi szalupami, zrobiłem też legary dla szalup i kotwice. Kotwice są w wycinance fajnie opracowane, jednak na razie nie mam pojęcia, jak je umieścić w kluzach. Co do szalup - siatki poszycia wyciąłem dodając ok. 1,5-2 mm do ich burt, w przeciwnym razie poszycie nie pasowałoby do szkieletu szalupy, a same szalupy wyglądałyby jak indiańskie kanu a nie jak łodzie ratunkowe.

Obrazek Obrazek

Na razie tyle. Prace wznowię po powrocie z krótkiego wypadu w nasze poczciwe Beskidy :cool:
yachcik2
Posty: 204
Rejestracja: śr wrz 21 2005, 10:05
Lokalizacja: Toruń

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: yachcik2 »

Bry!

Nooooo.......nareszcie!!!.....bo już nadzieję straciłem, ale spox, co się odwlecze to nie...itd...itd...Fajnie, że relacja powraca!! Widzę, że podobne problemy ze szkołą itd...hehe.... Grunt, że pokonane i pasja może być kontynuowana. Bravo!! Obserwuję....kibicuję...

pozdrawiam - Sail
Awatar użytkownika
Frytek
Posty: 252
Rejestracja: pt maja 02 2003, 14:39
Lokalizacja: Kielce

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Frytek »

Model wychodzi Ci bardzo ładnie . Kadłub , nadbudówki , kominy - wg. mnie - rewelacja !!
Czekam na dalsze zdjęcia i relację !!
OloM

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: OloM »

Yachcik, Frytek - dzięki za miłe słowa, one naprawdę dopingują do pracy. Trochę mi wstyd że tak długo wlecze się budowa, ten model dawno powinien być skończony, ale cały czas się uczę podglądając inne relacje, między innymi Wasze i dzięki nim staram się zrobić ten model najlepiej jak umiem. Właśnie wróciłem z krótkiej wędrówki po Beskidach i niedługo wracam do stoczni :)
ODPOWIEDZ