Niszczyciel rakietowy projektu 956 A - Besstrashny - 1/200

inne techniki modelarskie - plastik, żywica, drewno itd.

Moderatorzy: kartonwork, Edmund_Nita, Tempest

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
pszyman
Posty: 227
Rejestracja: sob mar 08 2003, 18:20

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pszyman »

Jaja sobie z nas robisz. Wyszło rewelacyjnie.
Awatar użytkownika
grzegorz
Posty: 652
Rejestracja: pn lis 24 2003, 19:19
Lokalizacja: Gorzów Wlkp

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: grzegorz »

Okonek...? a według jakich planów budowałeś model...?? :-))))))))))))))))))))))
Awatar użytkownika
Marcintosh
Posty: 1091
Rejestracja: pn mar 03 2003, 13:19
Lokalizacja: Dorset, UK
x 8

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Marcintosh »

Przesadzasz. Jest na prawde super.
Okonek
Posty: 1782
Rejestracja: śr mar 05 2003, 23:33
Lokalizacja: Meckenheim / BRD

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Okonek »

grzegorz pisze:Okonek...? a według jakich planów budowałeś model...?? :-))))))))))))))))))))))
Grzesiu Ty juz wiesz jakich ale nie do konca bo jest w nich troche niejasnosci :-? Jak widac powoli ale z uporem dochodzimy do konca relacji . Pozostalo jeszcze poprawienie dwoch malych d.......li ale o tym pozniej no i psikniecie pewnych czesci lakierem polmatowym bo swieca sie jak psu j...a :D W czasie ostatnich wycieczek po sieci wpadly mi w lapki ciekawe fotki jednego z blizniakow podczas Baltopsu 2005 zrobione w Kiloni . Znowu cos odkrylem ale nie bede tego juz robic bo wyglada to na jedna z ostatnich modyfikacji a moj model nie pokazuje stanu na dzien dzisiejszy . Chodz mi dokladnie o anteny lacznosci satelitarnej nad pomostem lodziowym . Milego ogladania ;-)

http://navysite.de/specials/baltops/2005/russia.htm

Ps.
Panowie moze i Wam podoba sie ten smiglowiec ale mi osobiscie nie . Sprawa jest prosta. Wiem , ze stac by bylo mnie na wiecej ale jestem juz zmeczony tym modelem po budowie trajacej juz ponad rok i juz powoli chyba robie wszystko na odp........ol . :cry:
Jeszcze mala prosba : W planie mam wykonanie tabliczki znamionowej modelu. Mam juz kontakt na jej wykonanie ( wypalenie laserem ) ale musze dostarczyc wzor zrobiony w Corelu . Problem w tym , ze ja nie mam o tym pojecia . Wiem juz jak bym to widzial ale gorzej z wykonaniem . Osobe zainteresowana pomoca prosze o kontakt na PW :!:
pozdrawiam
Obrazek
Awatar użytkownika
Marcintosh
Posty: 1091
Rejestracja: pn mar 03 2003, 13:19
Lokalizacja: Dorset, UK
x 8

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Marcintosh »

Jak nie znajdziesz nikogo z Corelem, to ja Ci zrobie w AI i potem przepisze w Corelu ale bede musial to wyslac na drugi koniec swiata bo u mienia niet Corela :-)
Awatar użytkownika
gulus
Posty: 1245
Rejestracja: sob maja 24 2003, 22:22
Lokalizacja: Ełk, mazury

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: gulus »

A w jaki sposób zainstalować nową czcionkę w Corelu. U Andrzeja jest też inny problem z plikami corelowskimi.

gulus
Fidel
Posty: 405
Rejestracja: pt sty 23 2004, 10:36
Lokalizacja: Żywiec

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Fidel »

Andrzej napisał:
Panowie moze i Wam podoba sie ten smiglowiec ale mi osobiscie nie . Sprawa jest prosta. Wiem , ze stac by bylo mnie na wiecej ale jestem juz zmeczony tym modelem po budowie trajacej juz ponad rok i juz powoli chyba robie wszystko na odp........ol . Crying or Very sad
Ja się nie mogę zgodzić z tym co napisałeś Andrzej z prostej przyczyny, model budowany tak długo zaczyna nużyć /wiem coś o tym choćby z budowy swojego Dragon Wagona/. A efekt jaki uzyskałeś uważam za zupełnie zadowalający w stosunku do całości...

P.S. Cieszę, że model zostanie niedługo ukończony /zwodowany ;-) /.
Ukończone: M 113 Fitter
Awatar użytkownika
Pablo
Posty: 460
Rejestracja: pt lis 28 2003, 22:20
Lokalizacja: Gdynia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pablo »

Okonek pisze: jestem juz zmeczony tym modelem po budowie trajacej juz ponad rok i juz powoli chyba robie wszystko na odp........ol . :cry:
Znam ten ból :twisted: ;-) , ale to już ostatnia prosta, dasz radę :D .
Awatar użytkownika
Marcintosh
Posty: 1091
Rejestracja: pn mar 03 2003, 13:19
Lokalizacja: Dorset, UK
x 8

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Marcintosh »

gulus pisze:A w jaki sposób zainstalować nową czcionkę w Corelu. U Andrzeja jest też inny problem z plikami corelowskimi.

gulus

Czcionki instaluje sie w systemie a nie bezposrednio w programie.
Awatar użytkownika
pulpetto
Posty: 672
Rejestracja: pt sty 30 2004, 9:26
Lokalizacja: Radom
x 20

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulpetto »

Czcionki (pliki mają roszerzenie ttf) wystarczy skopiować (nie trzeba instalować) do katalogu Windows\Fonts. Wtedy są już "widziane" przez inne programy zainstalowane w systemie.
Klub Modelarsko-Historyczny Sokół Radom
ODPOWIEDZ