Grand Prix Kartonwork 2006 - Finał - Wyniki

wszystko o modelach kartonowych

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Rafal N.
Posty: 311
Rejestracja: śr wrz 22 2004, 16:38
Lokalizacja: Szczecin
x 1
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Rafal N. »

05. ORP Generał Haller autor Herbaciany
Awatar użytkownika
admin
Posty: 305
Rejestracja: sob mar 01 2003, 23:34

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: admin »

Dziękuje Wszystkim za udział w zabawie. Pawłowi za organizację. Po raz kolejny w imieniu załogi forum, chcę podziękować zarówno wyróżnionym jak i tym wszystkim, którzy na tym forum zaprezentowali swoje prace.

Wszystkie finałowe modele są absolutnie fantastyczne.

Największą ilością głosów Grand Prix kartonwork 2006 zdobył

Mack " Bulldog " Wujka Andrzeja. Gratulacje !

Obrazek

Wyniki:

1. Mack "Bulldog" autor Wujek Andrzej, 22 pkt
2. Aurora autor Kemot, 11 pkt
3. Wodnik autor Syzyf 9 pkt
4. P40 autor Rowin 6 pkt
5. ISU-152 autor Enzo 4 pkt
6. Mark V autor Bigtank, 3 pkt
7. ORP General Haller autor herbaciany, 3 pkt

Do zobaczenia w kolejnej edycji.
Pozdrawiam
admin
Ostatnio zmieniony wt maja 01 2007, 19:39 przez admin, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
Wujek Andrzej
Posty: 1900
Rejestracja: czw paź 16 2003, 11:41
Lokalizacja: Tychy
x 2

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Wujek Andrzej »

Czuję się zaszczycony , gdybym napisał że nie śledziłem obu tur głosowań ... nie napisałbym prawdy .

To był z pewnością ostatni model wykonywany bardziej sposobem "rzeźbiarsko-tekturowym" . Który to sposób nie znalazł i prawdopodobnie nie znajdzie naśladowców .
Dlatego wyróżnienie to bardzo mnie ucieszyło . Zachowam go we wdzięcznej pamięci !

Przekazując słowa uznania dla rywali i ich modeli chciałbym również podziękować wszystkim którzy docenili nasz modelarski wysiłek .

Dziękuję raz jeszcze i pozdrawiam . Wujek ... :jupi:
Awatar użytkownika
Kemot
Posty: 505
Rejestracja: pn mar 17 2003, 11:37
Lokalizacja: Kielce
x 11

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kemot »

Gratulacje dla Wujka!

Dziękuje również wszystkim, którzy głosowali na Aurorę. Naprawdę nie myślałem, że tak daleko "zajdzie".
pzdr
Kemot
Awatar użytkownika
Bartosz B.
Posty: 747
Rejestracja: sob lip 24 2004, 21:02
Lokalizacja: Gorlice / Nonnweiler
x 7

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Bartosz B. »

Również gratuluje zwycięscy Mack jest niesamowity. Szkoda ze jest tylko jedno pierwsze miejsce ponieważ wszystkie z tych modeli zasługują na nie.
Awatar użytkownika
piotter
Posty: 203
Rejestracja: ndz lis 20 2005, 14:42

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: piotter »

I to mnie chyba najbardziej bolało - wybrać spośród tylu pięknych modeli...
A Wujkowi i pozostałym wybranym gratuluję.
Tyle pięknych samolotów do sklejenia...
Awatar użytkownika
Enzo
Posty: 422
Rejestracja: sob lut 26 2005, 20:48
Lokalizacja: Krosno

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Enzo »

Ja chciałem bardzo podziękować wszystkim za głosy, to dla mnie duże wyróżnienie 5 miejsce w takim głosowaniu. Kleje od niedawna (niewiele ponad 2 lata), mimo to 3 z pokazanych przeze mnie modeli na forum otrzymało nominacje a jeden z nich zajął 5 miejsce, jestem niesamowicie szczęśliwy. Możliwość rywalizowania z takimi cudeńkami jak Aurora, czy Wodnik, o Mack'u nie wspominając na pewno motywuje do jeszcze lepszej pracy.

Pozdrawiam serdecznie.
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Sicore
Posty: 1264
Rejestracja: wt gru 16 2003, 9:59
Lokalizacja: FRA/LUZ
x 40

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Sicore »

Gratuluję Wujku. Wielka strata dla nas, a jeszcze większa dla Ciebie, że kończysz z aktywnym modelarstwem. Cóż, siła wyższa...
Ciesze się, że gigantomania nie jest "trendy" czy raczej "jazzy" na Kartonworku i modele się ocenia za nakład pracy, a nie za wielkość.
A ja się biorę za sjamato z wszelakimi dodatkami, następne GP będzie moje ha ha ha, choć samo kolejne zwycięstwo w grupie to nie byle co.
ZŁO SQUAD

Samuraj nie ma celu, tylko drogę.
Ki-61 . I-16 typ10 . MS.406 C1 . Bf-109D
Awatar użytkownika
Syzyf
Posty: 735
Rejestracja: wt lis 30 2004, 10:46
x 2

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Syzyf »

Wujku - serdecznie gratuluję zdobycia Grand Prix :pice: , cały czas żywiąc nadzieję na Twój powrót do modelarstwa :tuptup: .

Gratuluję wszystkim, którzy brali udział w tym konkursie - bez względu na liczbę uzyskanych głosów - oraz dziękuję organizatorom za poświęcony czas.
Dziękuję też wszystkim, którzy głosowali na mój model, czy też relację. To bardzo miłe, że po tylu miesiącach od jej zakończenia pozostała w waszej pamięci :usmiech:
Moje modele: archiwum
Awatar użytkownika
QN
Posty: 1086
Rejestracja: czw gru 04 2003, 8:29
Lokalizacja: Stasi Las
x 148

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: QN »

Serdeczne gratulacje dla Wujka za zwycięstwo i dla wszystkich uczestników. Przyznam szczerze, że trudno było mi podejmować decyzje - wszystkie modele mają w sobie to "coś" co je wyróżnia spośród innych. Każdy jest perełką.

Wujku, napisałeś:
"To był z pewnością ostatni model wykonywany bardziej sposobem "rzeźbiarsko-tekturowym" . Który to sposób nie znalazł i prawdopodobnie nie znajdzie naśladowców . "

To wielka szkoda, że to ostatni taki model. A o naśladownictwo, przynajmniej w małym zakresie, będę się starał. Możę nie na takim poziomie, ale lubię "rzeźbić".
ODPOWIEDZ