"herbaciany świat"-reaktywacja[KONIEC]

inne techniki modelarskie - plastik, żywica, drewno itd.

Moderatorzy: kartonwork, Edmund_Nita, Tempest

ODPOWIEDZ
Piterski
Posty: 1009
Rejestracja: wt sty 11 2005, 19:17
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Piterski »

Ja się boje pokazać coś takiego mojej trzyletniej córeczce bo nie jestem wstanie jej czegoś podobnego zrobić.
Na tapecie:GAZ 69M;PGM17.
Awatar użytkownika
lehcyfer
Posty: 485
Rejestracja: pt lis 11 2005, 18:19
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: lehcyfer »

Tak jak Piterski.

Chociaż po namyśle, byłbym w stanie skopiować to z wzoru - nawet z tych fotografii, ale za cholerę nie widzę siebie wymyślającego te cudeńka... No i jakość nie ta by była, ale dzieciak i tak by się ucieszył :)

Tylko długo by to nie przetrwało :(
- Do not try to make a model. Instead only try to realize the truth.
- What truth?
- There is no model. Then you will see that it's not the model that you make, it is only yourself.
ribik
Posty: 34
Rejestracja: pn cze 23 2003, 15:38
x 1

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ribik »

herbaciany pisze:Wielkie dzięki,bardzo mnie to cieszy że się Wam podoba :D .Mam takie pytanko do osób z forum ,które być może pokazywały moje prace dzieciom-jak one to odbierają?
Ja poczułem się jak dziecko, i chciałbym mieć coś takiego u siebie na półce.
Awatar użytkownika
herbaciany
Posty: 670
Rejestracja: czw lis 04 2004, 23:22
Lokalizacja: Strzegom

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: herbaciany »

Pytam o zainteresowanie dzieci bo zastanawiam się czy moje prace mogły by zaistnieć w podobny sposób jak "parki miniatur","muzea zabawek" czy coś na podobną nutę?Czy taka galeryjka była by chętnie odwiedzana?
Awatar użytkownika
kierownik
Posty: 2025
Rejestracja: pn kwie 07 2003, 10:33
Lokalizacja: Ruda Śląska
x 11

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kierownik »

Herbaciany, przyjacielu! dzieci są zachwycone! Powinieneś się z tymi modelami pokazywać na zewnątrz. Daj znać, a coś zorganizujemy.
Poza tym dziwię się, że jeszcze nie pracujesz w wytwórni filmów animowanych jako główny scenograf. Trzepałbyś niezłą kasę. Znajdź sobie linki do takich wytwórni (polskich, czeskich lub niemieckich), poślij im fotki i zapytaj o chęć współpracy.
Inna sprawa to seryjna produkcja "surowych" elementów takich modeli i sprzedaż zestawów. Żyła złota! Znam parę sposobów ;-)
Awatar użytkownika
herbaciany
Posty: 670
Rejestracja: czw lis 04 2004, 23:22
Lokalizacja: Strzegom

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: herbaciany »

Kierowniku,ja o wyjściu na zewnątrz intensywnie myślę.Po prostu zalegające na półkach "drewniaki" niczemu,nikomu nie służą.Jednak muszę popracować nad postaciami ,bo one faktycznie wypełniają całość.W miarę możliwości czasowych biorę się za uzupełnianie "herbatników".
Dzięki za pomysł z wytwórniami ,trochę "powęszę" ;-)
Co do produkcji takich zestawów to nie za bardzo wyobrażam sobie jak można to zrobić,ręcznie to czasochłonne bardzo-chyba,że jakoś laserem,tak jak wręgi się wycina do żaglowców :?:
w każdym bądź razie uzupełniam ludki a potem będę myślał o wyjściu na zewnątrz-Dzięki Wielkie :!:
Awatar użytkownika
chochlik
Posty: 361
Rejestracja: czw lip 24 2008, 12:11
Lokalizacja: Tychy
x 57

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: chochlik »

Niesamowite! herbaciany jesteś najprawdziwszym Artystą
Cepelia była by zachwycona mogąc to sprzedawać.
Zajrzałem tu po raz pierwszy i tak jak wszyscy, oniemiałem z zachwytu :shock:
Ale po co Ci pośrednictwo, założyć swoją stronę, z tagiem: rękodzieło, ekologiczne zabawki i jesteś "Paniskiem" na całą UE co najmniej.
Nie pozwól aby te dzieła kurzyły się na półce

Życzę sukcesów
Pozdrawiam
Pozdrawiam kartoniarzy.
ODPOWIEDZ