zgryzliwi tetrycy

Hyde Park czyli "magiel" ale w granicach rozsądku

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

Zablokowany
rowin
Posty: 624
Rejestracja: wt kwie 13 2004, 16:33
Lokalizacja: Lublin/Waw
x 85

Post autor: rowin »

Piter pisze:Ja tu czegoś nie czaje. To nie pierwsza sytuacja w której spotykam się ze stwierdzeniem że nie trzeba być modelarzem żeby uczestniczyć czynnie w życiu forum modelarskiego. Takie stwierdzenia są bynajmniej dla mnie śmieszne. Owszem sam często oglądam fora o innej tematyce (np fotografii) ale nawet się tam nie rejstruje bo i po co skoro nie mam o tym bladego pojęcia.
alleluja!!!

uwazam to samo i twierdzę, że osoby które nie działają czynnie w internetowym modelarstwie (prowadzenie relacji) powinny być wyrzucane odrazu. oczywiście nie tyczy się to autorytetów takich jak Pan Andrzej. teraz może przesadzam, ale powinna być rekrutacja...delikfent zgłasza się do admina, że chce być przyjęty do forum i pokazuje swoje osiągnięcia na fotkach, admin decyduje czy go przyjąć...jeżeli po pewnym czasie mimo tego nic nie pokazuje konstruktywnego, a jeszcze gorzej, jeżeli pyskuje, to powinen być usuwany. chyba nie chodzi o ilość, a o jakość użytkowników i zarazem całego forum. możecie teraz powiedzieć..ale co jak będzie któś chciał poogladać podyskutować, a nic nie skleił...otóż oglądać można jako gość, a dyskutować??...o czym dyskutować skoro ktoś nic nie skleił??
Awatar użytkownika
Marek P.
Posty: 285
Rejestracja: ndz cze 01 2003, 11:59
Lokalizacja: Olecko

Post autor: Marek P. »

Podoba mi się coraz bardziej :)
Może jeszcze system wprowdzaniania jak do wolnomularzy? 2-3 wprowadzających, okres próbny... Co jeszcze? Potem powoła się KOMISJĘ JAKOŚCI, KLUB SENIORA, GRUPĘ AUTORYTETÓW. Ciekawe, kto będzie ustalał kto nim jest i jakie "parametry" autorytet ma spełniać... bo autorytetem najłatwiej jest zostać tak jak świętym: nic nie robić, uśmiechać się, wypisywać slogany "o spokoju" itd).
Jestem ciekaw ile jeszcze padnie tu EXTRA POMYSŁÓW?
Ja już spisuję sobie jeszcze zabawniejsze i śmieszniejsze.
Może jeszcze zróbmy coś w rodzaju parlamentu, rządu itd :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Łosiu
Posty: 572
Rejestracja: ndz lut 15 2004, 16:11
Lokalizacja: Strzebielino

Post autor: Łosiu »

Szczerze mówić to chyba najlepsza propozycja jaka tu na razie padła.
Proste - a skuteczne.

I nie chodzi o ocenę jakości, ale o dowód że się skleja (chyba że zaczną ściągać foty z sieci, albo pstrykać modele rodzeństwa lub rodziców) :)
Awatar użytkownika
admin
Posty: 306
Rejestracja: sob mar 01 2003, 23:34

Post autor: admin »

Dziękujemy wszystkim za opinie. Wyciągniemy wnioski.

Pozdrawiam
admin
Zablokowany