Niszczyciel rakietowy projektu 956 A - Besstrashny - 1/200

inne techniki modelarskie - plastik, żywica, drewno itd.

Moderatorzy: kartonwork, Edmund_Nita, Tempest

ODPOWIEDZ
Okonek
Posty: 1782
Rejestracja: śr mar 05 2003, 23:33
Lokalizacja: Meckenheim / BRD

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Okonek »

Drogi Mudziu myslalem , ze Cie nie bylo bo jakos dziwnie brakowalo mi Twoich usmiechow a bez nich to i przy modelu nic sie robic nie chce ;-) Oczywiscie , ze wybieram sie do Polski . Bede jakos w drugim , trzecim i czwartym tygodniu lipca . Dokladna data jest mi jeszcze nieznana wiec nie moge napisac kiedy co i jak . Jesli nie uda nam sie spotkac w czasie przelotu przez Koszalin :lol: to postaram sie o ile czas pozwoli podskoczyc do Was pozniej . A moze Wy do mnie :roll: Prace przy modelu trwaja . Antena na prawej burcie gotowa w 60 % . Pewnie pokaze cos w niedziele ;-)
pozdrawiam
Obrazek
Okonek
Posty: 1782
Rejestracja: śr mar 05 2003, 23:33
Lokalizacja: Meckenheim / BRD

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Okonek »

Na koniec dnia przygotowalem jeszcze cos dla Tych , ktorzy kiedys tam podejma sie tego modelu. Jest to rozmieszczenie antem pomiedzy oboma masztami . Nie moge tylko dojsc do zamocowania anteny oznaczonej jako "?" :roll:

Obrazek
pozdrawiam
Obrazek
Okonek
Posty: 1782
Rejestracja: śr mar 05 2003, 23:33
Lokalizacja: Meckenheim / BRD

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Okonek »

Czesc .
Jakos nie udalo mi sie samemu roszyfrowac antene oznaczona jako "?" . Zdaje sie , ze nie wystepuje na wszystkich okretach tego typu . Dlatego na razie przybyly anteny na prawej burcie . Moze to juz wszystkie :roll:

Obrazek
Ostatnio zmieniony pn paź 03 2005, 16:43 przez Okonek, łącznie zmieniany 1 raz.
pozdrawiam
Obrazek
Edmund_Nita
Posty: 2057
Rejestracja: pt sie 29 2003, 11:06
Lokalizacja: Koszalin
x 8

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Edmund_Nita »

Okonku drogi, już te anteny, które zamontowałeś szokują. Nie przejmuj się zatem jakimś jednym brakującym. Po co Ci jakiś niepotrzebny sztres.

:zeby: - taki uśmiech,
Okonek
Posty: 1782
Rejestracja: śr mar 05 2003, 23:33
Lokalizacja: Meckenheim / BRD

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Okonek »

Edmund_Nita pisze:Nie przejmuj się zatem jakimś jednym brakującym. Po co Ci jakiś niepotrzebny sztres.
Widzisz drogi Mundziu jest tak : model sam w sobie ma pare niedociagniec i w czasie pracy staralem sie poprawic co tylko mozliwe . Jest pare bledow , ktore wylukalem zbyt pozno aby ingerowac w dokladny wyglad detalu . Staram sie jednak wzbogacic model o tyle ile sie da w tej skali . Same anteny nie daja mi spokoju bo wymyslilem sobie , ze beda takie jak powinny byc a jak do tej pory nie spotkalem sie z modelem tego okretu nawet w skali 1 /72 , na ktorym byly by rozmieszczone poprawnie . Kombinowalem , lukalem i wyszlo mi cos takiego . Tak wiec teraz potrzeba troche wolnego czasu aby ja zrobic bo do urlopu coraz blizej :D

Obrazek
pozdrawiam
Obrazek
Okonek
Posty: 1782
Rejestracja: śr mar 05 2003, 23:33
Lokalizacja: Meckenheim / BRD

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Okonek »

Czesc.
Kolejna niedziela ( to oznacza u mnie czas wolny ) pozwolila mi dokonczyc brakujaca antene pomiedzy masztami oraz dodac brakujace na tylnym maszcie . Czesc z nich musialem wykonac od nowa bo zniszczyly sie podczas pracy nad modelem . Przy takiej plataninie zawsze jakis paluch zachaczy o to czy tam to . :oops: Jak widac mam to juz za soba bo wszystko wrocilo na swoje miejsce . Pare anten wyglada na krzywe ale i na orginale nie sa proste . Uwazam ten etap prac za zamkniety . Pozostaje teraz popatrzec co jeszcze na modelu mozna poprawic .:roll:


Obrazek
pozdrawiam
Obrazek
Awatar użytkownika
grzegorz
Posty: 652
Rejestracja: pn lis 24 2003, 19:19
Lokalizacja: Gorzów Wlkp

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: grzegorz »

No to szykować trzeba butelkę szampana...hm... :-)
Obrazek
Okonek
Posty: 1782
Rejestracja: śr mar 05 2003, 23:33
Lokalizacja: Meckenheim / BRD

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Okonek »

Czesc.
Oj chyba jeszcze troche czasu uplynie jeszcze do tego momentu . Wlasnie dolukalem sie paru ddodatkow na przednim maszcie . Na pozostalych czesciach modelu tez jeszcze brakuje paru ciekawostek . Mecze Was ostatnio fotkami detali itp. wiec postanowilem wytrwalym kibicom tej relacji pokazac jak wyglada model na dzien dzisiejszy . Fotka nie jest najlepszej jakosci ale obiecuje poprawe przy fotkach koncowych z tej relacji. ;-)

Obrazek
pozdrawiam
Obrazek
Kuba G.
Posty: 164
Rejestracja: śr cze 09 2004, 22:30
Lokalizacja: TRN
x 1

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kuba G. »

Ale fajowe i ile linków i antenków :razz:
Obrazek
My name is Button, James Button...
Bombel

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Bombel »

Piękny model Okonku, gratuluje!!!!
ODPOWIEDZ