Czym Modelarz Się Poruszają - Czyli "Moje Autko"

Hyde Park czyli "magiel" ale w granicach rozsądku

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
_TONY_
Posty: 279
Rejestracja: sob paź 11 2003, 18:51
Lokalizacja: Lębork

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: _TONY_ »

paperman od kiedy 13 latki mają własne samochody HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA już sie nie popisuj
==============
.:LIFE IS BRUTAL:.
==============
paperman
Posty: 283
Rejestracja: wt cze 15 2004, 14:21
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: paperman »

Własnego raczej nie mam ;-)
Na warsztacieCrown Vic '78-'88 i
Fiat 1800 z MM
W avatarku Warszawa 224
Awatar użytkownika
pszyman
Posty: 227
Rejestracja: sob mar 08 2003, 18:20

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pszyman »

Tony, przeciez samochod np. Ojca tez jest po czesci jego autem. Papierman napisal tylko opinie na temat tego pojazdu. Nie widze tutaj popisywania sie z jego strony. Twoj wpis natomiast swiadczy, ze nie czytasz tekstu ze zrozumieniem ;)
Awatar użytkownika
kadlubek
Posty: 114
Rejestracja: pt paź 08 2004, 19:09
Lokalizacja: Dublin

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kadlubek »

A ja jeżdżę Ikarusami, Jelczami, Solarisami, Manami i to za kierownicą. A po pracy, jeżeli żona mnie nie wozi to kręce Uniakiem dużo starszym od moich pociech. :cool:
Obrazek
Awatar użytkownika
Alan
Posty: 121
Rejestracja: śr lis 26 2003, 23:31
Lokalizacja: Poznań - WLKP

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Alan »

Wychodzi na to, że ja jeżdżę samochodem którego chyba nikt z tutejszego grona nie ma, a który coraz rzadziej się widzi (w dobrym stabnie!) na ulichach - a jest to wyrób Niemiec wschodnich - TRABANT.
Już z silnikiem VW-Polo (1059ccm, 39KM), więc odpadł mi kłopot mieszania paliwa z olejem. Lubię patrzeć na twarze innych kierowców, jak na szybkiej trasie jadę ponad 130km/h. Żebyście widzieli ich twarze! Można się uśmiać, może kiedyś zrobię komuś fotkę :D .
Pozdrawiam - AlaN
Awatar użytkownika
gulus
Posty: 1245
Rejestracja: sob maja 24 2003, 22:22
Lokalizacja: Ełk, mazury

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: gulus »

Taki Trabant jest u mnie drugim samochodem, mój ojczulek go morduje jako samochód pseudodostawczy. Wersja kombi.

gulus
Obrazek
Awatar użytkownika
tompac [TK]
Posty: 120
Rejestracja: sob gru 27 2003, 15:16
Lokalizacja: [TK] Kielce

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tompac [TK] »

co do francuskich samochodów, to problem leży nie w samym samochodzie a polskim podejściu dystrybutorów na Polskę. Od ładnych paru lat jeżdzę i kupuje tylko francuskie autka (Citroeny: C15, Saxo i Berlingo) teraz jest Peugeot Partner, pomimo tego że obie firmy należą do tego samego koncernu PSA to podejście obu polskich dystrybutorów do klienta jest bardzo różne. Peugeot ma wszystko w d.... dltego na serwisowanie mojego Partnera jeżdzę do Citroena bo to brat bliźniak Berlingo. Samochodzik jest bardzo sprytny, po pierwsze wsiadam do niego całkiem normalnie, co przy moich gabarytach i ilości spędzanego czasu w wózku ma niebagatelne znaczenie. Jest bardzo pojemny a do tego mam taką zbajerzoną wersję z szybkami w dachu i ogromną ilością schowków pod sufitem :D , pełni szczęścia dopełnia motorek HDi który pozwala na bardzo żwawą jazdę a nawet rozpędzenie tej bryki do 170-180km w pełnej obsadzie osobowo bagażowej ;)
Jak każdy (chyba) francuz troche trzeszczy w środku ale przywykłem do tego, nie naleze do ludzi którzy się pieszczą z samochodami, czasami moj Partnerek dostaje nieźle po garach, zwłaszcza w terenie na szuterku albo w górach na serpentynkach ;) no cóż wychodzą na wierzch zainteresowania rajdoiwe ;)))
pozdr

PS SEBASTIAN LOEB RULEZZZZ :!:
Fransuz we wrancuskim wózku ;)
klejący niepraktykujący (z braku czasu) :evil:
zaczynam praktykować :twisted: to już znowu historia :evil:
jaki na warsztacie :twisted::twisted::twisted: już dawno w odstawce :evil:
galwani
Posty: 731
Rejestracja: pn sie 30 2004, 21:30

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: galwani »

parner jest fktycznie swietny :) miałem okazje pojeździc nim troszke dla jednej firmy.....ktora potem kupila berlingo....i myslalem ze szlag mnie trafi... jak z poznania wracalem i wskoczylem na autostrade (a co! na koszt firmy to mozna ;P) to myslalem ze korzenie zpauszcza za kolkiem... nie dalem rade rozpedzic berlingo ponad 150... a i nabranie takiej predkosci zabralo mi wiele czasu :/ gdybym mial kase natomiast to napewno kupilbym toyote yaris, 3 drzwiowa z silnikiem 1,6... naprawde swietny samochod zarowno w miescie (nieduzy i choelrnie zwrotny, +dobre przyspieszenie) jak i w trasie (170-180 mozna grzac)... jedyny minus jak to u hatchbackow.... na trasie, przy wchodzeniu w dlugi łuk trzeba niestety znacznie zwolnic bo tył zarzuca... przy 170 na prostej do przy wchdozeniu w zakret zwalnialem nawet do 120 bo czulem jak przy wyzszych predkosciach tył ucieka :/
Mądry ustępuje głupiemu! Smutna to prawda; toruje ona głupocie drogę do opanowania świata.
Marie von Ebner-Eschenbach
Awatar użytkownika
_TONY_
Posty: 279
Rejestracja: sob paź 11 2003, 18:51
Lokalizacja: Lębork

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: _TONY_ »

pszyman to prawda nie czytam tekstu ze zrozumieniem ale z testu na taki temat dostałem maksymalną liczbe punktów :p::p:p było to na testach kompetenci do liceum 20/20 pkt
==============
.:LIFE IS BRUTAL:.
==============
Awatar użytkownika
_TONY_
Posty: 279
Rejestracja: sob paź 11 2003, 18:51
Lokalizacja: Lębork

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: _TONY_ »

ja bym chciał np. trabanta ale samo. już mam załatwiony FIAT UNO czeka tylko aż zrobie prawko wiec jeszcze 2 latka :( puki co moja rodzinka używa go jako 2 samochodu do pracy dzięki czemu mama nie musi dojeżdzać do roboty pociągiem
==============
.:LIFE IS BRUTAL:.
==============
ODPOWIEDZ