Niszczyciel rakietowy projektu 956 A - Besstrashny - 1/200

inne techniki modelarskie - plastik, żywica, drewno itd.

Moderatorzy: kartonwork, Tempest, Edmund_Nita

ODPOWIEDZ
Okonek
Posty: 1782
Rejestracja: śr mar 05 2003, 23:33
Lokalizacja: Meckenheim / BRD

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Okonek »

Czesc.
Dzieki Panowie za pochwaly . Hmmmmm..... mowicie , ze Wam sie podoba :roll: Osobiscie nie jestem zadowolony . To moj pierwszy model plywadla nie liczac Meteora , ktory w porownaniu byl przedszkolem . Z biegiem czasu widze , ze wiele czesci mozna bylo wykonac inaczej . Traktuje go jako pole doswiadczalne przed kolejnymi projektami . Duzo sie nauczylem i mysle , ze uda mi sie to w przyszlosci wykorzystac .Wrocmy jednak do samych prac nad modelem . Oblukalem dostepne mi fotki przedniego masztu i zabralem sie do roboty . Przybylo pare dodatkowych czesci jak anteny i ich podpory , dwa buczki oraz zostala poprawiona jedna z anten na tylnej czesci masztu . Widac to na zaloczonej fotce jak wygladal ten maszt przed i po modernizacji. Nie jest ona zbyt wyrazna wiec dolanczam kolejna z czesciami juz po malowaniu :-?

Obrazek
Obrazek
pozdrawiam
Obrazek
Okonek
Posty: 1782
Rejestracja: śr mar 05 2003, 23:33
Lokalizacja: Meckenheim / BRD

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Okonek »

Dodam jeszcze , ze pare stron wczesniej pokazalem taka oto fotke przedniego masztu :

Obrazek

Teraz po modernizacji prezentuje sie tak :

Obrazek

Chyba wyglada troche lepiej :roll: Czas zabrac sie za poprawki w okolicy komina i pokladu lodziowego :cry:
pozdrawiam
Obrazek
Awatar użytkownika
Pablo
Posty: 460
Rejestracja: pt lis 28 2003, 22:20
Lokalizacja: Gdynia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pablo »

Model jest superowski :jupi: . Wielka szkoda, że wybierasz się tak szybko na urlop ;-) bo ja właśnie wybywam służbowo na 2 miesiące. Kiedyś tam pisałeś o sierpniu więc miałem nadzieję, że się spotkamy :piwo: i zobaczysz mój modelik. Ale trudno może spotkamy się kiedy indziej. Natomiast jeśli chodzi o model to możesz go zobaczyć w Gdyni na Darze Pomorza. Udanego urlopu na Pomorzu :okularnik: .
Pozdrówka
Okonek
Posty: 1782
Rejestracja: śr mar 05 2003, 23:33
Lokalizacja: Meckenheim / BRD

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Okonek »

Twoj model na Darze Pomorza :roll: No to jednak go zobacze :wooow: . Szkoda tylko , ze nie bedziemy mogli sie spotkac osobiscie :cry:
pozdrawiam
Obrazek
Okonek
Posty: 1782
Rejestracja: śr mar 05 2003, 23:33
Lokalizacja: Meckenheim / BRD

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Okonek »

Czesc.
No i stalo sie :cry: Stwierdzilem , ze nie dokoncze modelu przed urlopem wiec zawieszam relacje na okres od 4-ech do 5-iu tygodni :cool: Do zobaczenia :papa:
pozdrawiam
Obrazek
Kat
Posty: 704
Rejestracja: ndz kwie 18 2004, 14:44
Lokalizacja: Radom

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kat »

Buuu :( to moze chociaz jakies foty calosci w obecnym stanie na pozegnanie??

Pozdrawiam
Okonek
Posty: 1782
Rejestracja: śr mar 05 2003, 23:33
Lokalizacja: Meckenheim / BRD

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Okonek »

Czesc.
Na pewno juz przylukaliscie , ze Okonek wrocil z urlopu . Niestety ostatnie dwa tygodnie pracy nie pozwolily mi na koncowe dlubanie przy modelu . Teraz bedzie spokojniej i juz niedlugo wroce do relacji. ;-) Mam mala ciekawostke co do orginalu . Wychodzi na to , ze "Бесстрашный" przeszedl ostatnio modernizacje polegajaca na wymianie systemu SA-N-7 na nowszy o nazwie "Stil-1" . Zmienil sie po przez ta modyfikacje troche wyglad orginalu . Jak dla mnie teraz troche mniej bojowy :cry: Ciekawe czy z tylnym stanowiskiem zrobiono to samo :roll:

http://pvo.guns.ru/images/expo/imds2005/2/IMG_1677.JPG
pozdrawiam
Obrazek
Awatar użytkownika
gulus
Posty: 1245
Rejestracja: sob maja 24 2003, 22:22
Lokalizacja: Ełk, mazury

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: gulus »

Fakt, wygląda jakby postawili jakąś skrzynię zamiast rakiety.

gulus
Obrazek
Awatar użytkownika
rout
Posty: 299
Rejestracja: wt sty 04 2005, 19:35
Lokalizacja: wroclaw

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: rout »

hmm , wiem ze to byloby dosc trudne , ale moze zrobic kilka takich rakiet podczas odpalania? np kilka lukow otwartych i kilka rakiet w trakcie wylotu ze 'skrzyni'.
Awatar użytkownika
gulus
Posty: 1245
Rejestracja: sob maja 24 2003, 22:22
Lokalizacja: Ełk, mazury

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: gulus »

rout, najpierw trzeba by zrobić taki model z tym rodzajem uzbrojenia. Poza tym, jak na mój gust, wyglądałoby to nienaturalnie.

gulus
Obrazek
ODPOWIEDZ