Niszczyciel rakietowy projektu 956 A - Besstrashny - 1/200

inne techniki modelarskie - plastik, żywica, drewno itd.

Moderatorzy: kartonwork, Edmund_Nita, Tempest

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Sebastian B.
Posty: 288
Rejestracja: czw gru 23 2004, 13:35
Lokalizacja: Tichau

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Sebastian B. »

Oj Okonek nie bądz taki skromny , piękny model . Szkoda że autor opracowania nie umieścił tego załamania na burtach w modelu to jedyna różnica pomiędzy tymi fotkami ,no praktycznie :lol:
Teoretyk ostatnio...
Okonek
Posty: 1782
Rejestracja: śr mar 05 2003, 23:33
Lokalizacja: Meckenheim / BRD

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Okonek »

Ewa pisze::tuptup:
Czesc.
Hmmmmm....... co to sie stalo , ze i Ewe wzielo na plastik :roll: No dobra . Mialo byc pozniej ale jak widze jestem zmuszony cos pokazac juz teraz . Duzo sie nie zmienilo. Zostal poprawiny jeden z dzwigow lodziowych . Na fotkach widac co i jak ;-)

Obrazek
Obrazek
pozdrawiam
Obrazek
Okonek
Posty: 1782
Rejestracja: śr mar 05 2003, 23:33
Lokalizacja: Meckenheim / BRD

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Okonek »

Czesc.
No i znowu nastala cisza :roll: Chyba czas ja przerwac skoro relacja spadla na druga strone ale to wylacznie moja wina z moim natorycznym brakiem czasu na modelowanie . Dzisiaj zostala dokonczona poprawka drugiego dzwigu ;-)

Obrazek
pozdrawiam
Obrazek
Okonek
Posty: 1782
Rejestracja: śr mar 05 2003, 23:33
Lokalizacja: Meckenheim / BRD

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Okonek »

Czy pamietacie to oto malenstwo z poczatku relacji :?:

Obrazek

Dzisiaj zmienilo swoj wyglad . Malowanie bylo dosc ciezkie ze wzgledu na prawie niewykonalne maskowanie oszklenia wiec uczynilem to pedzlem . Dodalem dwa ustrojstwa na kadlubie , z patyczkow higienicznych dorobilem dysze silnikow , domalowalem wykalaczka polarnego niedzwiadka jako jakies tam godlo no i jest . Mialem zamiar poprawic wirnik i dorobic jego ciegna ale dalem sobie spokoj . Jak na cos 200 razy mniejsze od orginalu to chyba wystarczy tak jak jest :roll:


Obrazek
Ostatnio zmieniony pt paź 14 2005, 21:03 przez Okonek, łącznie zmieniany 2 razy.
pozdrawiam
Obrazek
Awatar użytkownika
Pablo
Posty: 460
Rejestracja: pt lis 28 2003, 22:20
Lokalizacja: Gdynia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pablo »

Maleństwo pamietamy doskonale. Prace posuwają się do przodu co mnie cieszy. Tak więc niedługo ujrzymy model w całej okazałości :roll: .
I proszę nas nie szantażować przerwaniem relacji :!: :!: :!: :placz: ;-) :)
Okonek
Posty: 1782
Rejestracja: śr mar 05 2003, 23:33
Lokalizacja: Meckenheim / BRD

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Okonek »

Czesc.
Jak okret to potrzebne sa tez bandery i proporce . Zostaly podniesione ale nie znaczy to , ze okret wyplywa w morze . Czym wiecej sie przygladam orginalowi tym wiecej odkrywam pewnych du-pe-reli , ktore mam zamiar przeniesc na model i tak przybyly dzisiaj szklane oslony na skrzydlach pomostu bojowego . Kolejne uzupelnienia w drodze a jest ich jeszcze pare ;-)

Obrazek
Obrazek
pozdrawiam
Obrazek
Okonek
Posty: 1782
Rejestracja: śr mar 05 2003, 23:33
Lokalizacja: Meckenheim / BRD

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Okonek »

Okonek pisze: Mialem zamiar poprawic wirnik i dorobic jego ciegna ale dalem sobie spokoj .
No tak wlasnie niedawno pisalem ale nie wytrzymalem i dorobilem nowe lopaty wirnika plus troche jeszcze . Jakos to wczesniej nienaturalnie wygladalo. Znikam na tydzien i mam nadzieje , ze po powrocie uda mi sie pokazac smiglowiec juz zabezpieczony przed przechylami na ladowisku ;-) Taki mam plan a czy sie uda zobaczymy :roll:

Obrazek
Obrazek
pozdrawiam
Obrazek
Okonek
Posty: 1782
Rejestracja: śr mar 05 2003, 23:33
Lokalizacja: Meckenheim / BRD

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Okonek »

Okonek pisze: Znikam na tydzien i mam nadzieje , ze po powrocie uda mi sie pokazac smiglowiec juz zabezpieczony przed przechylami na ladowisku
Czesc.
Wrocilem planowo ale fotki porobilem dopiero wczoraj wiec moge je teraz pokazac. Smiglowiec juz na pokladzie , lopaty zabezpieczone a podwozie zakotwiczone . Nie do konca jestem jednak zadowolony z efektu :-?

Obrazek
Obrazek
pozdrawiam
Obrazek
Awatar użytkownika
Marcintosh
Posty: 1091
Rejestracja: pn mar 03 2003, 13:19
Lokalizacja: Dorset, UK
x 8

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Marcintosh »

Okonek pisze:Nie do konca jestem jednak zadowolony z efektu

Czemu?
Okonek
Posty: 1782
Rejestracja: śr mar 05 2003, 23:33
Lokalizacja: Meckenheim / BRD

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Okonek »

Lopaty wirnika , jego ciegna , malowanie itd. :-?
pozdrawiam
Obrazek
ODPOWIEDZ