[RELACJA] MM BISMARCK 1:300

wszystko o modelach kartonowych

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

ODPOWIEDZ
BALROG
Posty: 639
Rejestracja: pt lis 18 2005, 11:51
Lokalizacja: Warszawa - Mokotów

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: BALROG »

A ja jestem za zamknięciem
Chyba dość tej błazenady :roll:

o 10 strona i ciągle nic konkretnego :!:
KIBOU DAKE WA SHINJITE !!!!!!!!!!!!
Elco 80' Torpedo Boat PT-596
SCHNELLBOT S-100
Awatar użytkownika
Konan Barbarzyńca
Posty: 618
Rejestracja: pn lut 28 2005, 12:53
Lokalizacja: Elbląg

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Konan Barbarzyńca »

Jak to nie konkretnego? Przecież są pokazane zdjęcia kadłuba :haha:

Swoją drogą to tak sobie planowałem, żeby z okazji wakacji założyć sobie następne konto i stworzyć podobną głupotę o piankowaniu, szpachlowaniu, malowaniu i innych cudnych technikach. Stworzyć to miałem na podbudowie pewnego kadłuba, który to kiedyś zlepiłem, ale sobie odpuściłem lepienie, bo mnie za bardzo z nerw wyprowadzał :haha: Niestety właściciel tej "relacji" mnie ubiegł. Kimkolwiek jest :haha:
Pozdrawiam pomysłowego Dobromira :haha:
ZŁO SQUAD
Grzegorz75
Posty: 1000
Rejestracja: pt gru 09 2005, 14:34
Lokalizacja: GDYNIA
x 1

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Grzegorz75 »

Mnie już wątek nie bawi bo :
1.Za mało (praktycznie brak) obrońców "ucieśnionych"
2.Szeryf się nie obraża i "nie odHodzi z forÓm " na znak protestu
3.Nikt nie szuka ze mna zaczepki , wytykając mi wredność i złośliwość

Nie mniej jednak , bez względu na to , czy woNtek ten jest prowokacją , czy też nie , można sobie do niego przyjść i zrobić brzydką kupę :lol:
Awatar użytkownika
19zbyniu95
Posty: 453
Rejestracja: wt kwie 28 2009, 17:52
Lokalizacja: Tychy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: 19zbyniu95 »

Chłopaki dajcie spokój, to jego pierwszy model i dopiero się uczy.
Od momentu zaczęcia składania zrobił ogromne postępy :)

A model...
Pomaluj go lepiej bo tak to trochę kiepsko wygląda. :cool:
Pozdrawiam
Zbyszek G.

Ukończone: Ju-87 Stuka, Ba-6, Mi-24D Hind, Bn2t+t

Na warsztacie:
Awatar użytkownika
Konan Barbarzyńca
Posty: 618
Rejestracja: pn lut 28 2005, 12:53
Lokalizacja: Elbląg

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Konan Barbarzyńca »

Zbyniu z tysiącdziewięćsetdziewięćdzisiątegopiątego rocznika, daj spokój chłopakom i nie namawiaj ich do czynów niegodnych i haniebnych. Ani do żadnej rzeczy, która taka jest.
Postępy, albo postEMpy, są, albo sOM, bardzo widoczne. Dorośniesz nieco, wąs na licu Twym pojawi się, zarost również pod pachami i na kolanach. Może, albo nawet i moRZe, na plecach sweter się pojawi, taki którego zakładać nie będziesz musiał, a on już tam będzie, albo bENdzie. I wówczas zrozumiesz, albo i nie zrozumiesz o co w tym chodzi.
Osobiście ze swej strony uniżenie życzę Ci tego Zbyniu z tysiącdziewięćsetdziewięćdzisiątegopiątego rocznika, żebyś zrozumiał. Niekoniecznie może przy pomocy swetra na plecach, bo on strasznie niepraktyczny jest w trakcie wyjazdowych wakacji na plaży.

A odnośnie meritum meritumów. Wątek rośnie w siłę, rozrasta się w szerz i wzdłuż. Głupot przybywa, autor się cieszy, "model" podobno wg niektórych wygląda "łokiej tylko go ino trzeba przemalować", fajno jest :haha:


Coraz bardziej żałuję, że szeryf mnie wyprzedził, bo teraz mógłbym jednocześnie się bronić, atakować i udawać oburzonego :haha: A przy okazji podniósłbym swój warsztat modelarski ucząc się szpachlowania i malowania :haha: o piankowaniu w 12.35 % nie wspominając :haha:


Zapomniałem Grześkowi odpisać. Nie ma sprawy mój ty Ryśku. Zaraz mogę tu ja krucjatę w obronie rozpętać i będziemy się na miecze, noże i pręty zbrojeniowe nap... dyskutować :haha:
ZŁO SQUAD
Awatar użytkownika
zxcvbnm1971
Posty: 413
Rejestracja: pn lut 13 2006, 23:31

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: zxcvbnm1971 »

Konan Barbarzyńca pisze:(...)zarost (...) na kolanach(...)
A jednak są jakieś korzyści z tej relacji. Wcześniej mi to do głowy nie przyszło a pod wpływem tego wątku zacząłem się zastanawiać nad sensownością powiedzenia "łysy jak kolano". Nie jeden łysy by chciał mieć na głowie tyle włosów co ja na kolanach :)
Obrazek
"Trochę więcej wiedzy oświeci naszą drogę" Yoda
Grzegorz75
Posty: 1000
Rejestracja: pt gru 09 2005, 14:34
Lokalizacja: GDYNIA
x 1

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Grzegorz75 »

Jako że nikt nie broni SZERYFA prawie ,nastała taka sytuacja , że ktoś musi zacząć pierwszy.
Każdy , może prawda krytkować , a mam wrażenie , że dopuszczanie do krytyki , to nikomu tak nie podoba się , z punktu mając na uwadze , że ewentualna krytyka może być , tak musimy zrobić , żeby tej krytyki nie było , tylko aplauz i zaakceptowanie , tych naszych punktów , które stworzymy !

Nie przejmUj się SZERYF , w sumie to nieźle ci wyHodzi , nawet troche samo z siebie . Oby tak dalej . Wcale nie trzeba kleić wcześniej nic prostego , bo można od razu coś krzywego . Na tym etapie umiejętności , możesz porzucić już budowę bi-smarka i rozpocząć karierę PROJEKTANTA . Musisz tylko założyć wątek noszący dumny tytuł "jak projektować ?" , zadać kilka pytań dotyczących różnych do tego celu przeznaczonych programów komputerowych i staniesz się szanującym PROJEKTANTEM pełną gębą .

Co do zamknięcia wątku to proponuję stworzyć ankietę . Ponieważ są trzy sposoby głosowania .
Pierwsze- przez aplauz - głosują wszyscy
Drugie - metodą kulek , są czarne kulki i czerwone .. Białe i czarne .. Biała za, czarna przeciw , lub odwrotnie - biała za , czarna przeciw .. czarna za , biała przeciw .
Trzecia metoda , jest metodą podniesienia rąk - ta metoda jest najskuteczniejsza .
Awatar użytkownika
Tomasz D.
Admin
Posty: 2430
Rejestracja: wt lip 01 2003, 9:56
Lokalizacja: Nowogard
x 143

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomasz D. »

19zbyniu95 pisze:Pomaluj go lepiej bo tak to trochę kiepsko wygląda. :cool:
Kupa nawet pomalowana dalej pozostanie kupą.
Awatar użytkownika
19zbyniu95
Posty: 453
Rejestracja: wt kwie 28 2009, 17:52
Lokalizacja: Tychy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: 19zbyniu95 »

19zbyniu95 napisał:
Pomaluj go lepiej bo tak to trochę kiepsko wygląda.

Kupa nawet pomalowana dalej pozostanie kupą.
Ale będzie kolorową kupą :cool: :lol:
Dorośniesz nieco, wąs na licu Twym pojawi się, zarost również pod pachami i na kolanach
Z tego wynika, że już dorosłem :cool: :D
Pozdrawiam
Zbyszek G.

Ukończone: Ju-87 Stuka, Ba-6, Mi-24D Hind, Bn2t+t

Na warsztacie:
Awatar użytkownika
jaca_w2
Posty: 71
Rejestracja: czw gru 27 2007, 17:59
Lokalizacja: Gdynia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: jaca_w2 »

chmmmm.... takiej techniki wykonania to ja jeszcze nie widziałem :shock: . Możesz zdradzić innym czy używasz kleju czy taśmy samoprzylepnej również. Proponuję posłuchać rad innych i na jakiś czas sobie dać spokój z modelarstwem....z photoshop-em również-lub jak bardzo chcesz od czegoś zacząć to chwyć się za jakieś tutoriale do photoshopa
ODPOWIEDZ